Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 
Trochę przesadzasz, bo można go lubić, albo nie, ale gość jest jednym z większych talentów w całej historii F1 i nie przekreśli tego chodzenie w garniturze w ciapki albo w obcisłych spodniach  . Na torze jest profesjonalistą i to jest najważniejsze.  Chyba musisz oglądać więcej wyścigów, a czytać mniej rubryk celebryckich  
Howgh!
Co prawdę to prawda. Oglądam tylko wyścigi, kwalifikacje i czasem treningi - nie wiem (i nie obchodzi mnie to) kto nosi stringi a kto gacie po tacie :))
Jak to "mawiał" Torreto: wygrana to wygrana (
) a inny znany kierowca ;) że "jeśli samochód jest szybki, może być nawet różowy"

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcin_kielce napisał:

Obawiam się tej kombinacji: Wahrlein-Mercedes-Toto :(

Twoja kombinacja powinna się raczej obawiać kombinacji: Kubica-Rosberg-Mercedes :P

I jeszcze jedno, Pascal Wahrlein jest dość młody (rocznik 1994), więc niekoniecznie Martini by było zadowolone - ich umowa sponsorska przewiduje, że jeden z kierowców musi mieć ukończone zdaje się, że 25 lat B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sluf napisał:

Twoja kombinacja powinna się raczej obawiać kombinacji: Kubica-Rosberg-Mercedes :P

 

Niestety młody Wahrlein ma grube plecy u Mercedesa. 

 

Na szczęście Martini wymaga kierowcy lat 25+ aby mógł wypełniać marketingowe zobowiązania dla Martini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartek1986 napisał:

 

Pamiętam jak wszedłem do sklepu z pamiątkami F1 w Wenecji i się zapytałem o klamoty Williamsa... prawie mnie zabili, cały sklep czerwony Ferrari był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chojny napisał:

 

Pamiętam jak wszedłem do sklepu z pamiątkami F1 w Wenecji i się zapytałem o klamoty Williamsa... prawie mnie zabili, cały sklep czerwony Ferrari był ;)

Coś jak w Barcelonie zapytać o koszulkę Realu :lol: odwaga (głupota) granicząca z brawurą :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sluf napisał:

Coś jak w Barcelonie zapytać o koszulkę Realu :lol: odwaga (głupota) granicząca z brawurą :P

 

parę lat temu moja dziewczyna na Camp Nou zrobiła awanture, że nie ma koszulki Messi'ego ... udało się jeszcze kupić piłkę i uciec ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rombu napisał:

 

Wszystko damskie lub dziecięce  :blink:

Bawisz się w Lewis'a ?

 

 

Ten fajny ;)

 

http://www.ebay.ie/itm/Go-kart-hobby-race-suit-martini-style-2015-free-gifts-/281930595057?hash=item41a45f7af1:g:Cf4AAOSw-vlVhXUv

Nie ma podanych czasów ale są zdjęcia z testów ;)

 

22728640_1417614731621209_81353743887798

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...) inżynierowie Williamsa są pod wrażeniem (...) " 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/717461/williams-nie-podjal-decyzji-w-sprawie-roberta-kubicy-plotki-o-kontrakcie-sa-niep

 

Już wcześniej były informacje, że po wtorkowych testach Robert dużo wniósł w rozwój samochodu oraz, że wykorzystali jego rady do korekty ustawień samochodów Stroll'a i Massy itd. Tak mi tylko przeleciała myśl, żeby nie skończyło się to tak jak się stało w przypadku testów w Renault, że wykorzystają wiedzę i doświadczenie RK, wyciągną od niego ile się da a jeździć będzie ostatecznie ktoś inny...

 

Ale jeśli założyć wariant optymistyczny, to jest to doskonała wiadomość - Stroll to 19-tolatek, nic im nie powie bo nie ma doświadczenia i dopiero się uczy, a Wiliams musi rozwijać samochód. Z tego co przekazują media Paddy Lowe jest orędownikiem zatrudnienia Kubicy, do tego Robert zawsze dostarczał inżynierom masę informacji, o ile pamiętam to wszyscy zawsze podkreślali doskonałą współpracę w tym zakresie. Bardzo wiec prawdopodobne, że to może właśnie przechylić szalę na korzyść Polaka: nie po to Williams się wykosztował na Lowe'a (powodem odejścia z Mercedesa były podobno właśnie kwestie finansowe) żeby go teraz nie wykorzystać - tak więc doświadczony i dobrze dogadujący się z inżynierami RK pasuje do tej układanki jak ulał.

Kurcze, mam tylko nadzieję, że nie są to jedynie moje (nasze) pobożne życzenia...Tak jak wielu przedmówców podkreślam, że co prawda nie przepadam za Martini ale mam wielką ochotę się go napić :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, diuk napisał:

parę lat temu moja dziewczyna na Camp Nou zrobiła awanture, że nie ma koszulki Messi'ego ... udało się jeszcze kupić piłkę i uciec ;) 

Skoro musiała uciekać to chyba było to na Santiago Bernabeu w Madrycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pascal Wehrlein jest "zdecydowanie najszybszy" ze wszystkich kierowców rywalizujących o miejsce w zespole Williams na następny sezon Formuły 1, przekonuje dowodzący w mistrzostwach Mercedesem "Toto" Wolff. 

 

Przypadek:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...