Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba widzieć jak wyglądają tutejsze drogi. Często można sobie zadawać pytanie dlaczego aut nie wyposaża się w spadochrony. Przy innych kartkach mogło być inaczej. Ciary jakieś mam jak pomysle

 

np tu.......

 

http://www.youtube.com/watch?v=dOfR2syGu4Q

 

MA SA KRA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać ,że to co zrobiło dzisiaj Ferrari, a przedewszystkim Massa pod względem taktycznym i pracy dla zespołu to jest mistrzostwo świata, a już zupełnie manewr z Webberem ! Dzisiaj w Ferrari widać było ,że wszyscy pracowali dla Alonso, szkoda ,że Massa dobre tempo prezentował dopiero na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend miałem bardzo słaby dostępy do internetu i telewizji, nie myslałem, że po przyjeździe do domu dowiem się o dwóch złych wiadomościach...

Nie miły dzwon Roberta i wygrana Vaffela po (jak czytam tutaj) pięknym i emocjonującym wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to prawdziwy cytat:

 

"Emanuele wprowadził mnie w błąd, stąd ten wypadek. Jestem trochę zły na niego, bo zwycięstwo było blisko. Najważniejsze jednak, że nic się nie stało. Swoją przyszłość chyba jednak widzę na torze, ale decyzja zostanie podjęta pod koniec roku. Mogę tylko powiedzie, że priorytetem jest Formuła 1. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim kibicom."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Pavel, skąd ten cytat?

 

Z wywiadu z Kubkiem , i to jest naprawdę dobra wiadomość,że Robert takie ma plany.

 

PS. Są gdzieś on-boardy ? Chętnie popatrzył bym jak pracuję ręka Kubicy. Nie rozumiem tego. Wyraźnie mało nią robi a jednak samochód prowadzi bb.dobrze. Trudno mi to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już koniec tego niesamowitego weekendu: towarzystwo, rajd, zwiedzanie, tego nie zapomnimy do końca życia :idea:

 

Szkoda, że skończyło się tak jak się skończyło. Byliśmy tak zdołowani, że nawet na metę rajdu nie pojechaliśmy, a miał być Mazurek i nasza flaga w roli głównej...

Najwaźniejsze, że załoga cała i że Robert zrobił kolejny duży krok w kierunku powrotu do regularnego ścigania.

Rajd sam w sobie niesamowity; organizacja, oesy, ilość załóg, rajdówki w stawce, dosłownie wszystko powodowało opad szczęki. Latałem jak dzieciak między oesami i cieszyłem się każdym przejazdem Roberta, WRC'ów, Porszaków, S2000, czy nawet mega szybkich Twingo i starych ale jarych historyków.

 

Za dużo jeszcze emocji, żeby wszystko opisywać, ale bardzo dziękuję carfitowi i dziobie za ten weekend. Panowie jesteście wielcy :idea:

Wielkie dzięki i mam nadzieję :arrow: do następnego razu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jednej, zostały przełożone dwie kartki.

 

Zastanawiam się, czy niektórzy piloci stosują jakieś tricki dla zapobiegania takim sytuacjom? W typie zapisywania parzystych i nieparzystych stron różnymi kolorami lub coś w tym stylu. Na durnych rallysprintach czasem jest problem z nadążeniem z notatkami, a co dopiero na takich oesach przy takich prędkościach.

 

Hmm zeszyt z odpowiednio grubymi kartkami, do tego wyrazna numeracja stron, na chwile obecna nie mialem nigdy sytuacji aby zle przerzucic kartke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Emanuele nigdy tak szybko nie jechał, tempo przekładania kartek też było niezwykłe, więc ręce mu się zatrzęsły i klops ;) .

Włosi nie są mistrzami koncentracji i odpowiedzialności. Wiem, że Robert ich lubi, ale moim zdaniem do poważnych wyzwań powinien dobrać sobie kogoś z innej nacji. Ta nieszczęsna barierka też to potwierdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za powrotroberta.blogspot.com

 

Niezwykle ciekawej i zaskakującej wypowiedzi udzielił Yves Matton, szef Citroen Racing. Wyjawił on, że Robert Kubica odrzucił intratną propozycję z serii DTM aby móc w przyszłym roku poświęcić się rajdom. Według auto123.com propozycja ta pochodziła prawdopodobnie z zespołu BMW, który w przyszłym roku będzie miał dwa samochody więcej w tej serii.

 

"Odrzucił interesującą propozycję z DTM ponieważ chce rywalizować w rajdach, ale chce to robić we właściwy sposób, nie chce jeździć nie będąc w stanie być na szczycie. Ma wspaniałe podejście i niezwykłą motywację" - powiedział Matton dla L`Equipe.

 

Chciałbym żeby okazało się to jedynie plotką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to świetna informacja.

Pokazuje jaką droga Robert prawdopodobnie pójdzie. Odrzuca niższe (w odniesieniu do F1) serie wyścigowe, nie mogąc jeszcze uczestniczyc w tej królewskiej. Za to wybiera najwyższą serię rajdową.

Chce rywalizować na szczycie.

Nie spodziewam się, że w pierwszym sezonie będzie na podium, ale pełny sezon da mu takie "wjeżdżenie", że w przyszłych kto wie...

Zresztą w F1 też o podium było by strasznie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...