Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Cały sezon będzie bacznie obserwowany. Jeśli bolid będzie padaka, co jest najbardziej prawdopodobne, to będą dwie opcje:

1) przejeździ sezon poprawnie, nie wyróżniając się na tle pozostałych padakowych bolidów - wtedy na kolejny sezon będzie szukał posady takiej jaką oferowało mu teraz Ferrari, może znajdzie, może nie,

2) pokaże dobre tempo i mądrą jazdę niejednokrotnie wyróżniając się na tle rywali w słabych bolidach, czym utoruje sobie drogę do angażu w lepszym zespole na sezon 2020.

Głęboko wierzę w opcję nr 2.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beavis, ja wierzę w opcję nr 3.

Będzie jeździł, na tyle co Bolid pozwoli, czasem będzie z tyłu, a jak ktoś nabałagani, to i wyżej. Gdy konfiguracja toru pozwoli, to i w Q2 wskoczy.

Ale...no właśnie ale. Świat się zainteresuje, że kierowca o takim formacie, po takich przejściach wrócił i ciągle w formie.

To raz, a dwa: nie można też mówić o Robercie, bez jego osobistych uczuć. Nie wiemy jak jest, ale wydaje mi się, że ten twardy skurczybyk miał sam sobie wiele do udowodnienia po wypadku. Myślę, że postawi wielkie V w celach....Wróciłem!!!

 

A  po szumie medialnym możemy spodziewać się:

-kontynuacji w padace

-angażu do śreniaków  F1

-i to czego życzę najbardziej, powrót ze "wzmocnionym nazwiskiem" do prawdziwego ścigania po oesach :)

 

Żeby było jasne, jak Robert jeździł w BMW, czy Renault, to wycierałem ślinę z dolnej wargi i ledwo oddech łapałem z dumy. Nie jestem przeciwnikiem Kubicy w F1, ale wielkitalent ma się ścigać o puchary, a nie dostawać medal za udział.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym newsie, że RK ma za plecami kasę Papy Strolla czuję w kościach rok 2020 w RacingPoint skład Stroll Junior z RK za Pereza. 2019 pewnie będzie "rozgrzewkowym" dla Roberta.

 

Mega ciekawie się to wszystko układa. 

 

Oczywiście do oficjalki szampan nadal się chłodzi ale kurde czuję, że będzie dobrze :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablonas napisał:

Po dzisiejszym newsie, że RK ma za plecami kasę Papy Strolla czuję w kościach rok 2020 w RacingPoint skład Stroll Junior z RK za Pereza. 2019 pewnie będzie "rozgrzewkowym" dla Roberta.

 

Mega ciekawie się to wszystko układa. 

 

Oczywiście do oficjalki szampan nadal się chłodzi ale kurde czuję, że będzie dobrze :)

a gdzie ten news ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabonas

 

Zbaraniałem czytając tego newsa. Ale po Twojej sugestii wygląda to sensownie. Tyle tylko , że gdyby Stroll miał płacić za rozgrzewkę Roberta to za tą samą kasę pchnąłby Pereza do Wiliamsa i już w 2019 miał by w FI juniora Strolla i Kubicę. Niemniej ciekawe te szachy.

 

Najważniejsze żeby Robert stanął w Australii na starcie i miał więcej punktów do Russela. A swoją drogą fajny miał kontrakt Sirotkin. Przedłużenie kontraktu jak będzie miał więcej punktów od Strolla i nawalił cały jeden punkt fuksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ThorG. napisał:

wg AMuS ponad 90% szans, że wszystko się rozstrzygnie w tym tygodniu

też coś schłodzę na tę okoliczność

 

Oby coś wreszcie... moje Martini od tego ciągłego schładzania i wyciągania, że to już, już dostało grudek.  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chojny napisał:

 

Oby coś wreszcie... moje Martini od tego ciągłego schładzania i wyciągania, że to już, już dostało grudek.  

 

Jak się masło z niego zrobi to z chlebem damy radę.

Myślę że będą znowu marketingowo ciągnąc temat do nowego roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Intakwrx napisał:

 

Jak się masło z niego zrobi to z chlebem damy radę.

Myślę że będą znowu marketingowo ciągnąc temat do nowego roku ...

 

Jak wystartuje to musimy się zgadać na wyścig. :thumbup:

 

Będzie jak za starych czasów, Ty będziesz śledził z wypiekami reszta będzie spała... po baletach :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jacky X napisał:

Tyle tylko , że gdyby Stroll miał płacić za rozgrzewkę Roberta to za tą samą kasę pchnąłby Pereza do Wiliamsa i już w 2019 miał by w FI juniora Strolla i Kubicę. Niemniej ciekawe te szachy.

 

 

Raczej Perez był na 2019 rok nie do ruszenia ze względu na jego manewr ze zgłoszeniem niewypłacalności ForceIndia. Taki deal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF !!! wypadek Roberta w spotkaniu z murem to przy tym bulka za maslem,na budziku bylo 270 na godzine !!!  mega crash , takiego czegos jeszcze nigdy w zyciu nie widzialem.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...