Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

To co się dzieje trudno ogarnąć umysłem. Powstają jakieś sprzeczności myślowe. To co się dzieje wydawało się być NIEMOŻLIWE. Oczywiście ani nie mamy danych ani raczej nie potrafimy interpretować tych danych poza powiedzmy czasem okrążenia w porównaniu do innych zawodników.

 

Jeśli ta historia jednak pójdzie tym torem to będzie przypadek bez precedensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę myślicie i wierzycie we wszystkie info prasowe ? 

Myslicie ze Renault drugi raz wydało dziesiątki tys. $$$$ aby ot tak dać pojeździć Robertowi ? ........ Zastanówcie się :);) a będzie łatwiej . ! Pozdrowki serdeczne i do zobaczenia ;) 

Historia F1 piesze się na nowo !!!! :) Wspomnicie moje słowa :) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert powiedział jeszcze, że dwa dni testów w tegorocznym bolidzie i jego szanse na powrót przyspieszą o 1000% :superhero: 

I to powiedział człowiek kalkulator, zawsze tonujący swoje wypowiedzi i twardo stąpający po ziemi. Ja tam zaczynam powoli planować logistykę na 1 i 2 sierpnia :D

 

@carfit świetne info, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Czy Wy naprawdę myślicie i wierzycie we wszystkie info prasowe ? 

Myslicie ze Renault drugi raz wydało dziesiątki tys. $$$$ aby ot tak dać pojeździć Robertowi ? ........ Zastanówcie się :);) a będzie łatwiej . ! Pozdrowki serdeczne i do zobaczenia ;) 

Historia F1 piesze się na nowo !!!! :) Wspomnicie moje słowa :) 

Oj będziemy je długo wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam kiedy powstanie o nim film, niesamowicie podziwiam faceta, chciałbym mieć tyle walki w sobie ile on ma.

Zabrzmi to dziecinnie ale marzę mieć jego podpis na kasku.

Edytowane przez ravo
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert po testach zadowolony. Myślę, że ten test miał jedynie rozwiać wątpliwości dot. krętej konfiguracji toru. Te wątpliwości już na dobre zniknęły. Jeśli sam Robert powiedział, że nie interesuje go w tym momencie bycie w drugim szeregu, to oznacza, że porównanie do obecnych kierowców wyszło wspaniale! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ravo napisał:

Ja tylko czekam kiedy powstanie o nim film, niesamowicie podziwiam faceta, chciałbym mieć tyle walki w sobie ile on ma.

Zabrzmi to dziecinnie ale marzę mieć jego podpis na kasku.

Może jak zdobędzie pierwsze punkty w "come back'u" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapomnieliście dodać - Robert jest niesamowity w tym co robi, a w dodatku robi to bez napinki :)

Nie mogę doczekać się dnia kiedy siądę przed TV z zimnym piwkiem żeby zobaczyć jak Rober wygrywa swój pierwszy wyścig po długiej przerwie :yahoo:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, domso napisał:

wypowiedzi tego Cyrila naprawdee są irytujące

Nie ma się co spinać, taka jego rola. Przypomnijcie sobie, że to on mówił, że test w Walencji to tylko jednorazowa sprawa i, że nic więcej nie planują. Gość musi się, wypowiadać ostrożnie, bo za całym tym biznesem stoją ogromne pieniądze (Palmera ;]). Będzie dobrze :faja:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy - podobno CarSport jako główny sponsor Roberta ;)

 

A na poważnie Carfit dobrze gada - nie po to Renault zafundował testy "żeby se chłop wkoło komina pośmigał"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na standardy F1 to nie jest jakaś wielka kasa. Myślę, że już samo zainteresowanie w mediach spowodowało zwrot kosztu jazd Roberta. Natomiast budujące jest to, że Robert czuje się mocny i wszyscy widzą jego wartość. To musi się udać B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyril nie może mówić, że na bank zatrudnią Roberta już od Spa czy Monzy, zwłaszcza przed domowym weekendem Palmera. Takie rzeczy załatwia się za zamkniętymi drzwiami, a nie w mediach. Po tym co ostatnio się dzieję, naprawdę będę zaskoczony jeśli nie zobaczymy Roberta na testach w Węgrzech. A potem w zależności od decyzji Roberta (czy jest już w pełni gotowy na ponowny debiut) w pełnym weekendzie wyścigowym.

 

Przecież Robert nie będzie zastępował jakiegoś wymiatacza, tylko gościa który nie zdobył punktu w tym sezonie, dostaje sromotne lanie od Hulka i nawet jego rodacy są zażenowani jego dotychczasową postawą. Zresztą jeszcze przed testami RK w Walencji mówiło się o zastąpieniu Joylona i deadline'em do przerwy wakacyjnej. Pare baniek od Palmera, bardzo szybko się zwróci i to z nawiązką. Renault trafił się deal życia i oni o tym doskonale wiedzą, choćby cały czas tonując swoje wypowiedzi. Już dwa razy wypuścili Kubicę, trzeci raz tego samego błędu nie popełnią. 

 

Piękny jest ten tweet. Jednocześnie pokazujący siłę nazwiska Kubicy w F1. Każdy już zaciera rączki. Liberty już zadba aby powrót był z rozmachem :)

 

Edytowane przez konar
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieją się nieprawdopodobne rzeczy. Bardzo się cieszę ale nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Hulkenberg jest szybki i dużo lepiej zna model 2017. Jeśli Kubica miał lepszy czas to w słowniku nie ma na to słów. Jest bardziej niż nieprawdopodobne ?

 

PS. Uprzejmie donoszę ,że wszystko wskazuje na to , że promotor WRC jest idiotą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mocny jest bolid Renault w stawce ? Silnikowo chyba są słabi a aero ?

Miałby Kubek czym pokazać ? No, nie bardzo. Na dziś największy atut Renault to...... Kubica :D

 

....... tia. Tabela to raczej nie napawa optymizmem. Zespół 8(7). Hulko 12. Zdobywanie punktów, bycie szybszym od kolegi zespołowego, jakieś bardziej lub mniej przypadkowe podium, to zdaje się wszystko co możliwe w tym roku. Hulko 2x P6, 2xP8 i 1xP9, trzecie miejsce na podium będzie kolejnym cudem.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jacky X napisał:

..... tia. Tabela to raczej nie napawa optymizmem. Zespół 8(7). Hulko 12. Zdobywanie punktów, bycie szybszym od kolegi zespołowego, jakieś bardziej lub mniej przypadkowe podium, to zdaje się wszystko co możliwe w tym roku. Hulko 2x P6, 2xP8 i 1xP9, trzecie miejsce na podium będzie kolejnym cudem.

ależ Ty pierdzielisz :P Moim zdaniem idealny zespół dla Roberta na powrót. Podkreślając, że jest to team fabryczny, który się odbudowuje/powstaje na nowo.

Każdy by chciał, żeby wygrywał ale chyba teraz liczy się po prostu jazda. Dobra jazda całkiem dobrym bolidem ze sporymi szansami na q3. Oczywiście jak do tego dojdzie :P

 

 

Ricardo nie ma szans na podium. Bolid odstaje od pierwszych czterech dość mocno. No, a tu podium za podium i nawet wygrana wpadła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kriskristoffers napisał:

Słuchy chodzą że Jumpman już testuje :biglol:

Tak na prawdę nie wiem, na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo, ale jak wiemy w F1 wszystko dzieje się dosyć szybko, także zobaczymy co przyszłość przyniesie.

 

;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...