Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

To co dzisiaj pokazał Nick Heidfeld to jest pierwsza klasa! Nie przypominam sobie, żeby który kolwiek kierowca w ostatnim czasie wykonał tak zarąbisty manewr wyprzedzania i to dwóch kierowców w topowych samochodach. Wcale się nie dziwię dlaczego w BMW nie ma pierwszego i drugiego kierowcy tylko jest dwóch takich samych.

Dla mnie po dzisiejszym wyścigu nasuwa się wniosek, że Kubica wcale nie jest taki dobry na mokrej nawierzchni (jak wcześniej sądziłem). A to czy jechałby ferrari czy mclarenem czy BMW to pewnie i tak by wyfrunął z toru bo poprostu za szybko jechał (jak żółtodziub).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ale mistrz świata też się kręcił dwa razy,a z niego się nikt nie śmieje.

 

to że ktoś tam się obrócił przy takiej pogodzie, to ja jeszcze mogę zrozumieć, w sumie to chyba tylko kierowcy na podium nie mieli jakiś przygód... ale to że gość kręci się jak na karuzeli :?: :shock:

ja już w pewnym momencie myślałem, że może dla jaj to robi :twisted:

choć w sumie to go trochę podziwiam, bo jak mi tak idzie jazda na jakimś torze...to rzucam kierownice w kąt i wyłączam kompa :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę żal bardzo

mnie najbardziej podobało się jak robert machnął kovalainena - i chyba wtedy poczuł, że mam przyczepność no i wiadomo do czego to doprowadziło

 

a może gonił nicka

bo go nie lubi

(jak każdy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Dla mnie po dzisiejszym wyścigu nasuwa się wniosek, że Kubica wcale nie jest taki dobry na mokrej nawierzchni (jak wcześniej sądziłem). A to czy jechałby ferrari czy mclarenem czy BMW to pewnie i tak by wyfrunął z toru bo poprostu za szybko jechał (jak żółtodziub).

 

Tia.... Hmmmm

 

Jak jesteś kolego taki spec to powiedź gdzie i dlaczego wyleciał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzyło dziś jak się theissen onanizował nad drugim miejscem heidfelda - że nie jest gorszy od kubicy i wraca do formy

szykują się chyba przetasowania w teamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzyło dziś jak się theissen onanizował nad drugim miejscem heidfelda - że nie jest gorszy od kubicy i wraca do formy

szykują się chyba przetasowania w teamach

 

Te pismaki to chyba same piszą te złote myśli. Bo co tu za wzrost formy skoro Kubicy w Q3 BMW się spsuło... i musiał walczyć z 5 linij o przebicie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert wyczesal na treningu, nie jedzie dalej

 

Edit: Naprawili mu sprzeta i jedzie.

 

Podczas sesji treningowej przed dzisiejszą sesja kwalifikacyjną Robertowi w BMW skrzynia siadła :(

 

Strasznie pechowo się zaczyna :(

 

Za chwilę Q1 - Kubica jedzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dzisiaj pokazał Nick Heidfeld to jest pierwsza klasa! Nie przypominam sobie, żeby który kolwiek kierowca w ostatnim czasie wykonał tak zarąbisty manewr wyprzedzania i to dwóch kierowców w topowych samochodach. Wcale się nie dziwię dlaczego w BMW nie ma pierwszego i drugiego kierowcy tylko jest dwóch takich samych.

Dla mnie po dzisiejszym wyścigu nasuwa się wniosek, że Kubica wcale nie jest taki dobry na mokrej nawierzchni (jak wcześniej sądziłem). A to czy jechałby ferrari czy mclarenem czy BMW to pewnie i tak by wyfrunął z toru bo poprostu za szybko jechał (jak żółtodziub).

 

Taaaa :)

Dzisiaj klik nik juz w swojej normalnej fornie przed swoim domowym gp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...