Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kukson napisał:

Nie ma co się podniecać dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu bo Autosport już pozmieniał tekst artykułu o ofercie Williamsa dla Roberta.

 

 

Akurat w treści to nic się nie zmieniło...

 

Zmodyfikowali tylko tytuł, po tym jak ktoś z Williamsa niemiło porozmawiał sobie z autorem tamtego artykułu.

 

Edytowane przez 0x4ddd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno biuro prasowe Williamsa się delikatnie poirytowało że Autosport rozsiewa gorące newsy i "poprosili Autosport by ci pozmieniali tytuły swoich wpisów na autosport.com i na TT.

 

Wg. mnie to oznacza tylko tyle, że coś się święci i to Williams chce zebrać całą atencję i wszystkie kliki w linki kiedy już przyjdzie czas ogłaszać to na co większość z nas czeka od 7 lat.

 

Ja tam (trochę zaocznie) chłodzę sporo alko na najbliższe dni.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy media prestiżowe czy nie mało to bzdur się pisze ? Nikt na to nie patrzy. A tu jakaś nadzwyczajna reakcja. Przedziwna wręcz. Zespoły potrzebują dziennikarzy a dziennikarze zespołów. Zruganie dziennikarza prestiżowego miesięcznika . Hm . Doprawny bardziej interesujące niż niejeden obecny wyścig F1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjjjjjjjj co za info !! az sie wierzyc nie chce :) kibucuje Robertowi z calej sily,oby oby :)  to by byla sensacja jak wsiadzie do bolidu, ajjj,za takie info trzeba sie dzisiaj napic,flacha juz sie chlodzi,jest co opijac !!! Brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, powiedzmy, ze Robert po długim locie z Brazylii przemyśli wszystko i "wybierze" Williamsa.

Wszyscy wiemy, jaką formę prezentuje ten zespół i jak nie łatwo się domyślić, szczególnie nie pracował nad jej poprawą na przyszły rok.

Co to oznacza? A no nic innego, jak Q1 w sobotę i co najmniej dwukrotne dublowanie podczas wyścigu.

Wielu z Was, zresztą bardzo zabawnie i trafnie, w tym roku żartowało z Sirotkina i Strola. Czy w przyszłym roku będziecie podobnie żartować z Kubicy?

I nie ma co tu pieprzyć, że Robert dzięki swojemu talentowi zrobi lepszy wynik...to nie ten sport. Tu jest maszyna....i długo za nią, dopiero kierowca.

 

Czy spełnia się nasze marzenie?

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Adi napisał:

Ok, powiedzmy, ze Robert po długim locie z Brazylii przemyśli wszystko i "wybierze" Williamsa.

Wszyscy wiemy, jaką formę prezentuje ten zespół i jak nie łatwo się domyślić, szczególnie nie pracował nad jej poprawą na przyszły rok.

Co to oznacza? A no nic innego, jak Q1 w sobotę i co najmniej dwukrotne dublowanie podczas wyścigu.

Wielu z Was, zresztą bardzo zabawnie i trafnie, w tym roku żartowało z Sirotkina i Strola. Czy w przyszłym roku będziecie podobnie żartować z Kubicy?

I nie ma co tu pieprzyć, że Robert dzięki swojemu talentowi zrobi lepszy wynik...to nie ten sport. Tu jest maszyna....i długo za nią, dopiero kierowca.

 

Czy spełnia się nasze marzenie?

 

I w dodatku na koniec sezonu jak trafi się jakiś pay-driver z większą ilością gotówki, to bez sentymentów rozstaną się z Kubicą. Jeśli bolid będzie dalej fatalny, to da to tylko argumenty tym którzy uważają, że Robert przez swoją nie pełną sprawność ręki nie jeździ jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, chojny napisał:

skupiając się na 100% na sprzęcie na rok 2019.

Właśnie nie spotkałem się z informacją na temat prac rozwojowych na następny sezon.

Natomiast były nieco zawoalowane komentarze Roberta, że ich nie rozumie, co robią, dokąd zmierzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie caly czas myslalem ze rok temu wiedzieli juz ze jest kupa juz przed sezonem, wiec wzieli ruska kase, i nawet nie chcieli bolidu na 2018 poprawiac, co z reszta obserwujemy w tym roku. Cóż, zakładałem ze w zwiazku z powyzszym juz rok temu zaczeli prace nad bolidem na 2019 - patrząc na newsy, to raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rombu napisał:

Jakby pracowali nad 2019 to nie odchodziliby od nich inżynierowie i konstruktorzy.

 

Może tak, może nie. Zależy od pieniędzy. Zakładam, że część ludzi skłonna jest pracować w najgorszym zespole który płaci niż w najlepszym za niższa stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem jak te dwie oferty są różne i w sumie jaki to trudny wybór. Kiedyś kiedy F1 była F1 wolałbym Ferrari i opcję choćby hipotetyczną jazdy. Dziś kiedy bolidy są ciężkie i technicznie po prostu niesportowe wybrał bym Wiliamsa i jego fotel. I mam nadzieję , że tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacky X napisał:

Tak sobie pomyślałem jak te dwie oferty są różne i w sumie jaki to trudny wybór. Kiedyś kiedy F1 była F1 wolałbym Ferrari i opcję choćby hipotetyczną jazdy. Dziś kiedy bolidy są ciężkie i technicznie po prostu niesportowe wybrał bym Wiliamsa i jego fotel. I mam nadzieję , że tak się stanie.

Ciężkie i niesportowe, a bija rekordy torów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...