Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

ROTFL

http://www.f1.v10.pl/Hamilton,Moglem,po ... ,8602.html

„Mogłem pojechać jeszcze lepiej”, powiedział Hamilton. „Oczywiście bardzo się cieszę, że zdobyłem Pole Position, ale zawsze można pojechać trochę lepiej.”

 

„Przed ostatnim zakrętem miałem ogromną przewagę, ale niestety miałem przed sobą Williamsa.”

 

Chyba ma jakieś zwidy bo ja nie kojarzę Williamsa przed nim... :roll:

 

Gdybanie, gdybanie... Jak by Kubica nie zwiedzał pobocza jego szybciej mogło nie starczyć :P

 

No Panie i Panowie ! Nie zapominajmy gdzie jest te GP !

Coś wiadomo jaka POGODA na wyścig ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo się wyścig zapowiada . Szczerze mówiąc to myślę że Kubek nie da rady wygrać między innymi przez różnice w strategiach . Co by nie mówić to chłopcy z MAKA mają większe doświadczenie .

 

Tak czy siak zycze Robertowi wszystkiego co najlepsze . Pudło będzie wielkim sukcesem .

 

P.S.

Po cichu marzę o zwycięstwie ..... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche zaluje, ze sezon nie rozpoczyna sie jak w WRC w Monako. Przy takim wyniku kwalifikacji pudlo dla Roberta byloby niemal pewne. :cool: No chyba, ze znow niemiaszki sie popisza czyms w boksach... :roll: Strach bedzie patrzec, ale fakt ze widowisko zapowiada sie na tyle pieknie, ze mimo choroby nastawiam zegarek na ta nieznosna pore... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już sprawdzam, czy mam odkodowane na Cyfrze?

 

Dzienks!

 

[ Dodano: Sob Mar 15, 2008 9:34 pm ]

...jest dobrze: mam RAI SPORT i kilkanaście RTL-i - może gdzieś dadzą przekaz na żywo :wink:

 

Dzienks za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy........

 

 

 

 

............... kiedy zjedzie zatankować...............................

 

Fuks - w kwalifikacjach (Q3) Kubica wykręcił 1:26.869, w Q2 zapewne na oparach 1:25.315 a na trzecim treningu 1:25.613 zapewne też na pusto, więc wcale bym się tak nie upierał przy teorii, że Robert ma sporo mniej paliwa od Hamiltona, myślę, że mają porównywalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem na ile to chwyt marketingowy /mała ilość paliwa/ na ile forma bolidu - jednak gdy patrzę na prognozy temp. - start na miekkich oponach kilka okrążeń i zmiana na twarde...to może być sposób na sukces. Tak czy inaczej trzymam kciuki za Roberta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem forma bolidu jest dobra z tendencją do bardzo dobrej. Przecież te teksty o słabej dyspozycji auta wałkowane namiętnie od kilku miesięcy były szyte grubymi nićmi-toż to z daleka pachniało podpuchą i średnio rozgarnięty w temacie kibic dawno by to wychwycił. Jeżeli cała 'logistyka' Saubera wykaże skuteczność na poziomie choćby Renault (są w tym dobrzy), zaryzykuję stwierdzenie, że w tym sezonie BMW jest równorzędnym partnerem w walce z McLarenem i Ferrari.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zaryzykuję stwierdzenie, że w tym sezonie BMW jest równorzędnym partnerem w walce z McLarenem i Ferrari.

 

Ja bym tak dalece idących wniosków po jednym wyniku kwalifikacji nie wyciągał. Tor w Australii ma specyfikę uliczną. Dobrze to wróży na Monaco, ale co będzie na innych zobaczymy dopiero po Sepang w Malezji.

 

Kubica na końcu prostej będzie od wewnętrznej strony zakrętu, jak wygra start będzie na prowadzeniu po tym winklu. Lecz jeśli będzie z tyłu o połowę bolidu na następnym lewym zostanie z tyłu. Powinien na starcie starać się zepchnąć Hamiltona na lewo aby uniemożliwić mu ustawienie sie do lewego po tym pierwszym prawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...