Jump to content
Piotr

Kubica w F1

Recommended Posts

Najważniejsze, żeby auta były gotowe/naprawione na środę ;)

Teraz tylko czekać na wypowiedzi Cyrila o postępach Palmera i o tym jak jest wspierany :P

Psychika chyba wysłała mu mejla, że Kubica jest już blisko :)

• Upvote 1

23 minuty temu, lukasz111222 napisał:

Teraz tylko czekać na wypowiedzi Cyrila o postępach Palmera i o tym jak jest wspierany :P

Szczególnie za pomoc w podjęciu trudnej decyzji. A wspierają go głownie w pakowaniu walizki :D

Doceńmy Palmera. Robi co może by pomóc w słusznej sprawie :)

Póki co w czasie weekendu skuteczność 100%, czerwona flaga w każdej sesji.

Haha, jeszcze się zatrzymał pod proroczym banerem:

• Upvote 3

Obejrzałem przed chwilą powtórkę drugiej sesji bo byłem ciekaw tej przygody Palmera. Głupi błąd, chyba auto trochę źle ustawione ale wydaje mi się, że on wsiadając do bolidu w obecnej sytuacji, czuje się jak czołówka klasy szosowej na plejadach przed pierwszą próbą sportową :biglol: Drżenie rąk i żołądek próbujący wyjść na wolność przez otwór gębowy ;)

Nie każdy sobie z takim stresem radzi :)

27 minut temu, pablonas napisał:

Nie każdy sobie z takim stresem radzi :)

Przejechał by chociaż raz, nawet turystyczno-szosową i dał by radę? :D

;)

20292849_1345365248846158_5102961055483100821_n.jpg

• Upvote 6

01:17.468

To czas, na który będziemy patrzeć podczas testów... Jak uda się Robertowi zejść niżej...ehh to byłoby na prawdę coś.

Ja po ciuchu liczę na jakieś glory run Roberta na oparach B)

Wiadomo testy to testy, ale wyobrażacie sobie co by się działo jakby zakończył je z najlepszym czasem, jaki byłby szum i ekscytacja w mediach 

Bez jaj.Renault jest mało konkurencyjne.

go Kimi !

3 godziny temu, konar napisał:

Ja po ciuchu liczę na jakieś glory run Roberta na oparach B)

Wiadomo testy to testy, ale wyobrażacie sobie co by się działo jakby zakończył je z najlepszym czasem, jaki byłby szum i ekscytacja w mediach 

Ja nie mam żadnych wątpliwości ze tak sie stanie 

Mógłby Palmer w weekend hat tricka pyknąć :D

Walczyłem jak lew, wypiłem kawę i zjadłem czekoladę ale i tak zasnąłem na 10 kółek przed końcem ;)

No, wreszcie przestali blokować tor. Robert może zacząć jeździć :superhero:

BTW, Fernando ustanowił najlepszy czas okrążenia w wyścigu. Wygląda na to, że auto jest konkurencyjne, tylko ta padaczna jednostka Hondy kładzie cały pakiet :(

Co jak co, ale forma Renault jest naprawdę budująca. W Silver i tutaj byli wyraźną 4 siłą w kwalifikacjach, a w wyścigu też tempo bardzo dobre :thumbup:. Są zdecydowanie na samym czubie tzw środka stawki.

Szok, McLaren dojechał do mety bez kłopotów, i w sumie nawet kilka pojedynków stoczyli. Wygląda na to, że Honda powoli się ogarnia... nie wiem jak osiągi, ale przynajmniej działa.

Szok, że bez problemów, to do tego jeszcze Alonso dołożył na ostatnim kółku najszybsze okrążenie wyścigu. Jednak ten McLaren to nie jest taka kupa jak Honda bardzo nie przeszkadza ;)

• Upvote 2

nie napalajcie sie na najlepszy czas Roberta podczas testów, jest co namniej 3-4 samochody innych teamów które z łatwością będą na czele tabeli, Robert ma do wykonania robotę podczas testów, a nie trzaskanie "hotlapów"

tez bym chcial zeby Renault odlalo paliwo , ustawilo silnik na maxa i jakis fajny czas na koniec testów, ale mozliwe ze silnik nawet bedzie skrecony zeby oszczedzac podzespoły

Edited by domso
  • Upvote 2

Silnik to będzie skręcony ale u Latifiego. Zresztą po to są testy, żeby testować i nie będzie oszczędzania podzespołów które i tak nie wliczają się w tegoroczną pulę. Skoro Renault samo mówi, że znowu chce sprawdzić czy Robert jest w stanie być opcją na przyszłość, to należy się spodziewać symulacji weekendu wyścigowego, w tym krótkich i długich przejazdów. Ja bardziej będę starać się śledzić long runy, bo to one więcej powiedzą czy to jest dalej ten sam człowiek robot jak np w pierwszym stincie z GP Malezji 2008. 

O szybkość na jednym kółku jestem spokojny

21 godzin temu, konar napisał:

Co jak co, ale forma Renault jest naprawdę budująca. W Silver i tutaj byli wyraźną 4 siłą w kwalifikacjach, a w wyścigu też tempo bardzo dobre :thumbup:. Są zdecydowanie na samym czubie tzw środka stawki.

Ja tak bardzo nie podniecałbym się postawą Renault. Bądź co bądź to team fabryczny jak Ferrari czy Mercedes, a są daleko za nimi. Poza tym Red Bull jedzie na silnikach Renault zeszłorocznej specyfikacji i jest o dobrą sekundę na kółku szybszy. Jeszcze długa droga przed Renault. Stąd pewnie poszukiwania pierwszego kierowcy do teamu. Może RK?. Kto wie.

20 godzin temu, domso napisał:

nie napalajcie sie na najlepszy czas Roberta podczas testów, jest co namniej 3-4 samochody innych teamów które z łatwością będą na czele tabeli, Robert ma do wykonania robotę podczas testów, a nie trzaskanie "hotlapów"

tez bym chcial zeby Renault odlalo paliwo , ustawilo silnik na maxa i jakis fajny czas na koniec testów, ale mozliwe ze silnik nawet bedzie skrecony zeby oszczedzac podzespoły

Wracając do tego j.w. to raczej stawiam na auto w normalnej kondycji wyścigowej aby sprawdzić faktyczne możliwości RK w prawie takich samych warunkach jak kwalifikacje, mniej wyścig.

21 godzin temu, Jumpman napisał:

Szok, McLaren dojechał do mety bez kłopotów, i w sumie nawet kilka pojedynków stoczyli. Wygląda na to, że Honda powoli się ogarnia... nie wiem jak osiągi, ale przynajmniej działa.

Niestety za późno. W przyszłym roku auto może już nie być tak konkurencyjne w stosunku do innych bolidów. A sam silnik nie wystarczy żeby wygrywać. Na przykładzie Williamsa widać to wyraźnie: silniki Mercedesa (zeszłoroczna specyfikacja więc... ale nie tak słabe jak Renault czy Hondy) ale bolid nierozwojowy konstrukcyjnie. Stanęli.

Robert zapoznaje się z torem, a na trybunach transparent z konkretnym przekazem

20525810_1347747411941275_8874008289916253814_n.jpg