Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Jacky X napisał:

Jestem jakoś dziwnie spokojny ... Jak sądzicie na decyzję będzie trzeba czekać do wieczora czy dłużej ?

Z decyzją w sprawie kierowców na przyszły sezon zespołowi Williams się nie spieszy, mowa była nawet o końcu sezonu.

To w tej chwili najatrakcyjniejsze wolne miejsce w F1, więc oni rządzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według niepotwierdzonych informacji, Kubica kręci czasy na poziomie 1:25-1:26. Nie należy w ich żaden sposób porównywać do wyników z 2014 roku, a tym bardziej do sierpniowych testów za kierownicą Renault. Nie wiemy ile paliwa ma w swoim pojeździe Polak, z jakich opon korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marcyk4 napisał:

Według niepotwierdzonych informacji, Kubica kręci czasy na poziomie 1:25-1:26. Nie należy w ich żaden sposób porównywać do wyników z 2014 roku, a tym bardziej do sierpniowych testów za kierownicą Renault. Nie wiemy ile paliwa ma w swoim pojeździe Polak, z jakich opon korzysta.

 

a tym bardziej nie nalezy brać tych czasów na powaznie. Czasy mierzone w odniesieniu do drzewa xDDD 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcyk4 napisał:

Według niepotwierdzonych informacji, Kubica kręci czasy na poziomie 1:25-1:26. Nie należy w ich żaden sposób porównywać do wyników z 2014 roku, a tym bardziej do sierpniowych testów za kierownicą Renault. Nie wiemy ile paliwa ma w swoim pojeździe Polak, z jakich opon korzysta.

 

Może po prostu sprawdzają czy jest w stanie oddać dwa równe skoki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fiji napisał:

 

Może po prostu sprawdzają czy jest w stanie oddać dwa równe skoki.

 

 

RK zawsze był bardzo "równy", jeździ bardzo technicznie i nigdy nie miał problemów z powtarzalnością. Sądzę, że wiele bardziej interesuje ich czy z powodów nazwijmy to "zdrowotnych" jest w stanie przejechać dystans wyścigowy, wiele okrążeń bez przerwy. Hungaroring jest rzekomo jednym z najbardziej obciążających kierowcę fizycznie torów - i pewnie dlatego akurat tutaj testują Roberta. Z drugiej strony można odebrać to jako znak, że właśnie o nim poważnie myślą, skoro testują właśnie tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, outsider napisał:

RK zawsze był bardzo "równy", jeździ bardzo technicznie i nigdy nie miał problemów z powtarzalnością. Sądzę, że wiele bardziej interesuje ich czy z powodów nazwijmy to "zdrowotnych" jest w stanie przejechać dystans wyścigowy, wiele okrążeń bez przerwy. Hungaroring jest rzekomo jednym z najbardziej obciążających kierowcę fizycznie torów - i pewnie dlatego akurat tutaj testują Roberta. Z drugiej strony można odebrać to jako znak, że właśnie o nim poważnie myślą, skoro testują właśnie tutaj...

 

Testują pracę z zespołem. Na Hungaro Robert już zrobił 142 kółka w jednym dniu i to przy 35 stopniach, w nowym bolidzie. Oni nie sprawdzają R.K. pod względem wytrzymałości. Nie było długich wyjazdów, za to częste przerwy. Normalna praca jak w sezonie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja też nie jestem fanem Hamiltona, zwłaszcza jeśli chodzi o jego zachowanie poza torem, ale z drugiej strony co Wam to przeszkadza co robi w wolnym czasie ? Znacie go z wyścigów, a tam jest mega profesjonalny, nie "pajacuje". Przecież nie ma obowiązku śledzenia jego social-mediów.

Nota bene, myślę że dokładnie takie same hasła ("co za pajac") padały w latach 70-tych w stosunku do Hunta, którego teraz się zestawia jako przeciwieństwo Hamiltona ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ekscentrykiem to na pewno ale to nie rzucało cienia na jego osiągnięcia sportowe a wręcz dodawało smaczku w przeciwieństwie do Hailtona gdzie jego pajacowanie w mediach przyćmiewa osiągnięcia sportowe przy najmniej dla mnie bez znaczenia jaki jest tego powód i cel.Cokolwiek nie osiągnie jako sportowiec do dla mnie nie jest to żaden idol a wręcz przeciwnie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, turdziGT napisał:

jego pajacowanie w mediach przyćmiewa osiągnięcia sportowe

 

Trochę przesadzasz, bo można go lubić, albo nie, ale gość jest jednym z większych talentów w całej historii F1 i nie przekreśli tego chodzenie w garniturze w ciapki albo w obcisłych spodniach ;) . Na torze jest profesjonalistą i to jest najważniejsze.  Chyba musisz oglądać więcej wyścigów, a czytać mniej rubryk celebryckich ;) 

Howgh!

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to... Williams jest planem B jak nie pykło z Renault, ale paradoksalnie Williams ma aktualnie lepszy bolid i atut w postaci głównego inżyniera Mercedesa więc fajnie.

Jak wszystko się uda to będę świętować... oczywiście z Martini B)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...