Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ipsx82 napisał:

:needpics2as1fs:

proszę bardzo:

 

czterdzieści sześć, czterdzieści

(...)

Kubica w Williamsie na 2018 rok

 

Można? Można! :D

 

 

Oficjalna strona F1 również zauważyła testy Kubicy :)

 

https://www.formula1.com/en/latest/headlines/2017/11/kubica-set-for-the-spotlight-at-post-abu-dhabi-test.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FB  Sokolim Okiem

Robert Kubica po wtorkowych testach, kilka wypowiedzi:

„Poszło mi dość dobrze jak na moje standardy, a moje standardy oznaczają, że to musi być dość wysoki poziom. Nie ukrywam, że wracam nie po to, żeby wypełniać stawkę. Mimo że nie było mnie przez siedem lat, to dam z siebie najlepszego Roberta Kubicę, jakiego znam”.

„Od strony fizycznej jestem prawdopodobnie w lepszej formie niż w 2010. Motywacja jest na miejscu, ciało reaguje dobrze, mimo że zaczynam praktycznie od zera”.

„Byłbym rozczarowany, jeśli nie będzie dalszego ciągu, bo czuję się bardzo pewnie i komfortowo, ale wiem też, przez co przeszedłem i mogę się cieszyć i poczuć nawet trochę dumy z tego, co już osiągnąłem”.

„Jestem dość zadowolony, bo wykonywana przeze mnie praca przynosi wyniki. Ale zawsze jest coś. Rozmawiacie z człowiekiem, którego trudno było zadowolić, nawet jeśli finiszował na podium. Ale muszę być zadowolony, bo wiem i zdałem sobie sprawę z tego, przez co przeszedłem. Jeśli przyszłość niczego nie przyniesie, to i tak warto było próbować i wkładać w to wysiłek. A jeśli to my być początek, to jest to dobry start i może być tylko lepiej. Dlatego jestem pewny siebie”.

„Wiele osób chciałoby mojego powrotu, bo to miła historia, ale za historię nie ma taryfy ulgowej. Muszę być jak najlepiej przygotowany. Kiedy wsiadam do samochodu, nie ma już historii. Jestem ja, samochód, zespół i robota do wykonania. Takie dni jak ten dają mi pewność siebie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elmo napisał:

Znów mu się "tryb robot" włączył :) 

Jakie tam znowu - przeca to cyborg jest, i tylko czasami "human factor" dochodzi w nim do głosu ;)

Tak mi się jakoś skojarzyło:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przemekka napisał:

Patrząc na dzisiejsze czasy nie mogę się doczekać ile wykręci Robert. :D

 

Niby ma jechać na końcu bez dociążenia paliwem i na ultramiękkich oponach. Zobaczymy ile w tym prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę ale o tym nie pomyslałem - Coś mi się wydaje że Williams teraz rozgrywa sprawy sponsorów między Strollem a Sorotkinem żeby zapewnić sobie najlepsze możliwe warunki i dlatego jeszcze nie ogłaszają publicznie zakontraktowania R Kubicy. Stroll jest cienki jak polsilwer.... więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcin_kielce napisał:

gość siada pierwszy raz do auta z 2017 roku i ma kręcić rekordy?????  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...