Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziennikarze "Sky Sports" donoszą, że w bolidzie Kubicy dochodzi do wymiany podłogi. Polak ma wykonać przejazdy ulepszonym samochodem. Lance Stroll ma korzystać ze starej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcyk4 napisał:

Znowu na samym końcu.

 

Dokładnie więc nawet lepsze tempo Roberta niż Strolla nie bardzo cieszy. 

 

Różnica między Kubicą a Strollem to 1,3 sekundy na korzyść Polaka. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Kubica wrócił do F1. Straszna szkoda, że do chyba najsłabszego zespołu w stawce :( Tyle dobrego, że pokazał kanadyjskiemu młokosowi, że ten jeszcze musi się wiele nauczyć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paddy Lowe :

"Po pierwsze, chciałbym pogratulować Robertowi jego pierwszej oficjalnej sesji podczas weekendu wyścigowego od kiedy opuścił sport w 2010 roku. Wykonał fantasytczną pracę dla nas dziś i to zasługa jego determinacji i charakteru, że oglądamy jego powrót do F1. Przykro mi jedynie z powodu samochodu, który daliśmy mu w pierwszym treningu, który był ekstremalnie trudny w prowadzeniu. Zrobił co mógł by dostarczyć nam przydatny feedback. Ogólnie nie był to dla nas dobry dzień. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy tu mocni biorąc pod uwagę problemy, które mamy od początku roku, ale nasze tempo było słabsze od przewidywanego. Stojące za nim problemy rozumiemy i będziemy je eliminować. Dodatkowo mamy problemy na oponach supersoft na tym torze. Nie mniej uczyniliśmy pewien progres pomiędzy FP1 i FP2 i jestem pewien, że zrobimy jeszcze więcej przez noc by znaleźć lepszy balans na kwalifikacje i wyścig" - mówi Paddy Lowe w oficjalnej informacji prasowej Williamsa po treningach.

 

To chyba jedyny sensowny komentarz :o

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, carfit napisał:

Paddy Lowe :

"Po pierwsze, chciałbym pogratulować Robertowi jego pierwszej oficjalnej sesji podczas weekendu wyścigowego od kiedy opuścił sport w 2010 roku. Wykonał fantasytczną pracę dla nas dziś i to zasługa jego determinacji i charakteru, że oglądamy jego powrót do F1. Przykro mi jedynie z powodu samochodu, który daliśmy mu w pierwszym treningu, który był ekstremalnie trudny w prowadzeniu. Zrobił co mógł by dostarczyć nam przydatny feedback. Ogólnie nie był to dla nas dobry dzień. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy tu mocni biorąc pod uwagę problemy, które mamy od początku roku, ale nasze tempo było słabsze od przewidywanego. Stojące za nim problemy rozumiemy i będziemy je eliminować. Dodatkowo mamy problemy na oponach supersoft na tym torze. Nie mniej uczyniliśmy pewien progres pomiędzy FP1 i FP2 i jestem pewien, że zrobimy jeszcze więcej przez noc by znaleźć lepszy balans na kwalifikacje i wyścig" - mówi Paddy Lowe w oficjalnej informacji prasowej Williamsa po treningach.

 

To chyba jedyny sensowny komentarz :o

 

Uznanie, że nie ściemniał lub przemilczał niewygodne fakty, tylko powiedział po prostu jak jest i jeszcze pochwalił prace Roberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MegasWRC napisał:

 

Ja mam wrazenie, ze oni caly czas probuja na sile udowodnic, ze Ruski jest od niego szybszy, a dzieje sie na odwrot.. 

 

Myśle ze nikt niczego nie chce udowadniać. Za przelewami poszły kontrakty i tyle. Skoro Ruscy się wywiązują i odkręcili kurek z rublami to Williams tez musi się wywiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem FP1 i gdy RK wkładał kolejne ułamki sekund Strollowi komentator mówił, że nie można tego porównywać, bo Lance ma stare auto, a Kubica z poprawkami. Czy ktoś wie, czy przed FP2 Williams wyjął nowe części z tego bolidu? Bo jak inaczej wytłumaczyć tempo Sirotkina? Wolniejsze od Strolla w starym aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...