Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Kim tak właściwie jest nowy komentator? Wygooglowałem nazwisko Jędrzejewski w kontekście sportu motorowego, ale nie trafiłem na żadne konkrety. No i czy Polsat zamierza transmitować "drugą część" kwalifikacji o 1 w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim tak właściwie jest nowy komentator? Wygooglowałem nazwisko Jędrzejewski w kontekście sportu motorowego, ale nie trafiłem na żadne konkrety. No i czy Polsat zamierza transmitować "drugą część" kwalifikacji o 1 w nocy?

 

On komentuje wyścigi Moto GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie apropos Moto GP ,może ktoś wie który w poprzednim sezonie był Valentino?

 

6-ty ale to było nieporozumienie z Ducati :mellow:

ważniejsze, który będzie w tym sezonie Yamahą, w szczególności w porównaniu do Jorge

no i jest jeszcze Dani najszybszy w drugiej połowie zeszłego sezonu oraz świeża krew Marquez (kwestia czasu kiedy będzie mistrzem)

zapowiada się super sezon !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie apropos Moto GP ,może ktoś wie który w poprzednim sezonie był Valentino?

 

6-ty ale to było nieporozumienie z Ducati :mellow:

ważniejsze, który będzie w tym sezonie Yamahą, w szczególności w porównaniu do Jorge

no i jest jeszcze Dani najszybszy w drugiej połowie zeszłego sezonu oraz świeża krew Marquez (kwestia czasu kiedy będzie mistrzem)

zapowiada się super sezon !

 

OK,dzięki,oglądałem pare odcinków ale to nie było dokładne.

Chciałbym żeby Valentino wrócił na szczyt bo to geniusz jakich mało.Pamiętam jego zwycięstwa Hondą Repsol i Yamahą chociaż te z Repsolem były chyba najbardziej spektakularne.

Coś czuje ze w tym sezonie więcej będę oglądał Moto GP niż F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby Massa wskoczył przed Vaffela było by super, ale i tak wyścig rewelacja, chodź kwale i początek wyścigu na to nie wskazywały. Brawo dla Kimiego, wspaniała jazda, na słowa uznania zasługuje też Sutil, zapowiada się ciekawy sezon :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...