Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się tak wczytać w tę analizę, to Stroll w 2018 był o 0,2s  szybszy niż w 2017. Różnicę robił Massa, który zwykle dokladał sekundę Strollowi (wg komentarzy pod tym artykułem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jaskier napisał:

Jak się tak wczytać w tę analizę, to Stroll w 2018 był o 0,2s  szybszy niż w 2017. Różnicę robił Massa, który zwykle dokladał sekundę Strollowi (wg komentarzy pod tym artykułem)

 

W sumie masz racje, wiec wszystkie działania Williamsa spowolniły najszybszego kierowcę zespołu o okolo 1,5 sekundy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, grzegocz napisał:

Dzisiaj przeczytałem że PL powiedział " Niedoświadczenie kierowców mocno komplikuje prace". Jakiś czas temu mówił, " bolid jest tak opomiarowany, że nie jest wcale potrzebna informacja wrotna od kierowców" Szczerze mówiąc czekałem aż czkawką mu to się odbije. 

 

No w zasadzie w niedzielę to dosyć dokładnie zmierzono potencjał bolidu. Ale wynik nie był budujący.

Paddy ma przerąbane. Jak bolid nie będzie jeździł szybciej, Senior Stroll go zmiażdży, jak zmieni Strolla na Kubicę jeszcze bardziej go zmiażdży. Zmieni Sirotkina .... Nowiczok. Cóż począć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, krist napisał:

Ha, ha, ha, 

zgadnij kto tak kilka dni temu powiedział.  Podpowiedź: inicjały JV, i do dzisiaj ma ból d.... o Roberta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odp: https://www.express.co.uk/sport/f1-autosport/942422/F1-News-Williams-Lance-Stroll-Jacques-Villeneuve-Robert-Kubica-Sergey-Sirotkin-Formula-1

 

ŻW względu na ten ból to chyba mało kogo interesują wypowiedzi tego pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jacky X napisał:

Niedaj Boże zdestabilizować tę stabilną sytuację :biglol:

 

Podoba mi się to że część kadry inżynierskiej w Grove chce wcisnąć Kubice w kokpit B)

 

Moze wiedza ze ta kupa gruzu jest bolidem tylko to pokazać potrzeba za kierownikiem drivera a nie.... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aflinta napisał:

Znaleźli śrubę pod pedałem gazu blokującą pełne otwarcie przepustnicy? Teraz tylko 30 dni potrzebują na przebudowanie kokpitu i ponowną homologację? ;)

Pod pedałem gazu był gryps od mechanika do Padego Lowe . Był po angielsku ale w wolnym tłumaczeniu to szło mniej więcej tak: " Maszyna gwizda tylko z maszynisty piz...a. :D

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w Williamsie zamontowali takie śrubki i stopniowo popuszczają jak na gokartach? :D ale pewnie dzisiaj ostre balety będą bo Sirotkin 10 czas wykręcił.

Jednak w kwali pokazali, że na treningu to tylko wpadka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, chojny napisał:

 

Czerwona latarnia? 

No ba ;)

Hmm... dziwne, wprawdzie oba Williamsy odpadły w Q1, ale... Sirotkin o mały włos, a przeszedłby do Q2 ;) Close, but no cigar B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przemekka napisał:

Co w tym dziwnego? :rolleyes:;)

A no właśnie to, że Sirotkin prawie uniknął tego haniebnego losu ;) Jeżeli tendencja dalej będzie zwyżkująca, to może pod koniec sezonu Williams zawalczy o jakieś punkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Sirotkin jechał wczoraj i dziś zauważalnie szybciej. Ciekawe czy to by znaczyło, że bardziej doświadczony Stroll jest aż tak wolny i bolid ma jednak jakiś potencjał, czy mieli jakbyś problem z jednym autem. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Fakt, że Sirotkin jechał wczoraj i dziś zauważalnie szybciej. Ciekawe czy to by znaczyło, że bardziej doświadczony Stroll jest aż tak wolny i bolid ma jednak jakiś potencjał, czy mieli jakbyś problem z jednym autem. ;)

 

No właśnie - Stroll może jest zwyczajnie słaby, albo kanadyjskie dolary są gorszym paliwem niż rosyjskie ruble ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...