Jump to content

Kubica w F1

Piotr

Recommended Posts

Witajcie, 

od wielu lat jestem fanem motorsportu. Robert to nasz skarb narodowy w tym światku. Bardzo szkoda z powodu jego wypadku, ale czasu nie cofniemy. Możemy gdybać, ze gdyby nie wypadek, trafiłby w kolejnym roku do Ferrari w miejsce Massy i być może byłby mistrzem świata, ale niestety tak się nie stało. Dzisiaj mimo niesprawnej ręki ten człowiek potrafi zdziałać cuda i jest niesamowicie szybki. Niestety ma już swoje lata i bardzo chciałbym być optymistą w tym temacie, ale racjonalnie podchodząc do tematu, Robertowi w F1 trudno będzie już cokolwiek spektakularnego osiągnąć.

F1 to technologia, a technologia to pieniądze. Tylko Mercedes i Ferrari je mają, wiec to te dwie stajnie dyktują warunki, a przez najbliższe 2 lata stołki tam są obsadzone. 

Ostatnie dwa lata w F1 to dominacja Mercedesa, czyli nuda, nuda, nuda...

Ostatnio znacznie bardziej widowiskowe są wyścigi w MotoGP gdzie w pierwszych 10 wyścigach było 8 różnych zwycięzców, wiec każdy wyścig jest nieprzewidywalny.

W F1 wiadomo już przed wyścigiem, gdzie Merc będzie miał 1s przewagi na okrążeniu, a gdzie 0,5s.

WRC tez jest ciekawsze, ale tam niestety brakuje sponsorów....

Dlaczego piszesz, że Robert już nic spektakularnego w F1 nie osiągnie jak właśnie już to zrobił wracając do niej i zasiadając za sterami bolidu. Może nie zdobył mistrzostwa ale za to napisał wspaniałą historię i w dalszym ciągu to robi.

A co do MotoGP to się zgadzam, z tym że na końcu mistrza i tak zawsze zdobywa 93, a wcześniej robił to 46:P;)

Edited by brahu

11 minut temu, brahu napisał:

Dlaczego piszesz, że Robert już nic spektakularnego w F1 nie osiągnie jak właśnie już to zrobił wracając do niej i zasiadając za sterami bolidu. Może nie zdobył mistrzostwa ale za to napisał wspaniałą historię i w dalszym ciągu to robi.

Zgadzam się, że Jego powrót do F1, choć będzie tylko testował 3 razy w roku jest spektakularny choć niewiele zabrakło, żeby Robert siedział w kokpicie Franka co wyścig. Tak jak pisałem, chciałbym więcej tak jak Wy wszyscy, ale wiemy jakie są realia - Robert nie jest już najmłodszy, tylko Kimi i Alonso w stawce są starsi, a zapewne za max 2 lata już ich w F1 nie zobaczymy. F1 to przede wszystkim pieniądze, a jak widać bez nich nawet największe talenty nie są w stanie się przebić.

3 minuty temu, rosaskc napisał:

Gdyby nie to, że na zdjęciu są czarne prostokąty, to nie miałbym problemu z wyborem :P

Musiałem zasłonić bo by bana kosztowało ;)

13 minut temu, Gazik napisał:

chojny nie wiadomo które lepsze ;)

Niezatapialna Maryla śpiewała jak to jest... najlepiej pełna pula ;) 

1 godzinę temu, rosaskc napisał:

Gdyby nie to, że na zdjęciu są czarne prostokąty, to nie miałbym problemu z wyborem :P

Pewnie jesteś jeszcze młody i nie wiesz, że jak masz tyle takich paczuszek, to nie masz problemu ze zdmuchnięciem prostokątów. Niekoniecznie czarnych i niekoniecznie czworokątów. Powiem, że figury o jednym boku mniej są jakby bardziej atrakcyjne. :DB)

• Haha 2

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Gdyby nie to, że na zdjęciu są czarne prostokąty, to nie miałbym problemu z wyborem

Może i lepiej że zasłonięte bo jakoś tak mało apetyczne w oryginale ;)

WEC-negatywnie czy pozytywnie ?

Pozytywnie- Kubica dużo jeździ i buduje formę wyścigową.

Negatywnie-praca dla Williamsa nie jest intensywna i czasu ma aż za dużo. I pełni raczej rolę honorową niż rozwojową ....

Jak odbieracie ostatnie newsy o startach w WEC ?

• Haha 1

Że nie jest źle. Poczytaj.

http://disq.us/url?url=http%3A%2F%2Fsokolimokiem.com%2Fkubica-to-dobry-przystanek-cel-blizej-niz-dalej%2F%3ApQ_wpMLxksD6cbSFbhC8YcrRZQU&cuid=2382497

A to już nie takie dobre:

No i, jak to w Polsce, BSS Group chwali się, że pomogło Robertowi w wejściu do F1, Robuś to dementuje. Smrodek będzie chyba z tego.

Edited by wezyr

1. Ale kwas z tym BSS-em. Niechybnie chcą kasy. Spotkałem się już  takimi praktykami.  Jakieś umowy prowizji , pełnomocnictwa niby bez kosztów jak nic z tego nie będzie a potem takie jak powyżej.
  2. Robert powinien być ostrożniejszy przed składaniem podpisów.
  3. Mam nadzieję, że ma swojego papugę co im zrobi jesień średniowiecza.
  • Downvote 1

Hm, różnie może być. Jednak Kubica jakieś pismo im dał. Po co ? Ma swoich ludzi , po co takie rzeczy robi ? Co Rosberg czy Bravi nie wie jak się z Zarządem Lotosu skontaktować ?

Inna sprawa, że w newralgicznym momencie mogli go "nakręcić", że znajdą hajs, który wtedy był potrzebny. Dostali pismo bo zapewne powiedzieli , że bez pisma to nawet palcem nie ruszą. Potem zrobili sobie zdjęcie, napisali kilka maili,w których użyli słowa "LOTOS" i koniec końców twierdzą, że należy im się ...... milion :biglol:

Ja tam nie wiedzę na tym piśmie jakiś zobowiązań, kwot i umów co za co. Ale nie była by to pierwsza sprawa, żeby ktoś poleciał do sądu ze zdjęciem i mailem. Sprawa dęta. Ale głowę Kubicy zawraca.

14 minut temu, Kukson napisał:

Jeżeli chodzi o malowanie to dla mnie bardzo fajnie wygląda Red Bull w tym przejściowym i mogliby tak zostawić.

Nie wiem, jak u nich chłopcy od marketingu sobie radzą, ale jak bym wykorzystał połączenie RB+AM

Red Bull gives you wings -> i tu wjeżdża logo Astona ze swoimi wielkimi skrzydłami :D

61WuuBzrVmL._SL1000_.thumb.jpg.395aff2850a505a2432d9d51b55c0b60.jpg

Król painta powrócił :biglol:

Edited by rosaskc
  • Like 1