Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Crazy_Ivan napisał:

Keep calm, and operate on...
Była kwestia fabrycznego zespołu w WRC, był ByKOLLES, potem Renault.
Nie ma, co się zastanawiać. Ważne, że tendencja wzrostowa!

 

Nikt nie da Ci tyle ile ja Ci mogę obiecać... ;)

 

Oby po tych wszystkich latach "już, już, zaraz, zaraz" narodziło się coś wreszcie konkretnego. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2017 o 19:15, TRZ78 napisał:

FM zwołuje konferencje na 8 listopada. Więc można spodziewać się zakończenia kariery, a pewnie chwilę po tym Williams ogłosi skład.

8 listopad w dzień moich urodzin wiadomość może być tylko jedna Robert wraca do F1:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne źródło z UK, które twierdzi że w Groove tak się zastanawiają. Jak dla mnie najrozsądniej dla samego Williamsa, byłoby przetestować Kubicę w FP1 w Abu Dhabi. Dałoby im to największy pogląd na to co Robert potrafi w nowym aucie, wraz z tłokiem na torze. Jakby nie patrzeć, zatrudnianie Roberta vs. dowolnego kierowcy w stawce obecnie jeżdżącego to dla nich ryzyko, toteż sam jako wierny kibic Kubicy, nie dziwię się że analizują wszystkie możliwe opcje. Bodaj nawet Paddy się wypowiadał o Kvyacie, apropro ich zainteresowania nim. Pamiętajmy, że Kvyat to zastrzyk gotówki (Chociaż podobno Robert także, tylko jest problem z ubezpieczeniem które miałby zwrócić, bo miał wypłacone pieniądze za wykluczenie możliwości jazdy w królowej motorsportu. - Dlatego też podczas GP Włoch, Kubica odbył rozmowę z przedstawicielem ubezpieczyciela).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 13:20, WRC fan napisał:

Karuzela ruszyła, czas na drugi element układanki B)

Coś czuję że wiesz więcej o swoim ziomku, nie bez powodu na bugu była naklejka RK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...