Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

mam nadzieje ze nie tylko z okazji Geburtstagu ale czegos wiecej....

Flaszka wyglada jak Beluga Noble Celebration Gold i nawet jesli taka chlopaki "na codzien" taka robia, to chciałbym myslec ze ta jest na ta dodatkowo specjalna okazję.

nie puszczamy kciuków !

Ja już olałem te wszystkie artykuły wymyślane przed redaktorków aby nabijać sobie wyświetlenia i pisząc co chwile prawie to samo i czekam na ostateczne oficjalne info.

• Upvote 1
hmm....

39cb4fccb167.jpg&key=6d4f71dc98e9e60dc1d8e8d649066dfe9342ed18f4ca98f3985d6eaf26663af5

Ten gość po lewej to David Vaiani właściciel kilku knajp we Włoszech z gwiazdka Michelina , mega gość ! . A tego po prawej to chyba znacie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
25 minut temu, beemowiec napisał:

Hmm...przypadek?Nie sadze.Oficjalne konto RK na instagramie.

IMG_5012.PNG

To nie jest oficjalne konto.

kubicaofficial to oficjalne konto ;)

1 godzinę temu, carfit napisał:

Ten gość po lewej to David Vaiani właściciel kilku knajp we Włoszech z gwiazdka Michelina , mega gość ! . A tego po prawej to chyba znacie :)

Kto to ten pan po prawej, serio pytam.

6 godzin temu, elias napisał:

mam nadzieje ze nie tylko z okazji Geburtstagu ale czegos wiecej....

Flaszka wyglada jak Beluga Noble Celebration Gold i nawet jesli taka chlopaki "na codzien" taka robia, to chciałbym myslec ze ta jest na ta dodatkowo specjalna okazję.

Kieliszki akurat maja do tego trunku, po jednej bani tylko i do domu :)

Kieliszki akurat maja do tego trunku, po jednej bani tylko i do domu
@Korton , to Tobia Cavallini , znany włoski kierowca rajdowy , w latach 2000-2007 jeździł bardzo często Subaru WRC we włoskich rajdach :)

36 minut temu, carfit napisał:

@Korton , to Tobia Cavallini , znany włoski kierowca rajdowy , w latach 2000-2007 jeździł bardzo często Subaru WRC we włoskich rajdach :)

jak zobaczyłem , że "wróciłeś " do wątku to myślałem, że z innym info...:(

a może to jest jakaś wskazówka?

http://www.williamsf1.com/racing/news/lancestrolltocontest2018daytona24hours

Mam wrażenie, że te wszystkie artykuły i doniesienia mają na celu jedynie zwiększenie zainteresowania źródłem, niż przekazaniem jakiejkolwiek rzetelnej informacji. ;)

1) Czy można gdzieś np. w Warszawie pograć na takim sprzęcie jak Robert ostatnio grał ???

2)Ta przedłużająca się sytuacja naprawdę jest frustrująca i zarazem niepokojąca. Gdyby wszystko było jak należy to chyba podpisali by kontrakt i go ogłosili. Bo na co tu czekać ? Raczej można by się spodziewać że Wiliams będzie współpracował z Kubicą na jakieś innej zasadzie niż kierowca etatowy ? Tester ? Ale Kubica mówił , że to go nie interesuje. Albo kierowca albo się zawija.

Taka przedłużająca się sytuacja raczej sugerowała by jakieś bardziej zaskakujące rozwiązanie np. Sirotkin. Obym się mylił.

3)Zarazem pozytywne jest to że PR Roberta jest zastanawiająco lepszy. A to więcej go w mediach. A to jakieś jazdy pokazowe a to rozdanie nagród. Nie chce mi się wierzyć, że Wiliams nie "maczał" w tym palców i nie ma w tym konkretnego celu marketingowego.