Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre wieści! FIA wydała zgodę na zmiany mające ułatwić Kubicy starty w nowych WuRCach.

 

http://sokolimokiem.tv/?p=5486

 

Z artykułu można wywnioskować, że zobaczymy Roberta w RRC. Z jednej strony dobrze, zbieranie doświadczeń i atak w 2014, z drugiej trochę szkoda, bo można zbierać doświadczenia w WRC, od czasu do czasu złoić parę dup na asfaltach :P

Ale jeszcze padło to zdanie:"Warto podkreślić, że deklaracja startów w jednej serii nie zamyka możliwości udziału w innych rajdach, a znając ambicję i pasję Kubicy, będzie mu zależało na jak najszybszym zdobywaniu doświadczenia", a to jest już w pełni satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet chciał żeby startował w ERC w 2013 , widziałem kalendarz i nie powiem :rolleyes: , można fajnie całą europe przy okazji zwiedzić , :D . kalendarz bogaty, promotor Eurosport jest w tym sens !!! żeby w 2014 siadł do WRC w MŚ , a 2013 poświecić na naukę . Sprzydał by mu sie super pilot , taki jak np. Maciej Szczepaniak , lub Elena ale to pewno pobożne życzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będą tłumy B)

 

Z pewnościa tak , ech trzymam kciuki żeby te te nie potwierdzone info sie potwierdziły , już przygotowuje plecaczek , budżet , i hulaj duszo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zastawialem czy sobie odkorkowac roziowe . Obecny :drunk:

 

trening przed Monte

 

:drunk:

 

Dzioba ja juz dzis bilety kupiłem , aż śmiech na sali , 380 zł z dwie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...