Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

1 minutę temu, rosaskc napisał:

Giovinazzi wczoraj w ogóle pozamiatał. Nie mniej jednak, biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy plus wczroajsze, to i tak na chwilę obecną Robert ma czwarty czas za GIO i RAI w Ferrari i ERI w Sauberze. A nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :)

Teraz pewnie zwolni albo go zdejmą... "pozytywny marketing paydriverów Williamsa" takich czasów nie wytrzyma. ;)

• Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

1 minutę temu, chojny napisał:

Teraz pewnie zwolni albo go zdejmą... "pozytywny marketing paydriverów Williamsa" takich czasów nie wytrzyma. ;)

Zaraz niby przerwa obiadowa. Jeśli się pogoda utrzyma, to będzie ciekawie. Gorzej jeśli spadnie deszcz.

2 minuty temu, yak napisał:

Czy ja dobrze widzę, że Robert to ogarnął na Mediumach :o ?

Mylne info z f1today. Wykręcił taki czas na UltraSoftach.

Fajnie, że RK miał drugi czas do południa i nie chciałbym psuć dobrego nastroju, ale to jednak prawie 2,9s straty do najszybszego obecnie Russela, czyli dość typowo dla Williamsa w tym roku, a nawet trochę gorzej (np. w FP3 Siergiej tracił niecałe 2,5s)

To jednak testy, a nie kwalifikacje, wiec te czasy to tak sobie reprezentatywne, bo nie wiadomo kto ma jaki program i co testuje.

Obawiam się, że nie można tego tak oceniać.

Połowa stawki to byłby bardzo dobry rezultat, gdyby to były kwalifikacje.

Jak popatrzysz na czasy, to widać, że niektórzy (np Renault, Toro Rosso, McLaren czy Force India) po prostu nie szukają topowych czasów w tej sesji, bo tracą do lidera od 3,13 do 4,8s, a dotychczasowe kwalifikacje w sezonie wskazują, że ich strata do lidera na kółku jest zawsze znacznie mniejsza.

Padlina padliną ale wydaje się,że Robert o niebo lepiej ją ogarnia.

Zobaczcie chociaż ile przygód ma Stroll i Sirotkin a Robert jeździ tym padłem na treningach i jakoś utrzymuje to generalnie na torze.

Edited by Jacky X

Takich kibiców miał dziś Robert :) brawo! To zobaczyłem zaraz po rozpoczęciu sesji treningowej.

Edited by Korton

Żałuję, że nie dałem rady pojechać na Węgry. Ale i tak najważniejszy jest przyszły rok. Jak Robert dostanie fotel to gdzieś się go znajdzie n GP.

A ja taka niespodzianke mialem podczas tego weekendu:)

RK jest mega fanem kolarstwa-wystarczy zobaczyc jaki kask trzyma w rece.

948178FF-DBB6-46CF-8D83-F09CEAAC18C1.jpeg

Edited by beemowiec
  • Like 1

Ten Wiliams w kolorze tęczy wygląda super.  Poszło w świat. A Kubek w środku.

PS. Strzelam, że będzie na okładce F1 we wrześniu.

1 minutę temu, Jacky X napisał:

Ten Wiliams w kolorze tęczy wygląda super.  Poszło w świat. A Kubek w środku.

PS. Strzelam, że będzie na okładce F1 we wrześniu.

Eee tam, raczej dadzą to:

1532272875_242082_noticia_normal.jpg

i podpiszą "Tak traci się tytuł Mistrza F1" :ph34r:

Sirotkin to naprawdę zabawny gość:

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/769211/siergiej-sirotkin-chce-pokazac-swoja-wartosc-naprawde-doceniam-obecna-sytuacje

Facet zna swoją wartość i zamierza to pokazać - tylko po co? Przecież księgowi w Williamsie też tą wartość znają - jakieś 20 mln. € ;)

Boli

3 godziny temu, chojny napisał:

:thumbup:

Bolid F1 z przednimi światłami ! Tego jeszcze nie grali :-P

W USA raczej taki brzmieniem silnika by nie wzbudzał zainteresowania ulicy ...