Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

za "powrotem Roberta"

 

"Williams nie wygra mistrzostwa w tym sezonie. Czego potrzebują? Potrzebują jak najwięcej punktów. Stroll i Sirotkin przy odrobinie szczęścia będą zdobywać pojedyncze punkty za ósme czy dziewiąte miejsce. A Kubica ze swoją wiedzą i doświadczeniem w szalonych wyścigach potrafiłby dojeżdżać na podium. Jemu zajęłoby to jeden wyścig, podczas gdy dwaj pozostali kierowcy będą potrzebować na to całego sezonu. Jeśli przydarzy się nam mokry wyścig, bądź wyjazdy samochodu bezpieczeństwa, Stroll i Sirotkin są na to nieprzygotowani, są niedoświadczeni. Williams potrzebuje doświadczenia Kubicy. Inna sprawa, czy Robert - tak jak mówią - jest faktycznie wolniejszy od Sirotkina. Rosjanin nie miał zbyt dobrych testów w Barcelonie. W środę był wolniejszy o 4 sekundy od lidera. Dla Williamsa będzie to kłopotliwe, jeśli okaże się, że najszybszym kierowcą w teamie jest wysoki zawodnik stojący w garażu. I jest kierowcą testowym. To zawstydzające. Jest najszybszy a nie siedzi w aucie. Taki jest jednak ich wybór" - powiedział dziennikarz Sky Sports, Ted Kravitz w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie im Robert wysyłał smsy pt. "Jak ustawić bolid pod mokry tor". W rajdach już tak komuś ustawiał rajdówkę to i może w F1 też się sprawdzi..

 

PS

A ja pierwszy raz od 7 lat wstanę o 5 rano aby zobaczyć Kubicę jeżdżącego kolarzówką po padoku podczas GP Australii:biglol::P

Edytowane przez brahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ciekawe z psychologicznego punktu widzenia ale o ile media przed decyzją Williamsa próbowali przekonać , że Kubica nie jest szybki to teraz ich nastawienie zmieniło się tak, że teraz większość z nich twierdzi jednak, że Robert jest szybszy od swoich kolegów. Niewątpliwe Jego postawa w Barcelonie musiała być imponująca.

 

Williams czuje jakąś dziwną potrzebę tłumaczenia się. Po co ? To ich decyzje, ich odpowiedzialność , ich wyniki, ich pieniądze. Te tłumaczenia odnoszą przeciwny skutek. Im więcej oświadczają tym bardziej są niewiarygodni. A wyścig już za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nagły "ruch" u Kubicy? :huh:

 

3 min · 

Robert Kubica wrócił na GP Australii.

 

 

i u Roberta.

 

 

Robert Kubica zaktualizował(a) swoje zdjęcie profilowe.
51 min · 

29541005_1846748868677434_3186135464637628416_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ThorG. napisał:

żaden "nagły"; od rana rozpoczął pracę przed Grand Prix Australii - u nas dopiero kawa, a u nich już chyba 19:00

 

 

No dobrze ale co konkretnie to oznacza?

 

W sensie że pomaga młodym czy się szykuje do startu? ;)

 

 

7 minut temu, aflinta napisał:

Może przestał się golić? :D

 

Jak się nie golił to startował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jeszcze nic nie oznacza, przynajmniej ja tak to czytam – w blogu piszą, że „Polak jest już w Australii, gdzie rozpoczął tradycyjną pracę z Williamsem”, a z kolei sam Robert mówi, że podobają mu się te nowe wyzwania, ale (cyt.): omówmy się: ja jestem nadal kierowcą! Powrót do Formuły 1 to nadal mój priorytet, lecz jeśli tak się nie stanie w najbliższych miesiącach - czy może w najbliższym czasie - to w wieku 35-36 lat już na pewno nie wrócę. To nie jest tak, że jeszcze nie wiem, co się może wydarzyć, ale też jest tak, że nie ma nic, co by mnie szczególnie blokowało, gdyby ta przyszłość prowadziła mnie gdzieś indziej.

 

ps. solidarnie też się nie ogoliłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem chyba spełniłem kolejne swoje marzenie , i kupiłem bilet na Grand Prix Singapur ! :yahoo:. Nie mogę sie doczekać :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Eleven ma mieć kilka kamer to może jedna w Paddocku obok Kubicy ? :-)    Witam wszystkich na pół godziny przed Qualem ,w sumie razem z Kubicą. Szkoda, że przepisy (chyba) nie pozwalają ,żeby w Q1 udział wzięło 3 kierowców teamu .

 

PS.Stroll "pyknął" Sirotkina . A taki miał być szybki po testach w Abu Zabi . Paddy jak smakuje poranna kawa w Australi ?

Edytowane przez Jacky X
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam RK mówił że do najlepszych mają stratę  ponad sekundę czy nawet dwie do tego leszcze za kółkiem i Williams może co najwyżej zdobywać jakieś pojedyncze punkty. Hamilton za to znokautował całą stawkę. Zapowiada się że znowu emocji w sezonie nie będzie w porównaniu do Moto GP gdzie już pierwszy wyścig w 2018 był mega walka do końca.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwali to wczorajsza wypowiedź Roberta na pytanie o Q3:

Obaj wasi kierowcy mówili, że możliwe jest wejście do Q3...
Q3? (pauza). No jak tak mówią, to widocznie tak jest. Nie wiem...

 

B)

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...