Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 23.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

6 minut temu, Jumpman napisał:

Bedzie trzeba posprzątać wiadro pomyj wylane na Williamsa rok temu ;)

Ciekawe jak dopiorę koszulkę... używałem do sprawdzania poziomu oleju w Land Roverze. :rolleyes:

• Like 1
  • Haha 3

No powiem szczerze już powoli traciłem wiare.. Ruskie mi do głowy weszły :D że znów wyciągną wielka walizke hajsu w ostatniej chwili

Naprawdę GRUBO !!! Nie spodziewałem się ,że Orlen wejdzie tak mocno a zarazem nie będzie chęci wykorzystania tego przed poprzednimi wyborami. A może wyniki wyborów przypieczętowały decyzje ?

Trzeba trzymać kciuki , żeby Wiliams był konkurencyjny bo np. sponsorzy Sirotkina to chyba nie byli zadowoleni.

Z wrażenia próbowałem się zalogować na Forum na innym kompie i sam sobie konto zablokowałem... bo zapomniałem hasła :D

Brawo ja.

A w temacie. Jedyne co można napisać to brawo Robert i dziękujemy :)

Ciekawe czy to prawda. 

100 mln za powrót. 

Robert Kubica wraca do Formuły 1 przynajmniej na dwa najbliższe sezony. Według naszych informacji PKN Orlen zapłaci za to około 100 milionów złotych.

https://sport.onet.pl/formula-1/formula-1-robert-kubica-kierowca-williamsa/bcf2ylk

Lotos wspiera reprezentację w piłkę kopaną 10mln rocznie. 

Pozostało czekać na jutrzejszą konferencje i oby Claire oficjalnie ogłosiła powrót Roberta bo jak nie to chyba sam wybiorę się z kijem do Grove :D

46492924_1869880623061282_1400949045542780928_n.jpg