Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No i Vettel mistrzem :) Bylem za Alonso, ale w sumie Vettelowi nalezalo sie :)

Ile razy Vettolowi cos sie zepsulo? Silnik ze 2 razy, hamulce ze 2 razy itp itd... Na serio przy tym pechu jaki mial, troche szczescia dzis mu sie nalezalo :D

 

-- 14 lis 2010, o 16:06 --

 

A no i gratki dla Renault! Tyle razy ile widzielismy dzis konkurencyjny zolty bolid na ekranach, to chyba nawet w Singapurze sie nie trafilo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie spodziewał się, że o tytule zadecyduje Petrov :mrgreen: .

 

Przyznam - myślałem, ze Red Bull po wyścigu będzie mógł zaśpiewać "pokonałem się sam" (ciągle forsowali Vettela, mimo że Webber miał teoretycznie lepszą sytuację już sporo czasu temu), ale to Ferrari chyba może sobie ten fragment zadedykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Vettel wiedzial ze jest mistrzem swiata jak przejechal linie mety

 

Skoro krzyknął "WELTMEISTER!", zanim się rozbeczał, to raczej wiedział.

 

-- 14 lis 2010, o 16:34 --

 

Troszkę dziwna sprawa z tą pogadanką między Alonso a Pietrowem :shock: :?

 

Alonso: "Zajec! Nu pagadi!"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Vettel wiedzial ze jest mistrzem swiata jak przejechal linie mety

 

Skoro krzyknął "WELTMEISTER!", zanim się rozbeczał, to raczej wiedział.

 

To chyba do niego Mechanik "pokladowy" krzyczal WELTMEISTER bo slychac bylo basowy glos,a dopiero pozniej Vettel swoim altem zaczal wtorowac i sie rozkleil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z ta pogadanka Alonso Z Petrovem ....? nie widziałem prosze oświećcie mnie ... :roll:

 

Zaraz po przekroczeniu mety Alonso zaczął coś gadać i wymachiwać do Pietrova z pretensjami. Ale dlaczego - tego nie wie nikt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z ta pogadanka Alonso Z Petrovem ....? nie widziałem prosze oświećcie mnie ... :roll:

Po mecie jechali powoli obok siebie i Alonso wyraźnie z pretensjami wymachiwał do Pietrowa ze go nie przepuścił, a ten tylko rozłozył bezradnie ręce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to jest logiczne... w zeszłym tygodniu Renault podpisało umowę z RBR o dostarczaniu silników na 2011 i do tego na rozszerzenie współpracy ... co ewidentnie było widać dzisiaj podczas wyścigu Kubek blokujący Hama a Petrov Alonso.

 

Wiadomo, że każdy jedzie swój własny wyscig ale jak 2 lata temu Kubica wmieszał się w walkę o tytuł na ostatnich okrążeniach to wielka awantura była, dzisiaj ewidentnie Petrov zniekształcił wynik rywalizacji o tytuł MS.

Kibicowałem Webberowi .... może next year !

Brawa dla całego teamu Red Bull zbudowali zdecydowanie najszybszą maszynę w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie mocno zaglębić w przebieg wyścigu to pit Alonso został wymuszony przez Webbera i Petrova ... strategia Panowie strategia ...! genialnie obmyślane i przeliczone. Webber sam o tym mówi w jednym z wywiadów po wyścigu.

 

O ile sie nie mylę to Alonso jechał na swoim ostatnim już mocno przechodzonym silniku .. to też mogło mieć wpływ na osiągi bolidu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to co z tego, ze Niemiec, Krzyzak czy w ogole germanski oprawca :?: A jak wygra Rosjanin to co? Bedziemy musieli najechac na Rosje i sila odebrac nieszlusznie zdobyte mistrzostwo :P

A Hiszpania, to rzeczywiscie przeciwienstwo Niemiec - w Niemczech "Ordnung muss sein" a w Hiszpanii to bajzel nieziemski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Vettela! Kubica tez miał całkiem dobry wyścig. Kibicowałem Alonso i liczyłem, że zdobędzie MŚ, niestety nie był w stanie wyprzedzić Pietrova - jechał bardzo defensywnie, zbyt defensywnie. Zupełnie niezrozumiałe dla mnie gesty Alonso w stosunku do Pietrova po zakończeniu wyścigu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ewidentnie Petrov zniekształcił wynik rywalizacji o tytuł MS.

Dlaczego niby? Jeszcze rozumiem, ze bylby dublowany i w jakis tam sposob by przeszkodzil i Alonso przez to by stracil. Ale tak to Pietrow tez sie scigal jak wszyscy i juz. A Alonso, to chyba raz sie zblizyl na odleglosc pozwalajaca na atak a tak, to momentami ledwo dawal rade utrzymac tempo Pietrowa. To samo Webber - jechal tam sobie chyba zeby tylko kilometrow nabic, bo nic ciekawego nie pokazal - mozna go bylo z Torro Rosso pomylic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...