Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wojtas. napisał:

do weekendu mam czekać żeby otworzyć szampana??;)

Jakiego szampana, Martini ma być! ;)

Ja tam tak sobie myślę, że @carfitnie bez powodu zanabył sobie A45, skromnie dodam, że jakby co, to ja wiedziałem wcześniej i dlatego mam swoje już od kilku miesięcy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padok F1 pewny powrotu Roberta Kubicy. "To będzie piękna historia"

W padoku Formuły 1 panuje przekonanie, że Robert Kubica podpisał dwuletni kontrakt z Williamsem. Eksperci spodziewają się, że Brytyjczycy ogłoszą to w trakcie Grand Prix Abu Zabi. - To piękna historia - twierdzi dziennikarz Albert Fabrega.

Artykuły mają coraz lepsze tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych spekulacji odnieśli się przedstawiciele brytyjskiego zespołu. - To ciągle są plotki. Gdybyśmy podjęli decyzję w sprawie kierowcy, to byśmy ją przedstawili. Media dużo piszą na ten temat, ale póki czegoś oficjalnie nie ogłosimy, to nie jest prawdą - stwierdził rzecznik Williamsa.

 

Nowe tematy nt. Roberta to niestety tylko  dobra  "klikalność" strony  i tyle. Ile to już "fachowych" pism wypowiadało się , że temat jest klepnięty...  ? masakra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w 2012r. Sport.pl na czerwono jako główny artykuł podawał- "Neymar oficjalnie w Barcelonie", a przeszedł do niej dopiero za rok, podobnie z Zielińskim?chyba, wystąpił w Turbokozaku w koszulce Liverpoolu, media ukradły urywek z nagrania i tym zdjęciem chwaliły się kilka dni przed końcem okienka transferowego. 

Krótka piłka. Official na stronie Williamsa albo na profilu Roberta i wtedy chlejem Martini !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wolnemiasto napisał:

jakie będzie rozczarowanie jak nic z tego nie będzie......

W sumie to bym sobie tego życzył....ale pod jednym warunkiem. Matton ogłosiłby od razu, że partnerem Meeke'a w przyszłym roku będzie Robert ;) 

  • Super! 3
  • Zmieszany 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jacky X napisał:

Już wszyscy zdążyli potwierdzić Kubicę w Wiliamsie oprócz samego teamu Wiliamsa :D

 

Wskoczenie Sirotkina na rywala Kubicy do fotela raczej nie robi wrażenia , że ma On mocną pozycję. Wydaje się raczej, że robi za typowego...... Zająca :biglol:

ale ma duże pieniądze za sobą......

http://www.sport.pl/F1/7,96296,22677726,to-bedzie-rywal-kubicy-w-walce-o-miejsce-w-williamsie-sensacyjne.html#Czolka3Img

widzę, że wielu już posadziło RK w Williamsie... a może właśnie jakieś przecieki do prasy, że to Polak jest tym, mają wpłynąć na "rosyjską studnię bez dna" aby wyłożyła niebotyczną kasę..... Trzeba pamiętać, a raczej sobie przypomnieć kiedy Williams miał ostatnie sukcesy, to lata 90-te! a ten team miał zawsze wyższe przecież aspiracje....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolim Okiem


Williams oficjalnie potwierdza: Robert Kubica weźmie udział w testach opon Pirelli po GP Abu Zabi 
Testy na Yas Marina trwają dwa dni: wtorek i środa. Pierwszego dnia Robert jeździ w porannej sesji, w popołudniowej zmieni go Lance Stroll. Drugiego dnia jazdy rozpocznie Siergiej Sirotkin, a późnym popołudniem do samochodu ponownie wsiądzie Robert.
Dużo czasu za kierownicą, okazja do wykonania pożytecznej pracy dla Pirelli i zespołu... I także postawienie kropki nad i? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WRC fan napisał:

Dwa dni testów. Żaden szanujący się zespół nie darowałby połowy dostępnego czasu na testowanie nowych mieszanek przez kierowcę z którym nie wiąże przyszłości. Zbyt cenna sprawa.

Dobra nasza :)

 

Mikołaj Sokół podziela moje obawy.... niestety

Dobra nasza? zobaczymy..... niepokoi mnie ten Sirotkin...

http://sokolimokiem.com/testy-z-kubica-i-sirotkinem/

Edytowane przez wolnemiasto
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...