Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w kwestii formalnej : była mowa, że Robert założy czerwony kombinezon; czy siadając do symulatora jest obowiązek noszenia prawdziwego kombinezonu w klubowych barwach ? Bo ja, przykładowo, jak siedzę na PlayStation to w zwykłych ciuchach albo nawet w piżamie. Czy mogę być przez to zdyskwalifikowany ?

Znowu odjechałeś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, carfit napisał:

Znowu odjechałeś ?

Dokładnie !  :D

Ja bardzo cenię Twoja wiedzę i aktywność na forum, ale temat Kubicy mnie rozwala i nie mogę się powstrzymać. Nie mam intencji obrażać kogokolwiek, chociaż sam zostałem tu brutalnie sponiewierany.

W tym wątku aktywne są osoby, które wierzą w geniusz Kubicy i jego w powrót do F1. Mam skrajnie odmienne zdanie. Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym stylu. Po Waszej stronie wystarczy mi, że postawicie na szali 1 butelkę 0,7 belwedera. Pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SUBORO napisał:

Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym stylu.

Czyli wiele byś dał by wrócił :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎11‎-‎06 o 08:15, chojny napisał:

 

Jak pisałem kilka miesięcy w podobnym tonie, generalnie na temat decyzji Roberta w wielu sprawach, braku koncepcji, długofalowej to mnie zjechali...

 

Niestety jest przemarsz wojsk Radzieckich i albo się "przyfarci" albo nic sensownego z tego nie będzie.  

 

F1, motorsport to szachy, nie poker. 

 

 

 

Wydaje mi się, że wszyscy bardziej patrzymy bardziej z naszego punktu widzenia co MY byśmy woleli aby RK robił ze swoim życiem.

Nic dziwnego, wszyscy, włącznie ze mną, chcieliby mu kibicować i podziwiać. Część życzyłaby sobie, żeby dokończył misję w F1, inni w rajdach itd.

Generalnie, w tym momencie, żeby jeździł w jakiejś serii. Już nawet byle jakiej, ale, żeby jeździł. Niekoniecznie to co nam wydaje się najlepsze musi odpowiadać głównemu zainteresowanemu i proszę zostawmy decyzję jemu. Może woli testować i pracować nad bolidem w symulatorze, pracując w miejscu gdzie atmosfera mu odpowiada i gdzie będzie doceniany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Williams olał jego ultimatum i samego Roberta jak szczyla... słabe to straszne :(

Przeczuwam, że sam Robert ma już na Williams wywalone jajca(wczoraj jakaś kolacja była może pożegnalna?) i skusi się ofertą Ferrari zamiast siedzieć w tym burdelu jaki oferuje aktualnie ekipa z Grove.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kukson napisał:

Przeczuwam, że sam Robert ma już na Williams wywalone jajca(wczoraj jakaś kolacja była może pożegnalna?) i skusi się ofertą Ferrari zamiast siedzieć w tym burdelu jaki oferuje aktualnie ekipa z Grove.

 

Skoro i tak grzeje ławę to lepiej grzać w Ferrari niż w Williamsie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WRC fan napisał:

Zwłaszcza, że tę rolę w Ferrari można połączyć ze startami w innych seriach, vide tegoroczny start Giovinazziego w Le Mans z de facto fabrycznym zespołem AF Corse.

 

Znasz się na tym cyrku chyba najlepiej z nas tutaj, więc jeżeli RK podejmie taka decyzje, wydaje się to być słuszną drogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chojny napisał:

Williams olał jego ultimatum i samego Roberta jak szczyla

Kogoś to dziwi ? Matołusz Morawiecki okazał mu totalną pogardę, ale Robercikowi, jak typowej blacharze, nie przeszkodziło łasić się do niego już na drugi dzień.

Wielcy sportowcy mają klasę. Kubica jest żałosnym szmaciarzem i kolaborantem.

 

  • Do kitu 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SUBORO napisał:

Nie mam intencji obrażać kogokolwiek

 

10 minut temu, SUBORO napisał:

Kubica jest żałosnym szmaciarzem i kolaborantem

Aż strach się bać co by było, jakbyś miał intencje kogoś obrazić.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SUBORO napisał:

Kogoś to dziwi ? Matołusz Morawiecki okazał mu totalną pogardę, ale Robercikowi, jak typowej blacharze, nie przeszkodziło łasić się do niego już na drugi dzień.

Wielcy sportowcy mają klasę. Kubica jest żałosnym szmaciarzem i kolaborantem.

 

Wyjdz i nie wracaj:censored: a najlepiej.  :th_dash:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bast napisał:

Aż strach się bać co by było, jakbyś miał intencje kogoś obrazić.

Miałem na myśli forumowiczów. Kubicy nie da się obrazić, bo ma zerową zdolność honorową.

Nie możecie przenieść swoich gorących uczuć na, powiedzmy, Annę Lewandowską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SUBORO napisał:

Miałem na myśli forumowiczów. Kubicy nie da się obrazić, bo ma zerową zdolność honorową.

Nie możecie przenieść swoich gorących uczuć na, powiedzmy, Annę Lewandowską ?

latest?cb=20160826193419&path-prefix=pl

Nie karmcie trolla.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...