Jump to content

Kubica w F1

Piotr

Recommended Posts

2 godziny temu, Mateusz22 napisał:

komentatorzy na eleven sa tak zabawani, jak proboszcz na wielkanoc.. po co na siłę próbować być dowcipnym jak widać że nie idzie...

...i tak są 100x lepsi od "ślepców" z Polsatu... 

Wyścig super :)

• Upvote 1

1 minutę temu, rombu napisał:

Kurde, ale nas "grillują".

:angry:

Oj tam, po prostu stopniują napięcie :P Mam jednak wrażenie, że wszystko idzie w dobrym kierunku B)

https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-wroci-do-f1-dyrektor-techniczny-williamsa-zabral-glos/4qmg0hk

Massa to naprawdę mamlas miał caly sezon aby udowodnic ,ze jest dobry (a sezon bardzo slaby)i teraz się dziwi , ze szukają lepszego kierowcy  a jego zachowanie to po prostu zenada

https://sport.onet.pl/formula-1/f1-dobre-wiadomosci-dla-roberta-kubicy-coraz-trudniejsza-sytuacja-massy/23x3lxc

5 minut temu, sluf napisał:

Mędzenia Massy odcinek kolejny:

https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-atakowany-ze-strony-felipe-massy-williams-or-formula-1/5ldwysf

Brzydko się pan zachowuje panie Massa :toobad:

Powiedziałby zwyczajnie "jestem lepszy" i tyle a tak jakieś dziwne podjazdy, bardzo nieładnie. 

W sumie, to sam Massa przyznaje, że Kubica daje radę:

"Nie mam pojęcia, jak on (Kubica, przyp. red.) jeździ. Mówiąc szczerze, nie potrafię robić tego, co on, prowadząc jedną ręką."

Tak, czy inaczej, o ile do tej pory uważałem Massę za fajnego gościa, chociaż nieco fajtłapowatego, to teraz darzę go równie ciepłymi uczuciami jak kontrolera skarbowego <_<

Tak sobie myślę, że Massa sam siebie zapędza w kozi róg tym wszystkim co teraz mówi złego o RK (uwagi na temat jego ograniczeń fizycznych) - bo prawdopodobnie Robert dostanie jego samochód i okaże się od niego lepszy... I co wtedy? Typowy tekst do mema: "To uczucie gdy nie byłeś w stanie dorównać kolesiowi który teraz wygrywa prowadząc Twoje auto jedną ręką..."

Edited by outsider

2 minuty temu, elmo napisał:

Chyba czas wysłać pudełko Snickersów do Williamsa z adnotacją, że jest dla Felipe ;)

No i dodatkowo pewną maść, ale, że muszę uważać, coby nie dostać dłuższego urlopu, to nie napiszę jaką :ph34r:

No i mamy nowego-starego mistrza F1... Pomijając wyczyny Hamiltona poza torem, trzeba przyznać, że skubany potrafi jeździć - szkoda tylko, że pech Vettela pod koniec sezonu uczynił walkę o mistrzostwo jednowymiarową :(

A sam wyścig oglądało mi się znakomicie - młody Verstappen jak nic ma potencjał na mistrza F1 B)