Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli RK nie pojedzie na testach w Węgrzech, to powrót w tym roku do startów będzie utrudniony, ale nie definitywnie wykluczony. Zawsze zostają piątki za któregoś z kierowców + jedeń dzień testów i jeszcze dzień filmowy (100 km). To jest opcja jeśli Palmer zostanie, albo zastąpią go Sirotkinem. Jeśli jednak przejdzie Sainz, co wydaje mi się najmniej prawdopodobną opcją, to będzie pozamiatane.

 

Nie mniej jednak ja jestem optymistycznie nastawiony i liczę, że RK jednak pojawi się na najbliższych testach dla debiutantów. Nawet jeśli miałoby to być nawet pół dnia, na spółkę np z Hulkiem. Tylko mogliby wcześniej nas kibiców o tym poinformować, żebyśmy zdążyli pozałatwiać co trzeba i kibicować na żywo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/formula-1/auto-motor-und-sport-robert-kubica-i-nicholas-latifi-testerami-na-wegrzech/0yfr5c

 

"Auto Motor und Sport": Robert Kubica i Nicholas Latifi testerami na Węgrzech(...) informacje Auto motor und Sport potwierdzają także branżowe "Motorsport" i "Autosport".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia Niki Laudy jest wyjątkowa. Ale i okoliczności miał wyjątkowe. Miał poparzoną twarz, płuca i bardzo szybko wsiadł do bolidu. Póki co Robert nie walczy o MŚ i wsiada po 6 letniej przerwie. Ale i trudności miał dużo większe niż Lauda. Poza tym Lauda miał problemy sam ze sobą przy startach w trudnych warunkach pogodowych. Jeśli wiele rzeczy pójdzie optymalnie to Robert ma papiery żeby przyćmić najjaśniejszą na nieboskłonie gwiazdę Laudy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pablonas napisał:

Chyba czas iść do dostawcy kablówki i zamówić "eleven"

 

:wub:

Myślę, że jak Robert wsadzić na dobre do żółtego bolidu, to Polsaty na pewno wykupia transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Adi napisał:

Polsaty na pewno wykupia transmisję.

 

44 minuty temu, domso napisał:

eleven kupiło prawa na wylacznosc jak uslyszeli o mozliwosci powrotu Roberta

 

Eleven ma wyłączność na F1 od 2016 do 2019. Wykupili w 2015 kiedy jeszcze nikomu nie śniło się że Kubeł wróci ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

 

Eleven ma wyłączność na F1 od 2016 do 2019. Wykupili w 2015 kiedy jeszcze nikomu nie śniło się że Kubeł wróci ;)

 

Na sezony 2018 i 2019 wykupili teraz na początku lipca, kuli żelazo póki gorące ;)

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/697400/formula-1-na-dluzej-w-kanalach-eleven-sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam zazwyczaj streamy z Sky F1, ale ostatnio trafiłem na polskie Eleven i mimo, że jest na prawdę nieźle, to jednak do Sky się nie umywają (różnica budżetu - jasna sprawa). Tak czy siak, względem wcześniejszych relacji na Polsacie to jest niebo, a ziemia i pewnie tez na przyszły rok wykupie Eleven żeby mieć pewność relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...