Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 24.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

41 minut temu, Jacky X napisał:

Dlaczego za potop szwedzki ? Szkocja i Szwecja to nie jest to samo :D

Ponieważ jeżeli w wyrażeniu "potop szwedzki" część liter zamienisz na inne, część usuniesz, a część dodasz" to jak nic wyjdzie "Williams to uczynił" :ph34r:

Lance Stroll i jego alternatywna wizja rzeczywistości:

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/774026/lance-stroll-domaga-sie-szacunku-moje-wyniki-powinny-zostac-docenione

"Zasługuję na coś więcej niż mówienie, że stoją za mną pieniądze. Nie tylko ojciec mnie wspiera. Mogę też liczyć na JCB, Canada Life czy Bombardiera. Musimy zatem rozgraniczać sponsorskie wsparcie mojego ojca i innych firm - dodaje 19-latek."

Nie stoją za nim tylko pieniądze - jest tatuś i kilka firm, które zupełnie przypadkiem łożą na karierę Strolla - dla mnie logika jego wypowiedzi jest poniekąd pokrętna, ale jak to już zostało stwierdzone wielokrotnie, głupi jestem i się nie znam :(

Edited by Guest

Ależ oczywiście, że stoją za nim talent, doświadczenie, iskra boża i czystej wody geniusz. Jedno trzecie miejsce, jedno szóste, jedno siódme i ze trzy ósme miejsca same się nie wyjeździły. To dorobek lepszy od takich tuz jak chociażby Palmer czy Wehrlein. Także jak mawiała moja babcia "przyuważ z kim fruwasz".  

Oni wszyscy są z jakiejś innej planety - kolejny 23-letni ruski "geniusz" szantażuje właśnie Williamsa, że jak go nie zatrudnią w miejsce Strolla to on kończy karierę, bo za długo już się męczy w F2. Kabaret, normalnie... Foch i klękajcie narody!

Miało być Spa (o czym dowiedzieliśmy się później), później bardzo prawdopodobne, że Monza, a dzisiaj w Sky Croft mówił, że zmiany w Singapurze raczej mało prawdopodobne.

Znowu będzie to samo co z Renault i Williamsem w tamtym roku...

Jak nie Spa, to Monza, jak nie Monza to Singapur, jak nie Singapur to... i tak pewnie do końca sezonu - a niektórzy może będą się łudzić jeszcze dłużej. Ja już nie czekam, najwyżej miło się rozczaruję ;)

Niewiele to mniej ekscytujące niż dziwaczna dzisiejsza F1 z całym tym DRS-em. A jeśli to jest Kubicy sposób na poznanie torów to uważam , że jest bardzo dobry.

Zaskoczenie jest duże.  Ale dotychczasowe wyniki WMR i wiele "optymistycznych" wypowiedzi Strolla czy Sirotkina, uprawniały do mało poważnego potraktowania i tej wypowiedzi ;) Zobaczymy, czy pokażą dobre tempo w wyścigu.    

• Like 1

Zwyżka formy. Szkoda, że to nie Kubica miał okazję pojechać na Monzy. Nawet jak to zbieg okoliczności i warunków wynik poszedł by w świat.

Gorzej ,że Force India nie śpieszy się z transferem kierowców.

4 minuty temu, skyline napisał:

widzieliscie Ruuda Gulita,w zyciu bym chlopa nie poznal

Mega się zmienił, ale był na jakimś losowaniu grup chyba MŚ 2018 stąd go pamiętam z twarzy.