Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Guzik napisał:

 

"Robert wysiadła z auta, mechanicy zabrali się za robotę, a Siergiej poszedł do pokoju, ale niespecjalnie się spieszył...

 

  Pokaż ukrytą zawartość

DPtvd1HXcAERGL7.jpg

 

 

Ciekawe co im powiedział  B)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kukson napisał:

100 okrążeń robi wrażenie i zamyka buzie wszystkim którzy gadali o tym, że RK nie da radę przejechać całego wyścigu. Jakby mógł to pewnie przejechałby drugie tyle.

Na Hungaroringu zrobił coś ze 140 kółek, w tym symulację długich stintów (a może i całego dystansu), więc już wtedy chyba wszystkie wątpliwości były rozwiane - poza tym gdyby w trakcie testów z Renault wyszedł jakiś [moderator czuwa]-up to Williams nie traciłby już czasu na Kubicę, zatem... trzymamy kciuki B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mi się rzuciła w oczy - bolid Kubicy ma numer 40 - do tej pory chyba żaden kierowca z nim nie startował... ktoś kojarzy, jaki numer (o ile był) miał bolid Kubicy w trakcie testów z Renault?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kukson napisał:

u mnie cały czas czeka 500ml napój na oficjalne info i jak będzie trzeba to nawet Rexoną popije

No i fajnie, ale Martini chyba należy popić większą ilością Martini :P Ale dla spragnionych i Rexona będzie dobra :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

46 ;)

Czyli moja teoria o niczym do niczego nie prowadzi :( Ale... jeżeli zapiszemy 46 i 40 słownie, to po odjęciu kilku liter, dodaniu i przestawieniu pozostałych jak nic wyjdzie "Kubica w Williamsie na 2018 rok" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...