Jump to content

Kubica w F1

Piotr

Recommended Posts

9 minut temu, Tommo napisał:

Założysz się?

O co tylko chcesz, mam żonę, dwójkę dzieciorów-potworów, teściową, a do tego miałem służbową Skodę. Przy tym nawet pierdylion € albo $ mnie nie złamie B) Poza tym, przy mojej obłości by trzeba było obiektywu szerokokątnego :P

Edited by Guest

1 minutę temu, sluf napisał:

O co tylko chcesz, mam żonę, dwójkę dzieciorów-potworów, teściową, a do tego miałem służbową Skodę. Przy tym nawet pierdylion € albo $ mnie nie złamie B) Poza tym, przy mojej obłości by trzeba było obiektywu szerokokątnego :P

I rodzina by cię za to bardziej pokochała  :)  Jakiś taki nie dzisiejszy jesteś ;)

12 godzin temu, domso napisał:

http://www.motorsportmagazine.com/opinion/f1/di-resta-s-f1-return-hopes

tutaj troche informacji  o tym, że Robert miał testować w zeszłym tygodniu na suzuce, ale Stroll Sr nie pozwolił zostawić samochodu na kolejny dzień

RK powiedział, że jest wiele różnych informacji.... natomiast, ja obawiam się czegoś innego, że RK będzie wykorzystywany jako Joker w różnych grach... :( . Może tak było w Renault "my ty mamy Kubicę za darmo".... i teraz może być tak samo w Williamsie, Sponsorzy Massy rzucą jeszcze większą kasą... Rozwój bolidu przez dobrego kierowcę rozwojem ale bez kasy rozwoju też nie ma.... :(

7 godzin temu, wolnemiasto napisał:

RK powiedział, że jest wiele różnych informacji.... natomiast, ja obawiam się czegoś innego, że RK będzie wykorzystywany jako Joker w różnych grach... :( . Może tak było w Renault "my ty mamy Kubicę za darmo".... i teraz może być tak samo w Williamsie, Sponsorzy Massy rzucą jeszcze większą kasą... Rozwój bolidu przez dobrego kierowcę rozwojem ale bez kasy rozwoju też nie ma.... :(

Niestety może tak być, ustaw nam auto, my damy Ci pojeździć na testach, nadzieję na GP a jeździć będą Ci, którzy dadzą kasę... oby nie. 

9 godzin temu, Tommo napisał:

Ubrał byś to samo i dał się fotografować, za połowę jego gaży. Założysz się? :D

Tak i bym wygrał zakład. ;)

24 minuty temu, chojny napisał:

Niestety może tak być, ustaw nam auto, my damy Ci pojeździć na testach, nadzieję na GP a jeździć będą Ci, którzy dadzą kasę... oby nie. 

z tym ustaw nam auto to bym nie przesadzał....

co do kasy w dzisiejszym sporcie to to samo już dotarło nawet do motogp - xavier simeon 21-ty zawodnik obecnego sezonu moto2 dostaje miejsce w stawce w motogp - kasa, kasa, kasa

10 godzin temu, rombu napisał:

No ale mozna tak :

8cc892d2c080ffa2d5c50d924944df11--james-

88aa8904fbb059a4d84dabfcdba71978--nelson

Dokladnie !

10 godzin temu, Tommo napisał:

sluf nie bądź naiwny. Ubrał byś to samo i dał się fotografować, za połowę jego gaży. Założysz się? :D

Mysle ze przy naszych mozliwosciach finansowych kazdy z nas by to zrobil i jest to calkowice normalne , ale przy tym ile ten gosc zarabia i dalej jest w stanie zrobic z siebie pajaca w ten sposob jest to kompletnie niezrozumiale.Jest cos takiego jak godnosc a on jej ewidentnie nie ma.Jest po prostu PRowym pajacem.

• Upvote 1

5 minut temu, turdziGT napisał:

kazdy z nas by to zrobil

No, akurat przynajmniej ja i niejaki @chojny niekoniecznie, więc takie generalizowanie bywa ryzykowne, zwłaszcza, gdy dotyczy (częściowo) Wmordęratorni ;)

3 godziny temu, sluf napisał:

No, akurat przynajmniej ja i niejaki @chojny niekoniecznie, więc takie generalizowanie bywa ryzykowne, zwłaszcza, gdy dotyczy (częściowo) Wmordęratorni ;)

Takie mamy czasy, kiedyś kierowcy rajdowi czy wyścigowi używali życia, to byli naprawdę niegrzeczni chłopcy!

Patrze na zdjęcie Hamiltona i widzę jakąś ciapę nie herosa motorsportu. Może zbyt konserwatywny jestem i nie łapie tej wielkomiejskiej, światowej mody czy trendów. 

Widziałem na Dolnośląskim jednego bardzo grzecznego z ćmikiem w zębach i od razu uśmiech na twarzy, że jest dobrze bo wcale taki święty nie jest ;) 

Nasłuchałem się ostatnio wielu historii polskiego motorsportu z dawnych czasów i napisać można jedno. Dobrze że nie było wtedy internetu i kamer w telefonach bo by był skandal za skandalem, panowie rajdowcy się bawili naprawdę po bandzie ;)

Teraz skandal to wyprzedanie pasem awaryjnym i jazda 200km/h na autostradzie... co jest oczywiście złe, niebezpieczne i niezgodne z przepisami ale to nadal piko- pikuś z tym co się dawniej wyczyniało ;)

• Upvote 2

13 godzin temu, chojny napisał:

Niestety może tak być

Nie niestety tylko tak jest właśnie dobrze. Należy trzymać kciuki żeby ktoś teraz rzucił jokera na stół:) Gorsza sytuacja byłaby wtedy gdy RK nie było w tali, tylko był zwykłym blefem. Moim - kompletnie subiektywnym zdaniem - RK za swoją zgodą i obopólna korzyścią nie był jokerem w rozgrywce z Renault. Dzięki  właśnie tej współpracy przeszedł na pozycję jokera i jest w realnej grze o fotel w F1.  Rosberg wbrew Reanult wszedł do gry, wiec moi subiektywny zdaniem ta karta bardzo nęci i kokietuje inne zespoły:) 

• Like 1