Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Maciej Dowbor poprowadzi studio F1 :shock:

 

To jest kolejny dowód na to, że gów... czy stawem układy rządzą się swoim prawem.

 

Czy ten koleś ma wystarczającą wiedzę aby prowadzić studio ?

 

 

To prawda . Dodatkowo jego partnerem w komentowaniu jest Zientarski .

Moim zdaniem obaj mają niewielkie doświadczenie i wiedzę o F1 . Ale ja sie ponoć nie znam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zientarski od bidy będzie, prawdziwy pasjonat motoryzacji do tego ma poprawną dykcję nawet jesli nie jest wyjadaczem F1 , ale Dowbór przecież to jest chyba gosc wyciągniety z rękawa , czy on odrózni BMW od Williamsa przeciez ten gosc z tego co jest ogólnie wiadmo nie zajomował sie nigdy motoryzacją tym bardziej sportem motorowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Dowbór przecież to jest chyba gosc wyciągniety z rękawa , czy on odrózni BMW od Williamsa przeciez ten gosc z tego co jest ogólnie wiadmo nie zajomował sie nigdy motoryzacją tym bardziej sportem motorowym.
Tutaj masz rację, ale co z tego. Jaki pracodawca obsadza stanowisko osobą niekompetentną ? Taki któremu nie zależy na wizerunku firmy i profesjonalizmie. Taki dla którego ważniejszy jest "Układ"

To choroba tego kraju, układy i układziki, znajomości i z polecenia. Szkoda gadać, szambo i już !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowbór przecież to jest chyba gosc wyciągniety z rękawa , czy on odrózni BMW od Williamsa przeciez ten gosc z tego co jest ogólnie wiadmo nie zajomował sie nigdy motoryzacją

Oj, kiedyś jego mamusia opowiadała, że w Zakopcu odśnieżył jej nówke sztukę Skodziankę. Jak to ujął znajomy, który jej przekazywał informację: "Maciuś potanił Ci samochód".

Okazało się, że śniegu było dużo. Za dużo by obskoczyć to szczoteczką. Łatwiej poszło szuflą do odśnieżania :idea:

 

No i tak z powyższego sobie myślę, że już coś niecoś o motoryzacji wie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Maciej Dowbor poprowadzi studio F1 :shock:

 

To jest kolejny dowód na to, że gów... czy stawem układy rządzą się swoim prawem.

 

Czy ten koleś ma wystarczającą wiedzę aby prowadzić studio ?

 

Przypomina mi się wycieczka dwóch takich, co kiedyś pojechali na wczasy do Afryki. (za pieniądze z abonamentu chyba :evil: )

Kamel i Kraśko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopera w oczach nie mam, ale po mojemu byłoby P1 gdyby nie to zwiedzanie pobocza - ale jak on się z tego wybronił :shock:

 

Pięknie jest :twisted:

 

Wszystko to gdybanie, było jak było, a mimo to wynik godny. Mnie cieszy że nie było baboli w strategi :!:

Oraz to że podczas Q2 Kubica tracił do pierwszego 0.128 s a nie jak rok temu średnio o 0,3 :!:

No i najważniejsze że Nick Heidfeld nie stoi blisko Kubicy :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze że Nick Heidfeld nie stoi blisko Kubicy

 

Biorąc pod uwagę kreatywność strategów BMW nie zdziwi chyba nikogo jeśli na 15 okrążeń do końca z udziałem samych pitów, Robert będzie piąty a Nick drugi. Miejmy nadzieję, że się jednak ekipa popełni błąd czyli nic nie zdupczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL

http://www.f1.v10.pl/Hamilton,Moglem,po ... ,8602.html

„Mogłem pojechać jeszcze lepiej”, powiedział Hamilton. „Oczywiście bardzo się cieszę, że zdobyłem Pole Position, ale zawsze można pojechać trochę lepiej.”

 

„Przed ostatnim zakrętem miałem ogromną przewagę, ale niestety miałem przed sobą Williamsa.”

 

Chyba ma jakieś zwidy bo ja nie kojarzę Williamsa przed nim... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...