Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

35 minut temu, domso napisał:

 

mierzone z ręki, co równie dobrze może oznaczać 1:37 lub 1:42 :P

 

A w F1 1 sek to przepasc :)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Jak Wiliams Kubicę zatrudni to znaczy ,że testy były udane. Ale jeśli go nie zatrudni to po tym jak Renault go nie zatrudniło bez względu na okoliczności to chyba sprawa będzie przesądzona. Trudno będzie komuś podjąć decyzcję typu :Renault nie chciało,Wiliams nie chciał a ja zaryzykuję.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcyk4 napisał:

Trochę więcej wiary.-_-

 

8 minut temu, marcyk4 napisał:

Trochę więcej wiary.-_-

To nie jest kwestia wiary. Ja jestem przeświadczony, że Kubek robi świetną robotę. Ciekawe tylko jak to wygląda w tabelkach ?

Czuję, że będzie dobrze i jeśli nie będzie obiektywnych przeszkód to Kubica dostanie tę robotę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sport.tvn24.pl/f1,116/kubica-testowal-bolid-williamsa-w-tajemnicy,780771.html

 

Obiekt był faktycznie szczelnie zamknięty, niejeden dziennikarz i kibic odbili się od bramy, ale fragment przejazdu z wysokości trybun udało się zarejestrować panu Konradowi.

- Impreza właściwie mocno zamknięta, ale jak to ktoś kiedyś powiedział: nie ma bata na Kondrata. Jak się dostałem? Na krzywy ryj. Mieszkam tymczasowo w Anglii, niedaleko toru. Wspiąłem się przez jedną z bramek i udało się - wyjaśnia autor nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2017 o 22:23, Jacky X napisał:

 

To nie jest kwestia wiary. Ja jestem przeświadczony, że Kubek robi świetną robotę. Ciekawe tylko jak to wygląda w tabelkach ?

Czuję, że będzie dobrze i jeśli nie będzie obiektywnych przeszkód to Kubica dostanie tę robotę B)

hmm

jesli nie byłby dobry (test Renault) to williams by nie robił swoich testów. Wydaje mi się, że byli pod wrażeniem ale nie wyobrażali sobie jak jednoręki bandyta to robi... i chyba musieli (co jest na tym poziomie naturalne) sami jeszcze sprawdzić. Co będzie dalej nie wiadomo. Zawsze może wejść jakiś inny Joker z grubym portfelem do akcji i będzie po ptakach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka akcja :)

 

 

Dzień doberek 1f609.png;)
Koleżanki i koledzy jest sprawa do załatwienia.

Ogromna flaga z testów na Hungaroringu uległa zniszczeniu. Ekipa z Dodaj zdjęcie na Sektorówkę dla Roberta Kubicy (ForzaRobert) robią nową, składającą się z 6000 zdjęć jego wiernych kibiców i potrzebują pomocy aby ją zrobić. Wystarczy wysłać swoje zdjęcie w dobrej rozdzielczości.

Aby umieścić swoje zdjęcie na fladze wyślij je na: info@kibicujmykubicy.pl

Wysyłamy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...