Jump to content
Piotr

Kubica w F1

Recommended Posts

ciekawe czy w gre wchodzi start Roberta od SPA jeżeli bedzie sie czuł komfortowo w bolidzie z 2017 ( o ile pojedzie na Węgrzech)

Wg mnie bardzo możliwe, właśnie o ile będzie na tych testach na Węgrzech, bo jeżeli nie, to w tym roku o startach można zapomnieć. 

Zobaczymy, informacje o teście na paul ricard są trzymane w mocnej tajemnicy, ale z przecieków drobnych jakie się wydostają to podobno Robert konkretnie tam pozamiatał :)

Edited by domso

Jeżeli RK nie pojedzie na testach w Węgrzech, to powrót w tym roku do startów będzie utrudniony, ale nie definitywnie wykluczony. Zawsze zostają piątki za któregoś z kierowców + jedeń dzień testów i jeszcze dzień filmowy (100 km). To jest opcja jeśli Palmer zostanie, albo zastąpią go Sirotkinem. Jeśli jednak przejdzie Sainz, co wydaje mi się najmniej prawdopodobną opcją, to będzie pozamiatane.

Nie mniej jednak ja jestem optymistycznie nastawiony i liczę, że RK jednak pojawi się na najbliższych testach dla debiutantów. Nawet jeśli miałoby to być nawet pół dnia, na spółkę np z Hulkiem. Tylko mogliby wcześniej nas kibiców o tym poinformować, żebyśmy zdążyli pozałatwiać co trzeba i kibicować na żywo! :)

No to lecim, już powoli pakuje walizki. :superhero:

Alan Permane w wywiadzie powiedział, że Robert nie ma żadnych problemów w trakcie jazdy z prawym ramieniem, i generalnie jest gotowy wrócić. 

Wydaje mi się, że bez tego gościa to wszystko nie byłoby możliwe :)

Chyba czas iść do dostawcy kablówki i zamówić "eleven"

:wub:

• Upvote 1

niemiecki bild donosi, że jeżeli Kubica udowodni swoją szybkość na testach w RS17 zastąpi Palmera po letniej przerwie

Nawet Lauda czeka a powrót Kubicy i byłby porównywalny z powrotem Nikiego! 

• Upvote 2

Historia Niki Laudy jest wyjątkowa. Ale i okoliczności miał wyjątkowe. Miał poparzoną twarz, płuca i bardzo szybko wsiadł do bolidu. Póki co Robert nie walczy o MŚ i wsiada po 6 letniej przerwie. Ale i trudności miał dużo większe niż Lauda. Poza tym Lauda miał problemy sam ze sobą przy startach w trudnych warunkach pogodowych. Jeśli wiele rzeczy pójdzie optymalnie to Robert ma papiery żeby przyćmić najjaśniejszą na nieboskłonie gwiazdę Laudy B)

9 godzin temu, pablonas napisał:

Chyba czas iść do dostawcy kablówki i zamówić "eleven"

:wub:

Myślę, że jak Robert wsadzić na dobre do żółtego bolidu, to Polsaty na pewno wykupia transmisję.

Panowie ma ktoś planyna węgry? Proszę o info na PW.

Pozdro

8 minut temu, Adi napisał:

Myślę, że jak Robert wsadzić na dobre do żółtego bolidu, to Polsaty na pewno wykupia transmisję.

podejrzewam, że eleven kupiło prawa na wylacznosc jak uslyszeli o mozliwosci powrotu Roberta :D

52 minuty temu, Adi napisał:

Polsaty na pewno wykupia transmisję.

44 minuty temu, domso napisał:

eleven kupiło prawa na wylacznosc jak uslyszeli o mozliwosci powrotu Roberta

Eleven ma wyłączność na F1 od 2016 do 2019. Wykupili w 2015 kiedy jeszcze nikomu nie śniło się że Kubeł wróci ;)

No trza tą jedenastkę wykupić.

A w polskich kablowkach czy innych telewizjach przez satelite nie ma RTL czy ORF? Niemieckie stacje daja F1 regularnie.

Ja na ipla oglądam, płace smsem 20zł  na miesiąc, a przelewem chyba coś około 15zł 

ja polecam na player.pl kupic pakiet eleven, po kablu hdmi sobie na tv puszczam, nigdy nie przerywa i jakość zajebista

Edited by domso

2 godziny temu, WRC fan napisał:

Na sezony 2018 i 2019 wykupili teraz na początku lipca

popatrz, a w materialach promo w upc chwalili sie ze maja od poczatku 2016 wylacznosc na 4 lata

tapatalked

Ja w UPC za eleven płacę 9PLN miesiąc ;) jakoś tak przy nowej umowie wynegocjowałem. Wcześniej chyba 14zł.

Nie rozumiem oglądania na RTL pewnie z reklamami :P albo na streamach jak można mieć HD za paczkę fajek..

Ja oglądam zazwyczaj streamy z Sky F1, ale ostatnio trafiłem na polskie Eleven i mimo, że jest na prawdę nieźle, to jednak do Sky się nie umywają (różnica budżetu - jasna sprawa). Tak czy siak, względem wcześniejszych relacji na Polsacie to jest niebo, a ziemia i pewnie tez na przyszły rok wykupie Eleven żeby mieć pewność relacji.