Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki pit-stop Roberta po pierwszej neutralizacji safety-carem chyba nie do końca najszczęśliwszy. Heidfeld jadący żelazną taktyką spokojnie dowozi drugie miejsce. Po raz kolejny potraktowanie Roberta jako królika doświadczalnego nie przynosi zakładanych rezultatów.

Mimo wszystko McLaren wciąż masakruje. Jest szansa, że BMW nawiąże bezpośrednią walkę z Ferrari. W tej chwili czerwoni nic specjalnego nie pokazują.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak dla mnie rewelacja sie ten sezon zapowiada. Widac, ze jak sie dzieciakom pozabiera zabawki (kontrola trakcji), to wcale juz nie jest tak milo lekko i przyjemnie podczas wyscigu. I czy tylko ja mam wrazenie, ze gdyby wyscig trwal 20 kolek wiecej to do mety nikt by nie dojechal?? :shock: :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze dlaczego Nakajima nie dostał kary, i Baricello który wyjechał z pitstopu na czerwonym :roll:

Kubica dzisiaj też jakoś świetnie nie jechał. Paliwa miał mniej niż Hamilton ,a to tyle co zostalo po Q3 w któych robił czasy na poziomie Hamiltona, a dzisiaj po 10 okrążeniach 8s w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Bourdais zdobył 1 punkt?

Przecież nie ukończył wyścigu. :roll:

 

Odechciało mi sie spać.

 

Odpadł jako ostatni i zajął tym samym 8 miejsce. ( bo 7 dojechało)

No cóż zapowiadało się rewelacyjnie a wyszło jak wyszło.

Miejmy nadzieje że to ostatnia taka sytuacja w tym sezonie dla Roberta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten shit chyba z 16 lat i coraz mniej rozumie ten cyrk :neutral:

 

Zupełnie nie rozumie po jakiego grzyba ściągneli Roberta do pitu na to drugie dotankowanie i zmiane gum tak wcześnie(28 okrążenie) . Gość był taknowany na 16 okrążeniu. Ja nie wiem na co liczył strateg zespołu ?

Że Robert przejedzie te 28 okrążeń bez tankowania i na tych miękkich gumach ?

 

Dla mnie znowu potwiedzili że Robert jest królikiem doświadczalnym a dla Heidfelda będzie zawsze obierana taka strategia zgodna z niemieckim myśleniem : wolno, solidnie , do przodu bez błędów , dobre miejsce samo się znajdzie.

 

Nie wiem jakiś dziwny kierunek obiera F1, zaczyna coraz mniej mieć znaczenie szybkość kierowcy a więcej czynniki losowe. Coraz mniej mi się to podoba.

 

Dodam tylko, że uważam że Robert nigdy nie zdobędzie tytułu w niemieckim zespole. Najlepiej by było jakby trafił do Włochów do Ferrari. Czuł by się tam napewno bardzo komfortowo.

 

Takie moje skromne przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie o której jest powtórka wyścigu w TV, bo dziś włączyłem telewizor o wyznaczonej porze ale słysząc jakieś mało ciekawe wywody na chwilę przymknąłem oczęta a jak już je otworzyłem to trafiłem na powyścigowe studio :twisted::mrgreen:

 

już nie trzeba, sam znalazłem...

8:45 i wszystko jasne :/ , też przespałem powtórkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Robert podsumowuje serwis: "...Nie wiem dlaczego, ale zawsze jak dostanę strzał w tył to wymieniają mi przednie skrzydło - zażartował na koniec." :roll:

 

Nic dodac, nic ujac. O taktyce wole nie mowic, bo bez paska by sie nie obylo po skomentowaniu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę może za kare dla BMW trzeba ogłosić publiczne wezwanie do zaprzestania kupowania nowych BMW ach zresztą używek też.

:mrgreen:

 

mały Lesio musi wyjść na orędzie i zapowiedzieć inaczej lipa będzie lipa.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jedziecie na BMW a przecież wyraźnie powiedzieli po wyścigu, że jest im przykro :lol: to jest szok mineło już trochę czasu a ja nadal nie mogę dojść co strateg miał na myśli...właśnie wie ktoś może kto jest tym strategiem? może to były szachista i planuje na 3 wyścigi do przodu :lol: Ciągle wierzę, że nadejdzie czas Roberta ale mam coraz większe wątpliwości czy będzie to możliwe w tym zespole...Zmagać się z 21 kierowcami i całą armią inżynierów w swoim własnym boksie to chyba ciut za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten shit chyba z 16 lat i coraz mniej rozumie ten cyrk :neutral:

 

Zupełnie nie rozumie po jakiego grzyba ściągneli Roberta do pitu na to drugie dotankowanie i zmiane gum tak wcześnie(28 okrążenie) . Gość był taknowany na 16 okrążeniu. Ja nie wiem na co liczył strateg zespołu ?

Że Robert przejedzie te 28 okrążeń bez tankowania i na tych miękkich gumach ?

 

Robert chyba też za bardzo nie rozumie..... :???:

 

"Przy drugiej neutralizacji zaczęły się kłopoty. Mój team zmienił taktykę i wezwano mnie do boksu, gdzie zatankowano mi pełny bak i zmieniono opony na miękkie. To nie wyglądało za dobrze - powiedział po wyścigu Kubica.".......

 

szkoda gadać....gdyby dziady nie spaprali strategii to Robert jechałby gdzieś wyżej i nie dostałby w tył od tego" kitajca"

....ożesz w morde..... :evil:

pozdr

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro z powodu Roberta, który zaliczył pechowy wyścig - komentował Willy Rampf. - Podczas drugiego okresu neutralizacji zmieniliśmy Robertowi taktykę, ale niestety, on ugrzązł za Bourdaisem, tracąc dużo czasu.

 

On ugrzązł za Bourdaisem?? Nie, no proszę Was! Czy w dobie tak zaawansowanej techniki i tylu wydawanych pieniędzy na cały ten cyrk, BMW nie jest w stanie zaimplementować prostego programu symulującego sytuację po wyjeździe z boksu z dokładnością do kilku metrów? Czas, który pokonuje bolid w alei serwisowej jest za każdym razem identyczny (prędkością steruje komputer), czas na serwis jest z wyprzedzeniem kilku okrążeń znany co do dziesiątej części sekundy, przeciwnicy widać w jakim tempie sie poruszają. No więc w czym problem?

W oparciu o te dane średnio rozgarnięty informatyk jest w stanie napisać taką aplikację w jeden wieczór! Może maja coś takiego, ale nie bardzo potrafią się tym narzędziem posługiwać? :twisted: Później Robert jedzie za jakimś malapetą tracąc po 2sek/okr. :evil:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...