Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Siekierkowski jest o niebo równiejszy od niektórych byłych/obecnych torów F1.Także od to bym się nie martwił,pojedzie.Skoro bolid jest w stanie pojechać po zamarźniętym jeziorze które do równuch nie należy,to tym bardziej da rade po warszawskich ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, umie tej zimy to jezioro zamarzło pod górę....

 

Ajaj,brakuje nam argumentów to nadrabiamy złośliwościa ?Nie łap mnie za słówka prosze,doskonale wiesz o czym mówe :roll:

 

Jakie złośliwości ? Tak prawda ! Witek to potwierdzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Intak bywa przesadnie złośliwy :mrgreen: :wink:

 

Nie wiem o co Intakowi chodziło z zamarzaniem do góry. Koło poznania jest wprawdzie całkiem fajne jezioro, ale ono nie jest krzywe, nawet nie jest na zboczu góry...

 

Mimo wszystko bardzo bym chciał, żeby drogi w Polsce były tak nierówne jak zamarznięta tafla jeziora. Ba! Śmiem twierdzić, że masochiści w innych krajach też by chcieli takich dróg. Nawet Niemcy.

 

Intakwrx, dlaczego akurat ja mam potwierdzać (w pierwszej chwili nawet myślałem, że tam jest [you ])?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, dlaczego akurat ja mam potwierdzać (w pierwszej chwili nawet myślałem, że tam jest [you ])?

 

Hmm, a tak sobie pomyślałem że na tej Atlantydzie, która przecież byłą, jak była zima to na pewno jeziora zamarzały w kształcie gór izerskich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.49,7 po starej nawierzchni

 

Czyli biorąc pod uwage fakt że nie znał toru,miał na pokładzie jedną osobe to Schumi wykręcił całkiem niezły czas autem gorszym od CGT.

 

Z opowieści na forum wynikało, że kierowca Carrery GT był jakiś strachliwy i wykręcił słaby czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...