Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

A ja głupi myślałem, że Toro Rosso to taki zespół juniorski, w którym młodzi obiecujący kierowcy rozwijają skrzydła w drodze do Red Bulla... szanse Kubicy na angaż w Toro Rosso są wg mnie takie same jak na angaż w Ferrari - czyli żadne :(

• Replies 23k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

3 minuty temu, sluf napisał:

A ja głupi

Czyli jednak naszła Cię refleksja.

4 minuty temu, sluf napisał:

myślałem

No już nie przesadzaj.

4 minuty temu, sluf napisał:

młodzi obiecujący kierowcy

Melduję się B)

6 minut temu, elmo napisał:

Czyli jednak naszła Cię refleksja.

Nigdy-_-

7 minut temu, elmo napisał:

Melduję się B)

Trzy kłamstwa w jednym:

kłamstwo numer primo - młody - pomyliłeś infantylność z młodością

kłamstwo numer drugie primo - obiecujący - winno być, składający obietnice bez pokrycia, mała to i subtelna różnica, ale zawsze

kłamstwo numer primo ultimo - nie kierowca, a zwykły woźnica - kierowcą to się jest, jak się Skodą jeździ

i jeszcze jedno:

10 minut temu, elmo napisał:

Melduję się

Podobno do tego jest gdzieś tutaj osobny wątek

22 minuty temu, sluf napisał:

Nigdy-_-

Faza zaprzeczenia...minie :rolleyes:

23 minuty temu, sluf napisał:

Trzy kłamstwa w jednym

Taki zawód :ph34r:

23 minuty temu, sluf napisał:

Jest i nawet kawę tam dają ;)

27 minut temu, sluf napisał:

Powiedział ten,  który nigdy tam nie spamował. :P

7 minut temu, przemekka napisał:

Powiedział ten,  który nigdy tam nie spamował. :P

Konstruktywne oraz cenne merytorycznie wpisy to nie spam -_-

11 minut temu, elmo napisał:

Faza zaprzeczenia...minie :rolleyes:

Stanowczo zaprzeczam istnieniu fazy zaprzeczenia-_-

Serioża jako tajna broń Williamsa:

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/772902/siergiej-sirotkin-tajna-bronia-williamsa-rosjanin-moze-byc-spokojny-o-przyszlosc

Coś mi się kołacze po głowie, że III Rzesza też miała swoje tajne, czy też cudowne, bronie i jakoś im to nie pomogło - dolary, czy też ruble to nie wszystko - pamiętacie Hondę i Toyotę - władowali masę pieniędzy, mieli własne zespoły, a wyniki mieli średnie.

Edited by Guest
28 minut temu, sluf napisał:

Konstruktywne oraz cenne merytorycznie wpisy to nie spam -_-

Przyznajesz się zatem do spamowania w wątku spamowym. Ban na 3 miechy !!! :D

19 minut temu, elmo napisał:

Przyznajesz się zatem do spamowania w wątku spamowym. Ban na 3 miechy !!! :D

Nie zauważyłem, abym do czegokolwiek się przyznawał, ale jakby co to zawsze można, no, jak to się tam teraz nazywa, aha, "zasygnalizować" do odpowiednich władz, które mają w ramach swoich uprawnień prawo do rozdawania nagród na The Forum.

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Powiedział ten,  który nigdy tam nie spamował:P

Jak by co jestem czyli melduję się ;).

Sluf znowu zmienił avatar jakiś kryzys ?:D.

Cytat:
(10:32) Pojawiają się doniesienia, że Williams i Lawrence Stroll bardzo się poróżnili, a Kanadyjczyk miał nie zostać wpuszczony dziś do garażu ekipy by kibicować synowi. 

Jeżeli to prawda, to jest to kolejny dowód na to, że Strollowie będą uciekać z Williamsa tak szybko, jak się da.

Cytat:
Karun Chandook powiedział właśnie że słyszał tak Stroll do Force India od Singapuru i Kubica od Singapuru Williams

Cytat:
This morning it was learned in the cold paddock of Spa (14 degrees) that between Lawrence Stroll and Williams is total rift. The Grove team took it badly and it seems that Mr. Stroll was denied access to the box to follow his son Lance. However, the rupture could have far greater consequences. At Spa, Stroll junior will be in Williams, but from Monza he could be the new Racing Point Force India driver taking over from Esteban Ocon. The Frenchman, one of the best young talents expressed in the last few years, would remain so blatantly on foot. Ocon is a Mercedes driver and Toto Wolff could intervene by turning him to Williams, which uses the engines of the German manufacturer, to fill the seat of Stroll. Or it would come into play the third guide, Robert Kubica, which would make an unexpected and resounding return to F1
17 minut temu, marcin_kielce napisał:
Cytat:
(10:32) Pojawiają się doniesienia, że Williams i Lawrence Stroll bardzo się poróżnili, a Kanadyjczyk miał nie zostać wpuszczony dziś do garażu ekipy by kibicować synowi. 

Jeżeli to prawda, to jest to kolejny dowód na to, że Strollowie będą uciekać z Williamsa tak szybko, jak się da.

Cytat:
Karun Chandook powiedział właśnie że słyszał tak Stroll do Force India od Singapuru i Kubica od Singapuru Williams

Cytat:
This morning it was learned in the cold paddock of Spa (14 degrees) that between Lawrence Stroll and Williams is total rift. The Grove team took it badly and it seems that Mr. Stroll was denied access to the box to follow his son Lance. However, the rupture could have far greater consequences. At Spa, Stroll junior will be in Williams, but from Monza he could be the new Racing Point Force India driver taking over from Esteban Ocon. The Frenchman, one of the best young talents expressed in the last few years, would remain so blatantly on foot. Ocon is a Mercedes driver and Toto Wolff could intervene by turning him to Williams, which uses the engines of the German manufacturer, to fill the seat of Stroll. Or it would come into play the third guide, Robert Kubica, which would make an unexpected and resounding return to F1

Źródło ?

Trzeba by w necie wyśmiać, że Stroll nie wpuszczony do garażu i w ogóle , że beka na maksa.  Niech się pogniewa od razu , zaraz , dziś , teraz, natentychmiast.