Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ile po drugiej neutralizacji zaczął tracić SIR do STR. Jechali na dwóch ostatnich miejscach i przez te 10-12 kółek do końca STR uciekł na ok 10 sekund.

 

Co do RK w tym aucie. OBY nie! Niech nie będzie kojarzony z tym złomem.

 

Pozostaje tylko zadać pytanie: czy gdyby RK siedział w tym bolidzie od początku sezonu to czy jego feedback pozwoliłby wyjść z kryzysu wcześniej czy też wyniki i postęp z autem były by takie same jak z obecnymi kierowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mar3k napisał:

z ciekawości, gdzie ogladałeś powtórkę? TV? 

 

Eleven sports. 

 

15 minut temu, Jacky X napisał:

Przecież minęło tyle czasu a specjalistów tak w Willimsie jak i na świecie jest wielu

 

Ciężko uwierzyć że przez tyle czasu nie zrobili nic, co by poprawiło sytuacje. Nie mówię że nie robili, tylko że nie zrobili. Jakby byli pierwszy sezon w F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pablonas napisał:

Ktoś ma pomysł co usłyszał SIR,

 

 

Że pierogi spalili? ;)

 

 

11 minut temu, Tutek napisał:

A widzieliście co zrobił Grosjean? 

 

Co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablonas napisał:

Widzieliście to?

https://streamable.com/iwbnr

 

Ktoś ma pomysł co usłyszał SIR, że tak emocjonalnie zareagował? ;)

 

Może się dowiedział że RK będzie testował opony na nowy sezon?

 

http://f1.autoklub.pl/news/goodwod-bez-kubicy,86235

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chojny napisał:

 

Może się dowiedział że RK będzie testował opony na nowy sezon?

 

http://f1.autoklub.pl/news/goodwod-bez-kubicy,86235

 

 

Wielka gwiazda nie przejedzie się klasyczną rajdówką (też gwiazdą)w imprezie z innymi zasłużonymi dla motosportu , bo do roboty, i to za kulisami, i to dla najgorszego teamu go zaprzątneli...ehhhh

Daj sobie Robert spokój z iluzją F1 i zacznij się ścigać...i wygrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 08:59, chojny napisał:

 

W dniu 9.07.2018 o 08:47, Tutek napisał:

A widzieliście co zrobił Grosjean? 

 

Co? 

Wjechał w Sainza i przez radio doniósł uprzejmie, że to Carlos uderzył w niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uh, "If i don't deliver I'll be first one who failed .. and I don't want to fail anymore". Genialny wywiad.. nie spodziewałem się, że aż tyle od Roberta usłyszymy szczegołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia o tym jak w kartingu załatwił Lewisa na starcie wyscigu w Parmie. Potwierdził tez to, o czym sie nieoficjalnie mówiło - na 2012 miał podpisany kontrakt z Ferrari. Niby godzina wywiadu, a człowiek załuje ze tak krótko, bo wiele tematów pominietych lub raptem liźniętych. Tak czy inaczej, świetnie posluchać Roberta. Mam nadzieje, że w przyszlym sezonie dopnie swego i wróci do ścigania.

Edytowane przez Ptasi0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja, bo kto puka będzie mu otworzone...

W związku z tym, że Kierowcy Haas'a spisują się tak sobie (lekko powiedziane), że II kierowca Sauber Alfa romeo też jest outsiderem, może by tak rozpocząć taki mały atak na maila i stronę facebokową tych stajni z informacją, że kibice czekają na Roberta. Wiem, że to takie sobie ale jeśli miałoby to pomóc choć w 0,5%?

Swego czasu, jak RK zaczął się ścigać w WRC, napisałem do news@wrc.com  maila aby w profilu kierowcy dopisali, ze zdobył mistrzostwo WRC2 i o dziwo pojawiał się ta informacja. Także moi drodzy może warto? Ja napiszę....

 

Ladies and gentlemen - Robert Kubica is waiting!

inquiries@haasf1team.com

http://www.sport.pl/F1/56,96296,23662037,robert-kubica-ronde-di-andora-mial-byc-moim-ostatnim-rajdem.html#Czolka3Img

 

Edytowane przez wolnemiasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad widac ze Robert nabra sporo dystansu do tego wszystkiego.

Ciekawe jest to ze kierowcy na rowno stawiają wyjeżdżanie mistrzostwa z fotelem w Ferrari , nigdy bym nieprzypuszczal ze to rzeczy ktore mozna porównać no ale skoro sam RK to powiedział to wie co mowi no ale najwazniejsze to nie odkładać sie w tył tylko do przodu.

 

I najwazniejsze  "a dream without a plan is just a wish "  i Robert to zapewne wie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...