Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

A ja myślę, że szybkość kierowcy nie jest w tej chwili priorytetem dla WMR. Lowe wrócił do WMR w połowie sezonu, a większe fundusze dopiero co sobie zapewnili. Moim zdaniem 2018 sobie odpuszczą i nastawiają się na sezon 2019. Dlatego Robert jest dla nich łakomym kąskiem jako kierowca rozwojowy. Tyle, że bardziej niż nad aktualnym, będzie pracował nad przyszłorocznym bolidem. Są ze sobą po prostu z konieczności - "My damy Ci okazję się pokazać innym zespołom, a Ty pomożesz nam z samochodem. Na koniec 2018 porozmawiamy co dalej".

• Upvote 1
  • Replies 23.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

27 minut temu, ManoLEE napisał:

Lepiej powiedzieć, niech teraz chłopcy pokażą co potrafią ;)

o to to.

na co ich "stać" ;p to juz z grubsza wiemy ;p

22 godziny temu, wolnemiasto napisał:

dlatego teraz mocno kibicujmy aby strol i sirotkin byli na końcu stawki w wyścigach....

W życiu Stroll i Sirotkin nie mieli tylu kibiców co w tym roku :biglol:

• Haha 1
4 minuty temu, elmo napisał:

Szkoda, że o 11 nie było kolejnego spotkania pod tytułem "Ściągnijcie mi tu Kubicę natentychmiast".

Spokojnie, nowy szef musi sobie coś zostawić na następny tydzień B)

Formuła, formuła ale przypomnijcie sobie jak się lała adrenalina uszami jak Kubica jechał w MonteCarlo :yahoo:

PS. I chyba FORD z Ogierem odniesie ogromny sukces na początek roku.

Raczej Kubica o WRC nie zapomniał :yahoo:

Robert+Kubica+Rajd+Monte+Carlo+2018.jpg

Edited by Jacky X
  • Like 1
  • Upvote 1
39 minut temu, wezyr napisał:

Jak miał zapomnieć, skoro w F1 Sirotkin jest duuuuużo szybszy. Jedyną szansą jest powrót do WRC.;)

Łatwo powiedzieć. A co Kubica ma zrobić jak i Sirotkin pójdzie do WRC ? :biglol:

Rotenberg o Sirotkinie za powrotrobertakubicy.blog :"Powiedziałem Sergeyowi, że każdy wyścig powinien traktować jakby był jego ostatnim wyścigiem". 

Filozof czy prorok ? :biglol:

• Haha 3

Myślę, że niejeden, tylko nie zwracaliśmy na to uwagi.

Poza tym to nie są przecież jakieś istotne newsy dnia czy oświadczenia zespołu, tylko jakieś luźne wypowiedzi, z których polscy dziennikarze na siłę próbują stworzyć newsa...

Sirotkin Sirotkinem, Kubica Kubicą, ale amerykanie w oparach absurdu kastrują F1 ze wszystkiego co może się chociaż kojarzyć z molestowaniem:

http://f1.autoklub.pl/news/bez-grid-girls-w-formule-1,82415

Co swoją drogą sprytnie odwraca uwagę od nowych regulacji dotyczących przedniego zawieszenia:

13 godzin temu, rombu napisał:

No to teraz Borat będzie trzymał numery.

Gdzie te dziewczyny, ćwiczące, operujące się , stosujące tyle chemii będą się pokazywać ?

metoo :unsure:

Bez sensu... :(

Kiedyś to było... zdjęcie oczywiście zakwadracikowałem, w oryginale nie ma kwadracików. 

87c4b0e6a918ba079e4b1b1e5a66f8a2.jpg

s-l300.jpg

• Upvote 1

Bo dawniej kobiety były kobietami ( i im to nie przeszkadzało ), a mężczyźni mężczyznami.

Teraz mamy Championa Lewis'a , a z drugiej strony Mariana :

marit_bjoergen.jpg

:blink:

cyt : Teraz przyszła kolej na pozbycie się „grid girls”, które według ostatnich informacji mają zastąpić „grid kids”, czyli dzieci i młodzież

Nie będzie grid girls, bo to uwłacza dziewczynie, kobiecie, poniża je .

A tym dzieciom czy młodzieży nie będzie uwłaczać ? Nie będzie ich poniżać ?

Czy ktoś rozumie tą logikę ?

- A po co im ta sława i te pieniądze?
- Żeby...sobie kupować fajne szybkie bryki...
- A po co im te fajne, szybkie bryki?!  ŻEBY BAJEROWAĆ D...! Koło się zamyka.

Tretyn by "Testosteron" :wrrum: