Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

• Replies 23.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

Godzinę temu, wojtas. napisał:

do weekendu mam czekać żeby otworzyć szampana??;)

Jakiego szampana, Martini ma być! ;)

Ja tam tak sobie myślę, że @carfitnie bez powodu zanabył sobie A45, skromnie dodam, że jakby co, to ja wiedziałem wcześniej i dlatego mam swoje już od kilku miesięcy :P

Godzinę temu, domso napisał:

Aż za dobre zeby było prawdziwe 

Padok F1 pewny powrotu Roberta Kubicy. "To będzie piękna historia"

W padoku Formuły 1 panuje przekonanie, że Robert Kubica podpisał dwuletni kontrakt z Williamsem. Eksperci spodziewają się, że Brytyjczycy ogłoszą to w trakcie Grand Prix Abu Zabi. - To piękna historia - twierdzi dziennikarz Albert Fabrega.

Artykuły mają coraz lepsze tytuły.

Do tych spekulacji odnieśli się przedstawiciele brytyjskiego zespołu. - To ciągle są plotki. Gdybyśmy podjęli decyzję w sprawie kierowcy, to byśmy ją przedstawili. Media dużo piszą na ten temat, ale póki czegoś oficjalnie nie ogłosimy, to nie jest prawdą - stwierdził rzecznik Williamsa.

Nowe tematy nt. Roberta to niestety tylko  dobra  "klikalność" strony  i tyle. Ile to już "fachowych" pism wypowiadało się , że temat jest klepnięty...  ? masakra

Pamiętam jak w 2012r. Sport.pl na czerwono jako główny artykuł podawał- "Neymar oficjalnie w Barcelonie", a przeszedł do niej dopiero za rok, podobnie z Zielińskim?chyba, wystąpił w Turbokozaku w koszulce Liverpoolu, media ukradły urywek z nagrania i tym zdjęciem chwaliły się kilka dni przed końcem okienka transferowego. 

Krótka piłka. Official na stronie Williamsa albo na profilu Roberta i wtedy chlejem Martini !

Godzinę temu, Kukson napisał:

Kolejne plotki mówią, że w weekend oficjalny komunikat będzie.

Nie planujemy jednak żadnego oświadczenia w ten weekend w Abu Zabi - czytamy w oświadczeniu.

Godzinę temu, wolnemiasto napisał:

jakie będzie rozczarowanie jak nic z tego nie będzie......

W sumie to bym sobie tego życzył....ale pod jednym warunkiem. Matton ogłosiłby od razu, że partnerem Meeke'a w przyszłym roku będzie Robert ;) 

• Like 3
  • Confused 1
  • Upvote 2

Już wszyscy zdążyli potwierdzić Kubicę w Wiliamsie oprócz samego teamu Wiliamsa :D

Wskoczenie Sirotkina na rywala Kubicy do fotela raczej nie robi wrażenia , że ma On mocną pozycję. Wydaje się raczej, że robi za typowego...... Zająca :biglol:

4 minuty temu, Jacky X napisał:

Już wszyscy zdążyli potwierdzić Kubicę w Wiliamsie oprócz samego teamu Wiliamsa :D

Wskoczenie Sirotkina na rywala Kubicy do fotela raczej nie robi wrażenia , że ma On mocną pozycję. Wydaje się raczej, że robi za typowego...... Zająca :biglol:

ale ma duże pieniądze za sobą......

http://www.sport.pl/F1/7,96296,22677726,to-bedzie-rywal-kubicy-w-walce-o-miejsce-w-williamsie-sensacyjne.html#Czolka3Img

widzę, że wielu już posadziło RK w Williamsie... a może właśnie jakieś przecieki do prasy, że to Polak jest tym, mają wpłynąć na "rosyjską studnię bez dna" aby wyłożyła niebotyczną kasę..... Trzeba pamiętać, a raczej sobie przypomnieć kiedy Williams miał ostatnie sukcesy, to lata 90-te! a ten team miał zawsze wyższe przecież aspiracje....  

Sokolim Okiem

Williams oficjalnie potwierdza: Robert Kubica weźmie udział w testach opon Pirelli po GP Abu Zabi 
Testy na Yas Marina trwają dwa dni: wtorek i środa. Pierwszego dnia Robert jeździ w porannej sesji, w popołudniowej zmieni go Lance Stroll. Drugiego dnia jazdy rozpocznie Siergiej Sirotkin, a późnym popołudniem do samochodu ponownie wsiądzie Robert.
Dużo czasu za kierownicą, okazja do wykonania pożytecznej pracy dla Pirelli i zespołu... I także postawienie kropki nad i? 
9 godzin temu, WRC fan napisał:

Dwa dni testów. Żaden szanujący się zespół nie darowałby połowy dostępnego czasu na testowanie nowych mieszanek przez kierowcę z którym nie wiąże przyszłości. Zbyt cenna sprawa.

Dobra nasza :)

Mikołaj Sokół podziela moje obawy.... niestety

Dobra nasza? zobaczymy..... niepokoi mnie ten Sirotkin...

http://sokolimokiem.com/testy-z-kubica-i-sirotkinem/

Edited by wolnemiasto
  • Upvote 1