Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Spędzi rok w koszulce Williamsa, bez kontaktu z rywalazacją, a w przyszłym do połowy roku będzią informacje,  że Robert rozważa różne opcje.  Niech nie rozważa, niech jeździ,  niżej, ale za kierownicą. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chojny napisał:

Niestety nie oglądam ale podobno jakiś dym na starcie.

 

Siergiej out.

Kimi vs Ocon...

 

 

Red Bulle vs Renault - dobrze się to ogląda B)

 

 

Hulkenberg właśnie pocałował bandę i skończył wyścig :(

 

 

Red Bull vs Red Bull :facepalm:

 

 

Gorsjean :facepalm::lol:

 

 

I na koniec relacji online ;)

 

Szkoda Bottasa, nawet bardzo. Wyścig świetny. Stroll w punktach ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciliście uwagę na Alonso po tej akcji z SIR? To jak walczył żeby bez dwóch opon dojechać do pitstopu. Fighter! Mega gość.

 

A tak po ludzku to strasznie mi szkoda Bottasa, od początku sezonu chłop odwala kawał dobrej roboty. Mam nadzieję, że dzisiejszy pech to jednostkowa akcja i w kolejnych wyścigach nadal będzie lepszy od "modela" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waleczne te Byki w tym sezonie :P Muszę przyznać, że ostatnie dwa wyścigi oglądałem z prawdziwą przyjemnością, i akurat znaczne ilości piwa, które mnie w tym oglądaniu wspomagały, nie były tutaj czynnikiem decydującym :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała analiza, a jako, że moje analizy są trafne, a przypuszczenia okazują się trafne...

 

Co nam powiedział ostatni wyścig oraz wcześniejsze, pod kątem tego co nas najbardziej interesuje - RK

 

Williams i ich kierowcy. Moim zdaniem obaj są w zasadzie równorzędni co pokazuje, że Sirotkin wcale nie jest mega bombą i dodatkowo popełnia błędy. Stroll, jak to Stroll, ma w miarę ładną mamę.

Renault  - Sainz to z niego będą ludzie, natomiast Hulk jest do wymiany, ten kierowca prócz mocnego nazwiska i arogancji nie pokazuje nic.

 Haas - Magnusen - coś tam pojedzie ale Romain? takie szkolne błędy? do wymiany i to szybko

 

i na koniec wisienka - McLaren - Alonso jak to Alonso, mega gwiazda ale Stoffel, zupełny przeciętniak i moim zdaniem tu największe szanse ma RK, jesli dalej Alonso będzie dużo szybszy od kolegi to może..... zwłaszcza, że Aleś i RK zawsze jakoś tak sobie oczka puszczali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wolnemiasto napisał:

McLaren - Alonso jak to Alonso, mega gwiazda ale Stoffel, zupełny przeciętniak i moim zdaniem tu największe szanse ma RK

No way - nawet jakby się pozbyli Stoffela, to na jego miejsce na pewno wskoczy Lando Norris. Gość idzie jak burza przez serie juniorskie i niektórzy już go okrzyknęli nowym Hamiltonem (choć taki hype na pewno nie jest dobry dla takiego młodego zawodnika).

 

Ja (pomijając topowe zespoły) najchętniej zobaczyłbym RK w Haasie, zwłaszcza, że ich aktualny skład jest słaby. W zespole kasy nie brakuje, są blisko Ferrari, dla RK jak znalazł. Obstawiam, że w przyszłym sezonie wyląduje u nich Leclerc w swojej drodze do Ferrari (chyba, że czerwoni wezmą go prosto z Saubera). Taki skład RK - Leclerc w Haasie na 2019 to byłaby bajka :faja:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w niedzielę zdążyć na wyścig i chciałbym się podzielić moimi obserwacjami. 

 

Williams - kolejny kamień milowy i ogromny sukces. Po raz kolejny taktycznie rozegrane kwalifikacje, wszystko jednak zepsuła kara dla Hulkenberga i Lance "Klonowa torpeda" Stroll musiał startować z dziesiątego pola. Gdyby nie to, powtórzenie podium z ubiegłego roku byłoby tylko formalnością. Sierioża Sirotkin w tym wyścigu po raz kolejny pokazał klasę. Mało który debiutant już w czwartym wyścigu zalicza kraksę jednogłośnie ocenioną na 9/10 w skali Maldonado, z dodatkową odznaka jakości Kwiata. 

 

Nie wszyscy wierzyli w to, że magnetyzery i ceramizery przywiezione z Chin przyniosą pożądany efekt, ale jednak wszystko zagrało, czapki z głów przed Paddym. 

 

Co do reszty stawki, ogtomna szkoda Bottasa, padł ofiarą nieudolności obsługi toru. Vettel bardzo chciał, ale przepałował, Hamilton wygrał, również w konkurencji na najlepszą fryzurę inspirowana trzecioligowymi raperami z USA. 

 

Szykuje się bardzo ciekawy wyścig w Barcelonie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Intakwrx napisał:

I znowu mamy 1 Maja ... , 24 lata temu, ten dzień zmienił się dla mnie na zawsze.

No właśnie :( 1994 to był pierwszy sezon F1, który oglądałem - wyścigi były wtedy na Eurosport. Senna - kierowca genialny, i chociaż inni mają więcej tytułów, zwycięstw i nabijają sobie statystyki, to Ayrton Senna właśnie jest dla mnie niedoścignionym przez innych wzorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2 maja 2018 o 08:09, sluf napisał:
W dniu 1 maja 2018 o 10:52, Intakwrx napisał:

I znowu mamy 1 Maja ... , 24 lata temu, ten dzień zmienił się dla mnie na zawsze.

No właśnie :( 1994 to był pierwszy sezon F1, który oglądałem - wyścigi były wtedy na Eurosport. Senna - kierowca genialny, i chociaż inni mają więcej tytułów, zwycięstw i nabijają sobie statystyki, to Ayrton Senna właśnie jest dla mnie niedoścignionym przez innych wzorem...

i to akurat Williams nie był dla niego szczęśliwy

z tego co pamiętam, Ayrton miał sporo zastrzeżeń do bolidu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...