Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, skyline napisał:

WTF !!! wypadek Roberta w spotkaniu z murem to przy tym bulka za maslem,na budziku bylo 270 na godzine !!!  mega crash , takiego czegos jeszcze nigdy w zyciu nie widzialem.

 

 


To chyba nie był udany czas dla pań:
https://www.instagram.com/p/BqSdrH_AQ-F/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zodiak napisał:

Jest jeszcze kilku mocno poszkodowanych fotoreporterów , w stanie cięższym niż kierowca , strasznie to wyglądało :(

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Mam nadzieję, że pozdrowiłeś go ode mnie :mrgreen: Jeśli nie, to oddzwoń i pozdrów :biglol:

ode mnie też ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych powtórek nic nie można wnioskować. Na każdej jest już obrócona i leci tyłem w kierunku jazdy. Zastanawiam się tylko skąd takie wybicie w powietrze. Najpierw tarka, potem przód innego bolidu... Tyle wystarczyło, żeby wzbić się na taką wysokość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rosaskc napisał:

Zastanawiam się tylko skąd takie wybicie w powietrze. Najpierw tarka, potem przód innego bolidu... Tyle wystarczyło, żeby wzbić się na taką wysokość? 

Skoro docisk aerodynamiczny działa przy jeździe do przodu, to może "na wstecznym" skutecznie wystrzeliwuje auto w górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rosaskc napisał:

Zastanawiam się tylko skąd takie wybicie w powietrze

 

Kilka lat temu, chyba Webber zrobił taki sam lot, tylko do przodu.

Podłogi bolidów, to "latawce". Mają wytwarzać docisk, ale jak się oderwą, to zachowują się jak "skrzydło".

 

Po tym wypadku nie wiem, czy tory uliczne to dobry pomysł.

 

54 minuty temu, Tutek napisał:

Zwróciłem uwagę, że bolidy F3 nie mają Halo. Czy ona uderzyła górą bolidu czy tyłem w tą ściane?

To chyba nie była ściana, tylko rusztowanie z rur.

Szczerze ? To powinien być trup.

Miała dużo szczęścia.

Dobrze że "tylko" takie obrażenia.

Na tych filmach, to jakbym widział samolot wlatujący w WTC.

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rombu napisał:

Kilka lat temu, chyba Webber zrobił taki sam lot, tylko do przodu.

 

Tak, uderzył przednim kołem w tylne innego bolidu. Kierunek obrotu kół podbił go, ale wtedy też nie spodziewałem sie takiego "lotu".

 

 

 

25 minut temu, rombu napisał:

To chyba nie była ściana, tylko rusztowanie z rur.

 

 

21 minut temu, Kukson napisał:

Ta konstrukcja być może uratowała jej życie bo by pofrunęła chyba do budynku.

 

Gdyby to była betonowa ściana, to byśmy o dziewczynie mówili w czasie przeszłym... Cud, że oprócz połamania kręgów, jest cała. Bez paraliżu, bez innych obrażeń. Cały czas się zastanawiam, co było przyczyną takiego dzwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2018 o 22:27, SUBORO napisał:

Dokładnie !  :D

Ja bardzo cenię Twoja wiedzę i aktywność na forum, ale temat Kubicy mnie rozwala i nie mogę się powstrzymać. Nie mam intencji obrażać kogokolwiek, chociaż sam zostałem tu brutalnie sponiewierany.

W tym wątku aktywne są osoby, które wierzą w geniusz Kubicy i jego w powrót do F1. Mam skrajnie odmienne zdanie. Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym stylu. Po Waszej stronie wystarczy mi, że postawicie na szali 1 butelkę 0,7 belwedera. Pasuje ?

 

Nadrabiam wątek :) Jesteśmy umówieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów o Robercie w dzisiejszych wiadomościach sportowych w TVP.  Ciekawa fraza na koniec: "wzmocnił również swój portfel - aspekt finansowy znów może być kluczowy, tym razem na korzyść Kubicy". Brzmi to jak przygotowywanie społeczeństwa na to, że Orlen wesprze KUBka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jedni się cieszą inni się smucą. 

 

Sirotkin zdradził też, że nie chciałby w sezonie 2019 wracać do pracy w charakterze kierowcy rezerwowego. - Nie jestem na to gotowy w tej chwili. Wielokrotnie powtarzałem, że ten sezon kosztował mnie znacznie więcej, niż wiele osób myśli. Dlatego ostatnią rzeczą jakiej bym chciał, to aby ktoś inny skorzystał na mojej pracy. To jasne, że w tym roku sporo pracowaliśmy nad przyszłorocznym samochodem, ustawieniami. W przyszłym sezonie wyniki Williamsa powinny się poprawić. Jeśli przyjdzie mi zrezygnować i porzucić to nad czym pracowałem, będzie to dla mnie ogromnym rozczarowaniem - podsumował Sirotkin

 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/789625/siergiej-sirotkin-traci-nerwy-chce-postawienia-sprawy-jasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...