Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

taaa 

i że tor był nagumowany 

i cieplej było 

i SS miał inne ustawienia bo cos innego testował 

i że nie jeździł z pustym bakiem 

i...

i...

itp.  

 

zawsze cos mona powiedzieć. Przecież wszyscy wiemy ze SS jest szybszy inaczej nie zostałby wybrany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Fiji napisał:

 

Był już zwycięski remis na Wembley, wspominany przez 40 lat, teraz będą zwycięskie testy?

Żal, że podniecamy się czymś takim, przy kierowcy z tak potężnym potencjałem...ehhh.

Moim zdaniem, to następny stracony rok. On ma się ścigać i wygrywać, a nie ustawiać auto młodziakom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Bardzo interesująca była ta wymiana zdań przed kamerami między Robertem a Tedem Kravitzem. I bardzo potrzebna, bo już naprawdę temat był omawiany tyle razy, a RK był tak otwarty, że już dawano, dawno temu powinniśmy odpuścić to, co oczywiste i po stokroć wyjaśnione.
Wymiana zdań wyglądała następująco.

TK: Jak komfortowo czułeś się w samochodzie ze swoimi ograniczeniami. Czy wciąż pracujesz nad rzeczami, które zespół może dla ciebie zmienić? Czy czujesz się komfortowo w samochodzie?
RK: Zawsze czułem się komfortowo. Tylko media mówiły, że ja nie czuję się komfortowo...

TK: Nie, ja tego nie mówiłem, ale być może nie tak wiele rzeczy możesz już zmienić... 
RK: Nie, ponieważ jeśli nadal będę zmieniał, wy nadal będziecie mówić, że mam ograniczenia, więc sądzę, że powinniśmy już zamknąć ten temat. Jeśli jestem w stanie wskoczyć do samochodu w trudnych warunkach i wykonać dobrą robotę, to chyba wystarczy. Oczywiście mam swoje ograniczenia, czego nigdy nie ukrywałem i sądzę, że problemem jest to, że byłem zbyt szczery rozmawiając ze wszystkimi, a wy wciąż zadajecie to samo pytanie. Myślę, że powinniśmy już z tym skończyć...

TK: Z radością bym...
Rk: Nie mam nic przeciwko tobie, tylko generalnie mamy sprawy, na których powinniśmy się koncentrować. Teraz w moim życiu trwa dobry moment i cieszę się ze swojej roli i z radością mogę (wam) dawać pozytywne historie, zamiast po tylu latach ciągle mówić o tym samum. Jeśli mi w tym pomożecie, myślę, że wszyscy na tym skorzystamy!

TK: Dziękuję... A to był pierwszy raz, kiedy z tobą rozmawiałem, odkąd...
RK: (Śmiech). To nic osobistego!

Weźmy to sobie wszyscy do serca 1f642.png:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to jest jedna z przyczyn dla których wybrani zostali tacy kierowcy a nie inni.

 

https://www.motorsport.com/f1/news/martini-and-williams-to-end-sponsorship-deal-1009390/

 

 

Cytat

Martini will not extend its title sponsorship of Williams when it expires at the end of the season as it exits Formula 1 after a five-year stint, Motorsport.com has learned.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massa miał rację, Kubica w F1 będzie miał problemy ...................... głównie z popularnością :biglol:  . Bardzo mi się podoba to co się dzieje. I mam nadzieję , że motoświat kocha Kubicę za to jaki jest a nie za do , że ma półtorej ręki i zapierdziela bolidem jak jeszcze niedawno po Col de Turini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że młodziaki z Williamsa będą mieli presje co do wyników w odniesieniu do innych rywali to jeszcze za ich plecami będzie stał gość który jest testerem i który pewnie systematycznie będzie ich grillował swoimi czasami...Jakoś mi nie jest ich szkoda:)

 

Edytowane przez beemowiec
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogniu tego grilla to póki co i Paddy się trochę ogrzeje .

 

Ciekawe jest to, że dali Kubicy bolid kiedy już warunki były naprawdę kiepskie. Świadczy to o tym, że bardzo mu ufają , że ma ogromne umiejętności a zarazem zna limity i nie rozwali bolidu w głupi sposób. I to się wczoraj udało. Jest OK i oby tak dalej.

 

Czasy nie były najważniejsze - nie cisnąłem, nie ja jestem najważniejszy w FW41. I -0,4 . Co ma powiedzieć Stroll i Sirotkin ? Cisneliśmy, nie cisneliśmy ?

 

Jak by tak dalej poszło to media "zamordują" zarząd Williamsa pytaniami jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...