Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Renówka taka mocna jak nawet Haas jest przed nimi, a to nie jest fabryka.

 

Czy niezbyt ambitnie? hmm patrząc że Sirotkin miał problem w czwartek aby zmieścić się na zjeździe do pit stopu to może nie tak do końca :P

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem ile jeszcze Paddy takich tekstów popełni zanim zacznie świtać mu ta jedyna słuszna myśl. Teraz to już chodzi o Jego reputację jako inżyniera i konstruktora. Sfrustrowany Paddy to Paddy myślący o Robercie jako o kole ratunkowym   :yahoo:

 

Paddy Lowe po kwalifikacjach

(10:13) "Ogólnie to rozczarowujące pozycje startowe ponieważ myślimy, że zarówno samochód, jak i obu kierowców stać na więcej. Zarówno Sergey jak i Lance mieli niezłe pierwsze przejazdy w Q1. Sergey poprawiał się, ale popełnił błąd w drugim sektorze i stracił szanse na Q2. Lance miał bardzo dobry pierwszy przejazd w Q2, naciskał mocniej w drugim i wyjechał poza tor. Mówiąc to, mamy dwóch młodych kierowców - jednego debiutanta i jednego 19-latka i uważam, że uczynili naprawdę duży postęp. Jednocześnie widzimy, że samochód nie jest teraz wystarczająco szybki. Nie zrobiliśmy wystarczająco szybkich kółek by wejść do Q3, które było naszym celem więc czeka nas trochę pracy przy samochodzie w najbliższych tygodniach. Jutro ma być sucho - to będzie ciężkie popołudnie, gdyż trzeba zapanować nad wieloma rzeczami. W pierwszym wyścigu sezonu naszym celem jest ukończenie go przez oba auta i to może być kluczem do zdobycia punktów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając takich kierowcow to czego mozna sie było spodziewać ?

mysle ze cele jak najbardziej właściwe.Ukonczenie wyścigu przez dwa auta to bedzie jak P3 w tym wypadku.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kukson napisał:

Co do kwali to wczorajsza wypowiedź Roberta na pytanie o Q3:

Obaj wasi kierowcy mówili, że możliwe jest wejście do Q3...
Q3? (pauza). No jak tak mówią, to widocznie tak jest. Nie wiem...

 

B)

Uśmiałem się z tego wczoraj :biglol:

Ciekawe jak ten sezon się dla Williamsa rozwinie, bardzo ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego oglądania. To już chyba 7 lat jak nie widziałem Australii. Kubica jest wielki !!!

 

Jeśli Williams odbudował by formę razem z Kubicą to była by piękna historia.

 

PS. No i Sirotkin pierwsze punkty......... ode mnie :)

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite jak pewny siebie był Hamilton i Mercedes, oni zwycięstwo wzieli sobie jeszcze przed wyścigiem.

Niedowierzanie Hamiltona było po prostu szokujące....a tym razem włosi ich porobili jak chłopców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tutek napisał:

Niedokręcone koła. Niewyobrażalne jak na takim poziomie może dojść do takiej wpadki i to w dwóch autach w odstępie dwóch okrążeń. 

W obu???? Dramat.

 

Godzinę temu, Jumpman napisał:

To niesamowite jak pewny siebie był Hamilton i Mercedes, oni zwycięstwo wzieli sobie jeszcze przed wyścigiem.

Niedowierzanie Hamiltona było po prostu szokujące....a tym razem włosi ich porobili jak chłopców :)

Lewis zwala jeszcze winę na jakieś algorytmy czy inne bugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jacky X napisał:

Jaki nastrój ma dziś Padddy ?

 

Jaki można mieć, kiedy cały świat F1 robi sobie z Ciebie jaja bo dla kasy zaprzedałeś legendarny zespół dwóm chłopaczkom. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...