Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Chciałbyś przeczytać miliony teorii? Jest kilka blogów na których co 15 minut Robuś wsadzany jest do innego bolidu, a nawet możesz przeczytać, że rezygnuje z Ferrari, bo za mało chcą mu płacić. 

Na przełomie 2017/2018 był już taki hype, i bańka z oczekiwaniami/spekulacjami ,że zacząłem przyjmować takie newsy na chłodno... dla mojego zdrowia psychicznego.

Zobaczymy.

• Upvote 1

jakieś głupie infa, ze RK w Red Bull .... znów wykorzystują jego postać do  gierek..... zupełnie jak w zaszłym roku..... to niepokoi 

Nie było żadnego info, że RK w Red Bullu.

To tylko polskie portale zrobiły sensację z luźnych przemyśleń, w których było jasno napisane, że taki scenariusz jest praktycznie niemożliwy ale byłby medialny.

ehh, to już zaczyna być podobne do "Mody na Sukces" :( Niestety, chyba trzeba się pogodzić z tym, że czas Kubicy w F1, jako etatowego kierowcy wyścigowego, już minął i nie wróci. Wszystkie te spekulacje w mediach to chyba takie nasze zaklinanie rzeczywistości i myślenie życzeniowe. Coś jak Lewandowski w Realu... No, ale gdyby jednak okazało się, że nie mam racji, to z chęcią odszczekam moje plugawe słowa B) 

Godzinę temu, sluf napisał:

trzeba się pogodzić z tym, że czas Kubicy w F1, jako etatowego kierowcy wyścigowego, już minął i nie wróci

Zgoda, ale czy ma starać się o rolę emeryta (kierowcy rozwojowego, mentora) w F1? 

Za młody jeszcze, niech ucieka się ścigać gdzie indziej. 

49 minut temu, sluf napisał:

Tylko gdzie? Rajdy? Za wielką wodę do serii Indy? Nascar? Słabo to widzę :(

pare serii sie znajdzie. Rajdy raczej odpadaja.. wątpie żeby chciał jeździć gdziekolwiek niżej niz WRC a tam wiemy jak było :( 

No cóż jeszcze kilka miejsc jest.. nadzieja ostatnia umiera 

3 godziny temu, sluf napisał:

Tylko gdzie? Rajdy?

2 godziny temu, mar3k napisał:

wątpie żeby chciał jeździć gdziekolwiek niżej niz WRC

Tacy zawodnicy jak Mikelsen, Evans, czy słabsi, jak Lefebvre, nie mają problemu, żeby przeczekać w WRC2, aż trafi się okazja do powrotu do pierwszej ligi. Myślę, że to jest idealne miejsce dla Roberta. Tu doskonale pokaże swoją prędkość, bez wielkiego ciśnienia....a wtedy może... Np. gdyby w tym roku jeździł, do może zamiast Ostberga by wskoczył do Francuzów...kto wie.

2 minuty temu, Adi napisał:

Tacy zawodnicy jak Mikelsen, Evans, czy słabsi, jak Lefebvre, nie mają problemu, żeby przeczekać w WRC2, aż trafi się okazja do powrotu do pierwszej ligi. Myślę, że to jest idealne miejsce dla Roberta. Tu doskonale pokaże swoją prędkość, bez wielkiego ciśnienia....a wtedy może... Np. gdyby w tym roku jeździł, do może zamiast Ostberga by wskoczył do Francuzów...kto wie.

Też tak myślę. W WRC2 byłby dominatorem, a to najlepsza pozycja, aby wskoczyć do wyższej ligi.

6 minut temu, Beavis napisał:

W WRC2 byłby dominatorem,

Inna sprawa, to wtedy "nawijałby" kilometry i poznawał poszczególne rajdy, a tego mu bardzo brakuje jeszcze w porównaniu do czołówki. Siedzenie w padoku najsłabszego zespołu nie wpływa dobrze na kondycje/rozwój kierowcy.

1 minutę temu, Adi napisał:

Inna sprawa, to wtedy "nawijałby" kilometry i poznawał poszczególne rajdy, a tego mu bardzo brakuje jeszcze w porównaniu do czołówki. Siedzenie w padoku najsłabszego zespołu nie wpływa dobrze na kondycje/rozwój kierowcy.

Zgadza się. Czyli same plusy.

Polska jest jednym z niewielu krajów gdzie Red Bull nie może być Numerem 1 ze swoim energetykiem .... Nie mam nic przeciwko temu aby im Kubica pomógł. Mam na myśli już Torro Roso oczywiście.

Edited by Jacky X