Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jacky X napisał:

Aktualizacja
Auto Motor und Sport informuje, że Robert Kubica na 90% jeszcze w tym tygodniu podpisze kontrakt z Wiliamsem na starty w 2019 roku jako kierowca wyścigowy. Pozostały drobne detale do dogrania. Niebawem więcej.
 

Moja ulubiona gazeta :)

według różnych gazet Robert już nie raz miał podpisany kontrakt i to nie z jedną stajnią ;)

tak więc dopóki nie będzie oficjalnego info, to wszystko pozostaje jedynie spekulacjami...

natomiast oczywiście chciałbym zobaczyć w przyszłym roku Roberta za kierownicą F1 podczas wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony aspiracje RK sięgają na pewno wyżej niż jeżdżenie w Williamsie. Z drugiej strony, to okazja żeby pokazać się za kółkiem. Praca dla Ferrari jest na pewno bardziej prestiżowa ale myślę, że chęć ścigania się, nawet w ogonie jest silniejsza. Zakładając, że ma realne szanse być kierowcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zodiak napisał:

Z jednej strony aspiracje RK sięgają na pewno wyżej niż jeżdżenie w Williamsie. Z drugiej strony, to okazja żeby pokazać się za kółkiem. Praca dla Ferrari jest na pewno bardziej prestiżowa ale myślę, że chęć ścigania się, nawet w ogonie jest silniejsza. Zakładając, że ma realne szanse być kierowcą.

 

Zależy co woli - być liderem zespołu weselnego czy śpiewać w chórkach u Presleya.

  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, aflinta napisał:

Rok temu było to samo. Czekam na potwierdzoną informację a nie spekulacje. :coffee:

Właśnie, Sirotkin wyskoczył z torbą rubli w ostatniej chwili. Wszyscy już ,pamiętam, pili Martini... nawet Robert był zdziwiony obrotem spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi napisał:

Będzie okazja, to i trunek się znajdzie ;)

Choć przyznam, że angaż Roberta do najsłabszego zespołu nie jest wielkim powodem do świętowania.... w mojej ocenie rzecz jasna, Wam tego nie odbieram ;)

Jezeli to prawda to mysle ze on to dobrze przemyślał i wie jezeli ma wrócić kiedykolwiek  to musi to zrobic teraz.On nie ma czasu pauzować jezdzcze rok czy dwa I musi zacząć jezdzic bez znaczenia jaki to team i jaki to bolid.Teraz albo prawdopodobnie juz nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...