Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

...."Grupa LOTOS zdecydowanie zaprzecza doniesieniom medialnym dziennikarza Anthony'ego Rowlinsona jakoby zamierzała wspierać finansowo zespół Williamsa, aby zapewnić powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. Wprawdzie produkowane przez LOTOS najlepsze paliwa na pewno pomogłyby Williamsowi odzyskać mistrzostwo świata jednak Grupa LOTOS nie ma i nie zamierza mieć żadnego wpływu na decyzje Wiliamsa w sprawie zatrudnienia najszybszego kierowcy świata.".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bosman napisał:

Dla mnie trochę na słabym poziomie to "oświadczenie" Lotosu, ale może mam inne poczucie humoru niż ich marketingowcy.

Przeczytaj to jeszcze raz ;) Ten tekst jest tak dwuznaczny że IMO nie jest żadnym dementi :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to jeszcze raz Ten tekst jest tak dwuznaczny że IMO nie jest żadnym dementi
 
czlowiek zmęczony po calym tygodniu to nie czyta ze zrozumieniem. Jesli to znaczy to co teraz myślę że może znaczyć, to.......................jest naprawdę nieźle ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bosman napisał:

czlowiek zmęczony po calym tygodniu to nie czyta ze zrozumieniem. Jesli to znaczy to co teraz myślę że może znaczyć, to.......................jest naprawdę nieźle ;-)

Miałem identycznie. Przeczytałem to na szybkości w firmie i poczułem lekką złość. Ale później w domu, na spokojnie przeczytałem jeszcze raz i lampka mi się zapaliła :)

 

3 minuty temu, domso napisał:

to sie dzieje !

No teraz to już całkiem :yahoo::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams zaczął testy na Hungaroringu. Na torze od rana jest RK ale nie wiadomo czy dzisiaj będzie jeździł czy jutro, a tor jest podobno jest lepiej pilnowany niż ostatnio Silverstone.

Nawet TVN się szarpnął i jest pod torem.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...