Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jacques Villeneuve: "I think we have seen the definitive changing of the guard at Mercedes. George Russell is riding the wave, Lewis Hamilton is trying not to drown. After many years of winning without competition, it is hard to wake up and realise it is not that simple."

 

[formule1.nl]

 

 

9837A8B7-06CD-4E2C-A943-6D3FEF6FF88D.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skwaro napisał:

Max znów pechowo...

 

Fakt, ale myślę, że byłoby mu ciężko poprawić czas Chalesa. Wyglądał na zadowolonego z pozycji.

Zazwyczaj ma lepsze tempo wyścigowe, więc może być ciekawie w niedzielę...a jak znam życie to w Barcelonie zazwyczaj było nudno. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

RUS konsekwentnie szybszy od HAM.

 

Jak HAM-owi podawali na P3 przez radio, jaką ma stratę do RUS, to się irytował, że ta informacja go nie interesuje, żeby podawali tylko różnicę do pierwszego ;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał:

 

Fakt, ale myślę, że byłoby mu ciężko poprawić czas Chalesa. Wyglądał na zadowolonego z pozycji.

Zazwyczaj ma lepsze tempo wyścigowe, więc może być ciekawie w niedzielę...a jak znam życie to w Barcelonie zazwyczaj było nudno. 

Też myślę że miałby małe szanse, ale już różne cuda robił na torze i nic by mnie nie zdziwiło. A sam wyścig niestety raczej będzie z tych nudniejszych jak nie wydarzy się jakiś dzwon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Żeby nikogo nie urazić...to Mercedes niestety coraz bliżej podium. :th_dash:

Jeszcze dwa wyścigi i Russel będzie na pudle, ale to akurat mnie cieszy.
 


 

Bedzie super!! Im więcej kierowców i ekip na pudle tym lepiej dla nas i dla sezonu. :ok:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Żeby nikogo nie urazić...to Mercedes niestety coraz bliżej podium. :th_dash:

Jeszcze dwa wyścigi i Russel będzie na pudle, ale to akurat mnie cieszy.
 

To akurat dobra wiadomość im więc kompetentnych driverów w czobie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi napisał:

 

Fakt, ale myślę, że byłoby mu ciężko poprawić czas Chalesa. Wyglądał na zadowolonego z pozycji.

Zazwyczaj ma lepsze tempo wyścigowe, więc może być ciekawie w niedzielę...a jak znam życie to w Barcelonie zazwyczaj było nudno. 

Dlatego tu ważne jest P1 żeby tylko ze strategia i zużyciem opon nie zawalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charles vs Max to jedno ale jeszcze lepszy cyrk będzie za ich plecami: Lewis 6 a za nim i obok, na "nieparzystej" (czyli jednak troszkę lepszej) części toru Bottas. Oj będzie ciekawie w pierwszym zakręcie. :mrgreen:

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe czy to jednorazowy wybryk Merca, czy rzeczywiście udało im się poprawić.

Jeszcze bardziej mnie ciekawi, jaką strategię obiorą w obliczu walki o wyższe pozycje. Kto będzie nr 1? ;)

Ferrari też to niebawem czeka, chociaż Sainz sam sobie podciął nogi i niejako sam postawił się w roli nr 2.

Ale strata HAM jest obecnie spora do RUS i nic nie wskazuje na to, żeby ją zaczął odrabiać bez pomocy zespołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Russell rzeczywiście jakimś cudem ukończył na podium to chyba eksploduje ze szczęścia. Przecież po tym cyrku na SPA cieszył się jak szalony, a co dopiero podium po uczciwej walce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...