Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, antikos napisał:

Wspaniale się tego słucha, i jednej rzeczy nie mogę zrozumieć. Cały świat podziwia Roberta, widzi jak wielka w nim jest siła, jak wielka determinacja. I chyba tylko w Polsce potrafią po nim jechać jak po psie. To jest niebywały człowiek, skromny, pracowity, niebywale inteligentny. 

 Mysle ze ten materiał pokazuje doskonale to o czym mowi Colin.

Od 03.00 min

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2019 to sprawa otwarta. Praktyka mówi, że passa lub bessa w zespole trwa więcej niż sezon. Ale Kubicy można być pewnym jak Zawiszy . Włoży całe serducho i talent. A mało tego nie jest. Wierzę w Kubka jak w nikogo innego. Nie odpuści. Komentarze, testy, opinie, podejrzenia, powątpiewania , kalkulacje, porównania , wszystko pył. Będzie walka to pewne :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, antikos napisał:

Cały świat podziwia Roberta, widzi jak wielka w nim jest siła, jak wielka determinacja. I chyba tylko w Polsce potrafią po nim jechać jak po psie. 

 

Jeżeli przeglądasz tylko polskie portale to nic dziwnego, że masz takie zdanie. Hejtują wszystkie nacje, w szczególności Brytole i Holendrzy, tylko mam wrażenie, że używają trochę łagodniejszego języka. Chyba tylko Włosi okazują bezwzględną sympatię do RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46814172_960258904168515_3993049232738091008_n.jpg

 

 

 

BTW, dzisiejsze czasy Williamsa są naprawdę straszne, mam nadzieję że nie trenują przez wyścigiem o kropelkę.  

 

NAJLEPSZE CZASY DO GODZ. 12.00
Charles Leclerc (MC) Ferrari SF71H 1.36,915 (39)
Pierre Gasly (F) Red Bull RB14-TAG Heuer 1.38,474 (48)
Lance Stroll (CDN) Force India VJM11-Mercedes 1.38,565 (28)
Valtteri Bottas (FIN) Mercedes W09 EQ Power+ 1.38,590 (58)
Daniił Kwiat (RUS) Toro Rosso STR13-Honda 1.38,862 (45)
Louis Delétraz (CH) Haas VF-18-Ferrari 1.40,154 (44)
Carlos Sainz Jr (E) McLaren MCL33-Renault 1.40,383 (44)
Antonio Giovinazzi (I) Sauber C37-Ferrari 1.40,435 (41)
Artiom Markiełow (RUS) Renault R.S.18 1.40,688 (24)
Robert Kubica (PL) Williams FW41-Mercedes 1.44,786 (34)

 

 

 

 

N
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytania, a właściwie kilka dotyczącą zakupu biletu na F1 GP Węgier 4 sierpnia. Wpadłem na pomysł , aby połączyć zwiedzania miasta a w niedziele pójść na wyścig, a potem wrócić samochodem do Polski. 

Jest sporo stron oferujących bilety. Czy wybieracie oficjalną F1 i tam kupujecie, czy inne?  Chcę iść z żoną i młodym, więc interesują mnie miejsca siedzące. Czy im droższe tym lepsze?

Co wziąść supergold, gold 1 czy gold 3? 

Sprawa dosyć pilna więc proszę o rady.

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co doczytałem w faq'u na oficjalnej stronie toru, to kupując miejsca na supergold dostaje sie numer krzesła i gwarancje miejsc obok siebie, czyli są numerowane i nie trzeba się spieszyć. Ważny jest też dach, żeby mi rodzina nie ględziła że leje deszcz na głowę lub słońce topi makijaż :D Wrzeszczący ludzie mi nie przeszkadzają. Też się będę darł. :D

Na oficjalnej stronie toru chyba kupie.

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów. Robert wrócił na tor. 

 

Williams zmienił plany i Robert Kubica kontynuuje testy w Abu Zabi. Po dwugodzinnej przerwie, o 14.09 krakowianin wrócił na tor. Zaliczył trzy okrążenia i poprawił czas na 1.40,265, co oznaczało ósme miejsce. O 14.25  Kubica ponownie opuścił boks. Tym razem wykonał najdłuższy przejazd na dystansie 14 okrążeń. 

 

NAJLEPSZE CZASY DO GODZ. 15.00
Charles Leclerc (MC) Ferrari SF71H 1.36,450 (64)
Pierre Gasly (F) Red Bull RB14-TAG Heuer 1.37,976 (82)
Lance Stroll (CDN) Force India VJM11-Mercedes 1.38,044 (63)
Valtteri Bottas (FIN) Mercedes W09 EQ Power+ 1.38,590 (100)
Artiom Markiełow (RUS) Renault R.S.18 1.38,590 (70)
Daniił Kwiat (RUS) Toro Rosso STR13-Honda 1.38,862 (94)
Louis Delétraz (CH) Haas VF-18-Ferrari 1.39,069 (68)
Robert Kubica (PL) Williams FW41-Mercedes 1.40,265 (56)
Carlos Sainz Jr (E) McLaren MCL33-Renault 1.40,383 (81)
Antonio Giovinazzi (I) Sauber C37-Ferrari 1.40,435 (87)

 

 

http://f1.autoklub.pl/news/kubica-wrocil-na-tor,89487?fbclid=IwAR27h0dUIRtmjDZMt20Em7F4gSDUKw2ZvAP8HD48rCRDVvFDvsu7jGpvSXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, skwaro napisał:

I Russel i Kubica pobili czasy Sirotkina i Strolla z sesji próbnych przed wyścigiem, Ci drudzy obaj mieli 1:40...

Nie żebym się wstawiał za STR czy SIR, ale należy nie zapominać o poziomie nagumowania toru, a co za tym idzie większej przyczepności.

Do tego kwestia paliwa, opon, ustawień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WRC fan napisał:

Nie żebym się wstawiał za STR czy SIR, ale należy nie zapominać o poziomie nagumowania toru, a co za tym idzie większej przyczepności.

Do tego kwestia paliwa, opon, ustawień...

Ale ja dobrze o tym wiem, to tylko takie śmieszkowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, turdziGT napisał:

Panowie to sa testy.Nie wiedząc jakie jest założenie przejazdów i program testu tych czasu kompletnie nie ma co porównywać bo nie mówią kompletnie nic.

Też uwazam ze jesli czasy sa dobre to po prostu byl szybszy ,a jak slabe to nie maja znaczenia bo to tylko testy ;)

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie właśnie na stronkę Williams'a a tam takie coś:

 

Williams is one of the world’s leading Formula 1 teams. It exists purely to race in the top echelon of motor racing, where it has been winning grands prix for more than three decades.

 

Coś przeoczyłem? 

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian32 napisał:

Wszedłem sobie właśnie na stronkę Williams'a a tam takie coś:

 

Williams is one of the world’s leading Formula 1 teams. It exists purely to race in the top echelon of motor racing, where it has been winning grands prix for more than three decades.

 

Coś przeoczyłem? 

 

Drugi najbardziej utytułowany zespół w historii F1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jumpman napisał:

Co w tym dziwnego? Sprawdz historie zespołu i nie wieszaj psow. Jeszcze 2 lata temu byli 3 siłą w stawce...

 

30 minut temu, Crazy_Ivan napisał:

 

Drugi najbardziej utytułowany zespół w historii F1?

 

No to przynajmniej mogliby zrobić aktualizację strony głównej, bo jak się kliknie w sezon 2018 i sprawdzi zakładkę drivers i constructors to można się zmylić.  Generalnie wszystko mi jedno ale, to tak trochę  jak w reklamie : prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie. 

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...