Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Serioża, Serioża... 

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/772027/siergiej-sirotkin-nie-martwi-sie-plotkami-wkladam-cale-serce-w-to-co-robie

 

"Sirotkin jest przekonany, że szefowie Williamsa doceniają jego pracę i gdy przyjdzie im decydować o składzie na kolejny sezon, odwdzięczą się."

 

No ja myślę - tyle rubli piechotą nie chodzi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, to już zaczyna być podobne do "Mody na Sukces" :( Niestety, chyba trzeba się pogodzić z tym, że czas Kubicy w F1, jako etatowego kierowcy wyścigowego, już minął i nie wróci. Wszystkie te spekulacje w mediach to chyba takie nasze zaklinanie rzeczywistości i myślenie życzeniowe. Coś jak Lewandowski w Realu... No, ale gdyby jednak okazało się, że nie mam racji, to z chęcią odszczekam moje plugawe słowa B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sluf napisał:

trzeba się pogodzić z tym, że czas Kubicy w F1, jako etatowego kierowcy wyścigowego, już minął i nie wróci

Zgoda, ale czy ma starać się o rolę emeryta (kierowcy rozwojowego, mentora) w F1? 

Za młody jeszcze, niech ucieka się ścigać gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, sluf napisał:

Tylko gdzie? Rajdy? Za wielką wodę do serii Indy? Nascar? Słabo to widzę :(

 

pare serii sie znajdzie. Rajdy raczej odpadaja.. wątpie żeby chciał jeździć gdziekolwiek niżej niz WRC a tam wiemy jak było :( 

No cóż jeszcze kilka miejsc jest.. nadzieja ostatnia umiera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sluf napisał:

Tylko gdzie? Rajdy?

 

2 godziny temu, mar3k napisał:

wątpie żeby chciał jeździć gdziekolwiek niżej niz WRC

Tacy zawodnicy jak Mikelsen, Evans, czy słabsi, jak Lefebvre, nie mają problemu, żeby przeczekać w WRC2, aż trafi się okazja do powrotu do pierwszej ligi. Myślę, że to jest idealne miejsce dla Roberta. Tu doskonale pokaże swoją prędkość, bez wielkiego ciśnienia....a wtedy może... Np. gdyby w tym roku jeździł, do może zamiast Ostberga by wskoczył do Francuzów...kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adi napisał:

 

Tacy zawodnicy jak Mikelsen, Evans, czy słabsi, jak Lefebvre, nie mają problemu, żeby przeczekać w WRC2, aż trafi się okazja do powrotu do pierwszej ligi. Myślę, że to jest idealne miejsce dla Roberta. Tu doskonale pokaże swoją prędkość, bez wielkiego ciśnienia....a wtedy może... Np. gdyby w tym roku jeździł, do może zamiast Ostberga by wskoczył do Francuzów...kto wie.

 

Też tak myślę. W WRC2 byłby dominatorem, a to najlepsza pozycja, aby wskoczyć do wyższej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Beavis napisał:

W WRC2 byłby dominatorem,

Inna sprawa, to wtedy "nawijałby" kilometry i poznawał poszczególne rajdy, a tego mu bardzo brakuje jeszcze w porównaniu do czołówki. Siedzenie w padoku najsłabszego zespołu nie wpływa dobrze na kondycje/rozwój kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał:

Inna sprawa, to wtedy "nawijałby" kilometry i poznawał poszczególne rajdy, a tego mu bardzo brakuje jeszcze w porównaniu do czołówki. Siedzenie w padoku najsłabszego zespołu nie wpływa dobrze na kondycje/rozwój kierowcy.

 

Zgadza się. Czyli same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...