Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

Chinchero pisze, że zamiana kierowców planowana była na Spa, ale posypało się po niespodziewanej decyzji Ricciardo.

Ocon miał trafić do Renault za Sainza, Sainz do McLarena, a Stroll do Force India.

https://it.motorsport.com/f1/news/mercato-piloti-ce-una-catena-invisibile-che-lega-ocon-stroll-e-kubica/3163978/

Edited by 0x4ddd
  • Replies 22.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Oby sie okazało że w marcu miałem " czutę " i kupiłem bilety do Singapuru na F1 :yahoo:

• Like 3
  • Upvote 2
16 minut temu, carfit napisał:

kupiłem bilety do Singapuru na F1

Ten facet czasem wie co mówi ;) więc.....

Cieszy mnie to, ale jednocześnie trochę smuci. Robert ma wielki głód wygrywania, jazdy na krawędzi etc. A w tym sprzęcie Q2 to sfera marzeń.

5 minut temu, Adi napisał:

A w tym sprzęcie Q2 to sfera marzeń.

To fakt , choś singapur to tor uliczny , a Robert takie uwielbia :)

Najpierw niech tam pojedzie, bo choć dużo na to wskazuje to pewnie po drodze może się jeszcze zmienić.

Ale jeśli roszada miała mieć miejsce na Spa to Vandoorne wie, że jest na wylocie, a to w tej chwili chyba jedyna blokada całej zamiany kierowców.

13 minut temu, Adi napisał:

Ten facet czasem wie co mówi ;) więc.....

Cieszy mnie to, ale jednocześnie trochę smuci. Robert ma wielki głód wygrywania, jazdy na krawędzi etc. A w tym sprzęcie Q2 to sfera marzeń.

Myślę, że tym sprzętem innego wyjścia nie będzie.

Najwazniejsze to wsiąść i pokazać wszystkim ze przejedzie wyścig bo to z tym wszyscy maja nadal największe problemy.

• Upvote 1
10 godzin temu, carfit napisał:

Oby sie okazało że w marcu miałem " czutę " i kupiłem bilety do Singapuru na F1 :yahoo:

Było by pięknie !

Oglądaliście kwalifikacje?

Kto jest za wprowadzeniem przepisu żeby 3 sesja każdych kwalifikacji jechana była po mokrym? ;) Jak nie przepadam za Hamiltonem to trzeba przyznać, że ogarnia chłopina mokrą nawierzchnię :)

A co do naszej sprawy, widzieliście newsa, że we wtorek Stroll mierzy fotel w Force India i jedzie u nich już za tydzień na Monzie? A to oznacza... :puchar:

...ja tam nie wiem, ale czytałem takiego newsa, iż rzekomo RK ma twardo zapisane w kontrakcie, że jeśli w trakcie sezonu Williams rozstanie się z którymś z kierowców z pierwszej dwójki to on wchodzi na ten wolny fotel z automatu...

To był ten sam news ;) Dla mnie bomba.. Niech wsiada i jedzie, auto padaczka ale trochę nie na miejscu o nierozsądnie byłoby wybrzydzać :)

2 godziny temu, elmo napisał:

LH wypowiada się zwykle wyuczonym marketingowym bełkotem , ale tym razem trafił w sedno.

Skoro taki team jak Force India ma problem, żeby utrzymać się w stawce to coś jest nie tak.

Bernie w pewnym sensie osiągnął marketingowo-finansowy sukces, ale kosztem zespołów i widowiska.

• Upvote 1

Młody Stroll myśli,że jak wsiądzie fo FI   to już tylko drugi rząd go czeka.

PS.  Ale ciśnienie z Kubicą. Niby sprawa jest oczywista. Rezerwowy to rezerwowy.Wchodzi. Ale różnie to może być jednak.

Jak Kubica przejdzie sezon do końca to i tak będę szczęśliwy. F1 technicznie teraz to jakaś pomyłka. Szkoda, że jeszcze paneli słonecznych nie promują.

Nie chodzi o technike tylko mialo byc taniej a jest drozej i bardziej skomplikowanie co powoduje coraz wieksze roznice technologiczne miedzy bogatymi a biednymi. Mamy pierwsza i druga lige w F1... A i wlasna lige Williamsa...

• Haha 1

@ Jumpman

Nie sądzę aby w takim biznesie był to przypadek. Zarządowi F1 nie na rękę była rywalizacja, woleli hodować Herosów kierownicy, dominatorów.

Dlaczego Kubica jest jeszcze nie potwierdzony ?!?  Mam nadzieję ,że LOTOS tego nie odpuści !!!

35 minut temu, Jacky X napisał:

Zarządowi F1 nie na rękę była rywalizacja,

Taaaa, miało być wyprzedzanie DRSy KRESy SRESy ,a co jest? Procesja. Oglądalność na pewno nie wzrosła.