Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

A pierwszym Polakiem za sterami F1 nie będzie, bo Jaroszewicz ileśdziesiąt lat temu śmigał F1 teamu Wolf po torze w Polsce.

to było chyba w czasach, kiedy Tor Poznań miał ambicje na organizowanie Grand Prix F1 , czyli daaawno temu :wink: a co do Polaków za sterami F1 to jeszcze przecież jacyś dziennikarze upalali bolidy w czasie jakichś akcji promocyjnych ( np. Michelina) :wink:

• Replies 22.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

• 1 month later...

Daj spokój, jest tak wiele sportów znacznie bardziej maswych i wymagających mniejszych pieniędzy gdzie brak ludków made in Poland, cieszmy się z każdego- nawet jak urodził się w Roterdamie,mówi po Polsku jak Ebi Smolarek i ma ze 4 paszporty 8)

Ja tam się ciesze chociaż z Kubicy.

Miałem pewne obawy, że w nie dojdzie do tych treningów.

Ale wszystko się udało i myśle, że jak na pierwszy raz w F1 to dał sobie radę rewelacyjnie.

Ciekawe jak sie to dlej potoczy.

Niech i ja sobie pomarzę :arrow: MŚ F1 to by było coś.

Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o to że w F1 testy ma tylko jeden Polak, tylko o to że jest Kubica a następców nie widać. O Kubicy pewnie też byśmy nie usłyszeli gdyby nie samozaparcie jego ojca i decyzja o startach zagranicznym w kartingu. Chodzi mi o to że w Polsce nie ma żadnego systemu wyławiania nowych talentów.

I mnie też. Nie wiem co prawda, w jakiej dziedzinie mógłbym okazać się talentem, ale jestem przekonany, że jakby pojawił się jakiś łowca talentów, to na pewno coś by znalazł ciekawego :mrgreen:.

I mnie też. Nie wiem co prawda, w jakiej dziedzinie mógłbym okazać się talentem, ale jestem przekonany, że jakby pojawił się jakiś łowca talentów, to na pewno coś by znalazł ciekawego :mrgreen:.

Moglibyśmy należeć do tej samej partii. Mamy podobne poglądy :)

Moglibyśmy należeć do tej samej partii. Mamy podobne poglądy :)

Ba... 8)

PS. Wbrew pozorom w Polsce posiadanie podobnych poglądów nie jest głównym kryterium przynależności do tej samej partii :twisted:.

WRC fan, Kubica miał dopiero testy a ty już chcesz następców. Może poczekajmy trochę czy w ogóle trafi do F1 i się trochę zestarzeje ?

Przemeq, wielkopolanin, w naszym kraju trzeba jak by od innej strony. To wy musicie sobie znaleźć prywatnego łowcę talentów a nie on was :D

P.S. Jak znajdziecie dobrego to dajcie znać na PW :mrgreen:

WRC fan, Kubica miał dopiero testy a ty już chcesz następców. Może poczekajmy trochę czy w ogóle trafi do F1 i się trochę zestarzeje ?

nie tyle następce co nie jednego Kubicę. To tak jak w skokach narciarciarskich- mamy Małysza i....właściwie tyle

Przemeq, wielkopolanin, w naszym kraju trzeba jak by od innej strony. To wy musicie sobie znaleźć prywatnego łowcę talentów a nie on was :D

No wiesz? Tak brutalnie pozbawiać nas marzeń... :cry:

:wink:

• 2 weeks later...

http://www.martin-kudzak.com/martin_pl.asp

Obok Kubicy rozwija sie kolejny talent (?) Marcin Kudzak. Co prawda mieszka w Szwecji i reprezentuje tamtejszy klub, ale na samochodzie wozi też polską flagę.

W wieku 14 lat testował Jaguara F1 :shock:

PS. strona ma tragiczne błędy ortograficzne, osoby wrażliwe ( Owoc :mrgreen: ) proszone są o ostrzożnośc :wink:

Majac 6 lat mialem wielkie zainteresowanie samochodami wiec kupiono mi gokarda krosowego, no i tak zatrzela sie moja jazda po posesji i z czasem po okolicznym lesie.

To jest hit :mrgreen:.