Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

14 minut temu, wolnemiasto napisał:

plan B powrót do rajdów do VW :)

Nie wierzę, że Ty to piszesz ;) i to jeszcze z uśmiechem

Ale ten scenariusz by mnie połechtał ;)

• Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

3 minuty temu, Adi napisał:

Nie wierzę, że Ty to piszesz ;) i to jeszcze z uśmiechem

Ale ten scenariusz by mnie połechtał ;)

jeśli coś innego to tylko wrc w fabryce... żadne wyścigi długodystansowe, gdzie jest 2-3 kierowców i nikt tego nie ogląda...

Teraz, turdziGT napisał:

W C3 ;)

To już pisałem jakieś 2-3 tyg temu, w duecie z Meeke'm, wspomagany przez Loeba. Moje osobiste marzenie :) . Dwóch głodnych zwycięstwa pretendentów i wielki mistrz Yoda z siłą spokoju, uwalniający siłę, która drzemie wewnątrz ;)  

Ja też uważam, że trzeba poczekać na oficjalny komunikat WMR - tyle już było artykułów które podawały "na pewno", że RK już kontrakt podpisał, teraz "na pewno" go nie podpisze...

Pismacy muszą za coś brać kasę, to piszą. Ja też się martwię i jak wszyscy mam nadzieję na pozytywne dla nas i RK zakończenie tej telenoweli, ale cały ten żenujący show wokół obsady drugiego fotela na przyszły sezon już mi się przelewa. Niesmaczne to wszystko.

• Upvote 2

Nie powiem ,że moim marzeniem było oglądać Kubicę w obecnej F1. Ale żałuję , że nie dane mu było spędzić w niej tego jednego sezonu aby napisać tą piękną historie powrotu. Swoją drogą to Wiliams nie umie liczyć. Prawa do filmu o Kubicy są warte więcej niż wnosi Sirotkin :biglol:

Gdzie to takie potwierdzone info można przeczytać???

Oficjalnie nigdzie....

Nieoficjalnie: Robert Kubica poza grą o fotel w Williamsie. Wsparcie finansowe i solidny test w Abu Zabi stawiają na pole position Siergieja Sirotkina. Tak jak wspominałem, liczyłem się z takim scenariuszem, niestety...

Robert może być piekielnie dumny z tego, co osiągnął, ale najwyraźniej czas na plan B...

Generalnie to ilość niedomówień, półsłówek, przecieków, plotek, planów A, B, C, D była, jest tak ogromna, że ludzie mają zwyczajnie dosyć tego spektaklu a ilość szyderstw ze strony osób nieprzychylnych Robertowi wychodzi poza skale. Mam wrażenie, że wspaniała kariera została zamieniona na kliknięcia w internecie...

Nic, czekamy na oficjalne wieści. 

Jest też taka opcja, że takie pogłoski rozsyłane są w celu jeszcze większego zmotywowania sponsorów ... obu zainteresowanych. Choć byłoby to mało profesjonalne. Z drugiej strony zachowanie Williamsa też by za tym przemawiało. Powiedzieli by że decyzja będzie w konkretnym terminie. A tak jest szum medialny, cały czas się o tym mówi, "biznes" reklamowy się kręci. 

Mnie już powoli zaczyna wkurzać brak jakiś konkretnych informacji od Williamsa kiedy podadzą skład, a dziennikarze zaśmiecają codziennie internet artykułami o tym, że Kubica jest faworytem, a za godzinę już nie.

Spokojnie panowie trzeba wytrzymac cisnienie z chlodna glowa inaczej sie tylko nakrecacie niepotrzebnie.

Pamietajce ze w tej chwili kazdy News gdziekolwiek to ilosc klikniec na stronie i pieniadze do kieszeni a kazdy chce zaroilc i podac plate dalej jak naj szybciej.

15 minut temu, turdziGT napisał:

Spokojnie panowie trzeba wytrzymac cisnienie z chlodna glowa inaczej sie tylko nakrecacie niepotrzebnie.

Pamietajce ze w tej chwili kazdy News gdziekolwiek to ilosc klikniec na stronie i pieniadze do kieszeni a kazdy chce zaroilc i podac plate dalej jak naj szybciej.

Dokładnie, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Williamsa.

Czekam z niecierpliwością na autobiografię RK która może po czasie opowie nam co nieco o tym, jak wyglądają te rozmowy z WMR.

Swoją droga ciekawa sprawa... Informacja wyszła wczoraj wieczorem (późno na takie rzeczy) jednocześnie z 2 źródeł - Chinchro (znajomy RK) i Karpowa (znajomy SS). Kontrolowany przeciek na 100%. Pytanie tylko kto jest autorem. Niezłą zagadka ;)

Ja to mam tylko nadzieje, że Robert w 2018 będzie gdzieś jeździł żeby to nie był kolejny stracony rok z pojedynczymi występami.

image.png.db9f62771671c1f9368dced462548ac8.png

Tak na ochłodzenie nastrojów. Wiarygodność "pewnych" informacji od Roberto Chinchero. Oby był teraz równie wiarygodny jak pod koniec października ...