Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

4 minuty temu, QbaqBA napisał:

Szkoda tylko że jako paydriver (z "naszej" kieszeni).

Typowym paydriverem był Lance. Tu jednak mamy do czynienia ze sponsoringiem drużyny, a za reklamę wszędzie się płaci. 

• Replies 24.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

11 minut temu, QbaqBA napisał:

Super! Szkoda tylko że jako paydriver (z "naszej" kieszeni).

A gadasz głupoty, abym nie powiedział że pie.... To jest reklama. Szkoda że tak nikt nie mówi o reprezentacji w piłkę, albo te wszystkie Zagłebie Lubin, i inne kluby, kazdy gra za twoją kasę, 98% klubów jest własnością samorządów, największe kluby dostają kasę od Tauron, Lotos, Orlen, PGE oni wydają na sponsoring masę siana. Cała liga np żużla to jakieś 15 mln zł, nie słyszałem głosów ze to za Wasze i nie jeździć. 

Orlen na Kubicy zarobi więcej niż Ci sie wydaje, oni to traktują jako reklamę. F1 ogląda miliony ludzi, miliony, a oni wykupili czas antenowy w czasie F1 na wszystkie wyścigi za jakieś marne 40 mln zł, to jest śmiech. Spytaj ile płacą za reklamy w TVN jak reklamują hot dogi i inne... Taka jest prawda, zrób sobie analizę ile by kosztował czas antenowy w takich telewizjach. Dziękuję i proszę nie piszcie że się ściga za Wasze, bo jakoś inne sporty Wam nie przeszkadzają !!

• Like 2
  • Upvote 5

@QbaqBA - ale wiesz, że Orlen nie będzie sponsorował Roberta mistrzu? Będzie sponsorował zespół, BO IM SIĘ TO OPŁACA. To dla nich mega promocja za śmiesznie małe pieniądze. 

@antikos to nie reklama a sponsoring, inne są założenia. Na reklamie stricte zarabia się (a przynajmniej powinno), w sponsoringu liczy się co innego. IMHO decyzja Orlenu jest  polityczna nie biznesowa i dlatego wątpliwości są słuszne.

Ojciec Kubicy potwierdza jego powrót do F1. "Nie wierzyłem, że Robert wróci"

Robert Kubica jest o krok od powrotu do Formuły 1. - W czwartek ma być oficjalny komunikat w tej sprawie. Robert zostanie przedstawiony jako kierowca wyścigowy Williamsa, a PKN Orlen jako sponsor zespołu - mówi Eurosportowi jego ojciec Artur.

No to chyba posypię głowę popiołem.

Nie wierzyłem, nie uważałem aby powrót był możliwy 

Jeśli się potwierdzi, będzie to historia bez precedensu

Do tej pory tankowałem na Orlenie i innych markach. Teraz chyba będę musiał się skusić na kartę paliwową. I jeszcze kupić parę akcji.

Ciekawe ilu w PL postąpi podobnie i jak wzrośnie wartość spółki po ogłoszeniu informacji 

Godzinę temu, GeFo555 napisał:

Gdzie jest Edwin? On już od pół roku pewnie wiedział ;D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

image.png.2e6cd5fe4bc2116101f5bbe967c8b9f2.png
Sory Edwin ale musiałem :)

To dzięki Edwinowi mamy powrót Roberta do F1

• Like 2
  • Haha 7
3 godziny temu, antikos napisał:

A gadasz głupoty, abym nie powiedział że pie.... To jest reklama. Szkoda że tak nikt nie mówi o reprezentacji w piłkę, albo te wszystkie Zagłebie Lubin, i inne kluby, kazdy gra za twoją kasę, 98% klubów jest własnością samorządów, największe kluby dostają kasę od Tauron, Lotos, Orlen, PGE oni wydają na sponsoring masę siana. Cała liga np żużla to jakieś 15 mln zł, nie słyszałem głosów ze to za Wasze i nie jeździć. 

Orlen na Kubicy zarobi więcej niż Ci sie wydaje, oni to traktują jako reklamę. F1 ogląda miliony ludzi, miliony, a oni wykupili czas antenowy w czasie F1 na wszystkie wyścigi za jakieś marne 40 mln zł, to jest śmiech. Spytaj ile płacą za reklamy w TVN jak reklamują hot dogi i inne... Taka jest prawda, zrób sobie analizę ile by kosztował czas antenowy w takich telewizjach. Dziękuję i proszę nie piszcie że się ściga za Wasze, bo jakoś inne sporty Wam nie przeszkadzają !!

Rozumiem ze widziałeś umowę (skoro nawet kwotę podałeś błędna) i wiesz co Orlen będzie miał w zamian, ponadto wiesz jaki mam stosunek do sponsorowania piłkarzy! Szacun.

Tylko ze akurat jestem chyba jedna z ostatnich osób na forum które należy odsyłać do cenników reklamowych, jak są wydatkowane pieniądze „państwowych spółek” na reklamę etc

• Upvote 1

Świat Formuły 1 oszalał choć może to tylko chwila. I to po ogłoszeniu kierowcy ostatniego , słabiutkiego Wiliamsa, który jest cieniem samego siebie. Liberty Media będzie zadowolone. A jeśli Robson błyśnie na torze będzie genialnie.

Z Orlenem przeciekawa sytuacja. Ale mam w dupsku podteksty. Liczy się ta iście boska historia. Kubica może jeździć za darmo. Prawa do filmu ustawią go .

Jak doczekać do Austali 2019 ?!?   Zrobił się taki szum, że gdyby nawet Wiliams szykował innego kierowcę to by w nocy musiał się ugiąć :D

Edited by Jacky X